Oldal: 548 / 854 ElsőElső ... 48448498538546547548549550558598648 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.471 - 5.480 (8535) összesen
Like Tree7112Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! A Vojvodina (11:4) szögletarány mellet nem szerzet egy gólt sem és így sajnos elment a tipp!

Ez lett a végeredmény!

Vojvodina 0:2 Crvena zvezda

Összefoglaló 2020.11.16.Hétfő és 2020.11.22.Vasárnapi időszakról!

A hét tippből öt vesztes és kettő nyertes lett!

Így a hét (28%) lett!

A ROI -47 lett! Huu a mindenit!

Ez a hét nem a legjobban sikerült de volt már ettől sokkal jobb hetünk és lesz is még jobb hetünk!

Jövőhéten újra itt leszek és igyekszem sok jó nyerő tippel szolgálni!

Köszönöm szépen mindenkinek aki velem tartott vagy szemezgetett a tippekből még így is,hogy nem olyan sikeres volt! Üdv,Jani!
    Tibbs, horzol68 and boby10 like this.

Messiás bjani55 avatara
    Idézet maga_hemi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv Jani!!
    Sztem jobban járok,ha az ellenkezőét rakom,a tippednek!!
    Nem tudom mien statisztikád van,de sztem 1 0la vagy!
    Ezt bárki meg tudja csinálni, napi 30-70 mérkőzésből 1et kiválasztasz habiszti statisztika írásal,és be ajánlod 500ft ért!
    Vicc vagy,ne haragudj!
    Sok szerencsét Jani!
    Jövő héttől kihívlak egy heti párbajra focitippekből minimum (1.50) szorzóval és akkor vasárnap meg látjuk a végeredmény! Nem szabad ugyan azt a tippet adni amit már a másik feltett! Sok szerencsét maga_hemi!
    dvsc59 and boby10 like this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Szotyi33 is hozzászólt a heti nem olyan jó tippjeimhez de nem tudom hava lett a hozzászólása eltűnt innen az oldalról?!

Szotyi ez a kihívás természetesen neked is áll és amennyiben elolvastad akkor ezekkel a feltételekkel várlak a heti versenyben amit az előbb írtam maga_hemi is! Természetesen mindenki a saját oldalán osztja tippjeit! Sok szerencsét Szotyi33!
    boby10 likes this.

Senior Member
    Én nem versenyzek Jani.. Mert nem értek a focihoz... igy nem tudnék tippet adni senkinek.
    Csak is fogadok.. a tippjeitekre..
    De viszont az tény hogy tudatlanul is látom ,hogy igen erdekes meccseket adsz meg.. Szerb..Norvég..Ausztria .. sok golok utann varhato volt hogy lazsalni fognak.. igy meg se jatszottam.. Az uruguay i azt pedig elvből nem...
    Annyi jó meccs volt ezeken kivül.. azokon a napokon.. nem értem a választásodat....
    Ezért irtam hogy akár csukott szemmel rá is bökhetnénk 1 mecsre es jojjon aminek jonnie kell..
    Pedig biztos tudnál ügyesebb is lenni..
    De néha tényleg nem értelek...... miért pont az a meccs és miért pont az a tipp.. 7 böl 5 vagy akár 6 vesztes az már nagyon durva....
    De hajrá .. még igy is szoritok neked..

Member
    maga_hemi!
    Engedtessék meg, hogy szóljak. Mire jó ez a fricska amit Janinak írtál, - jól megmondtad, azt gondolod -, de nem szép "gesztus", mellesleg téged minősít. Tehát értelme nem sok van, akkor mire jó? Nem lenne könnyebb elmenni mellette,( ha nem tetszik) nem elfér az oldalon a sok-sok tippadók között, akiknek szintén ingadozó a találati arányuk. Nem szítani, ellenségeskedni, sértegetni kell másokat, hanem emberségesen viszonyulni másokhoz. Ez előbbre viheti az "értéket"... Üdv. Sándor
    Tibbs, Feri1985, boby10 and 1 others like this.

Pl
    Pl nem elérhető
    Junior Member
    Sziasztok! Én csak nemrég kezdtem nézegetni Jani tippjeit. Valóban érdekes meccseket választ amivel nincs semmi gond. Szépen elolvasom amit ír az adott meccsről aztán magam is megnézem a statisztikákat utána olvasok szóval úgy csinálom mintha nem olvastam volna őt. Aztán a végén megnézem hogy hol érnek össze a dolgok. Aztán döntök hogy megrakom vagy nem rakom. Mert ez a lényeg hogy mindig a fogadó dönt a tippadó a tippet adja a fogadó fogad. Szíve joga. Szerintem tök jó hogy látókörbe kerülnek olyan meccsek is amikre eszembe se jutott ránézni. Jani kiírja hogy mit miért amit megnézek és bizony többször nyertem vele. Van hogy igazitok rajta egy kicsit a saját szám íze szerint de akkor is. Aki vakon vagy felvakon tippel az meg ne is szóljon semmit. Már önmagában az hogy ide ki vannak írva a tippek a nyertesek is meg a vesztesek is bátorság. Ha valaki tud jobbat hát tud. Örüljön neki de szerintem fikázni fölösleges a másikat. Bárki aki veszít az maga miatt veszít nem a tippadó miatt és igaz ez fordítva is.
    Szerintem.
    Szóval kedves Jani csak így tovább. Egyszer kopp máskor hopp.
    horzol68, boby10, zizzenet and 3 others like this.

Junior Member Balu Kapitány avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! A Vojvodina (11:4) szögletarány mellet nem szerzet egy gólt sem és így sajnos elment a tipp!

Ez lett a végeredmény!

Vojvodina 0:2 Crvena zvezda

Összefoglaló 2020.11.16.Hétfő és 2020.11.22.Vasárnapi időszakról!

A hét tippből öt vesztes és kettő nyertes lett!

Így a hét (28%) lett!

A ROI -47 lett! Huu a mindenit!

Ez a hét nem a legjobban sikerült de volt már ettől sokkal jobb hetünk és lesz is még jobb hetünk!

Jövőhéten újra itt leszek és igyekszem sok jó nyerő tippel szolgálni!

Köszönöm szépen mindenkinek aki velem tartott vagy szemezgetett a tippekből még így is,hogy nem olyan sikeres volt! Üdv,Jani!
    Biztos a válogatott meccsek miatt.

Senior Member
    Tisztelt hemi! Miért nem a hat három oldalnak mész neki? A mai nap 7 foci meccsre adtak tippet - három általam tisztelt oddsmesterek-2 volt nyerő 5 vesztes. A Jani heti statja ugyan ilyen volt. Remélem nem lesz több ilyen kedves hozzá szólás a részedről. Jani csak így tovább ahogy eddig a jövő hét biztos jobb lesz.
    boby10, Feri1985 and Tibbs like this.

Senior Member varin avatara
    Srácok, ne foglalkozzatok már pls. nemethpe-vel (hemi), bízzátok őt ránk, ahányszor visszatér, mi kitiltjuk. Semmi értelme egyetlen szavát is komolyan venni vagy jelentőséget tulajdonítani neki

Janinak pedig jobb hetet kívánunk és sok sikert Hajrá!
    horzol68, boby10, Feri1985 and 1 others like this.

Messiás bjani55 avatara
    Köszönöm szépen mindenkinek a biztatást! Igyekszem a héten sok jó zöldülő tippel szolgálni! Üdv,Jani!
    boby10, Feri1985 and Tibbs like this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •