Oldal: 532 / 725 ElsőElső ... 32432482522530531532533534542582632 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.311 - 5.320 (7246) összesen
Like Tree6598Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Junior Member
    Nem tudom mennyire szokás ez, de lenne egy kérdésem.
    A holnapi Sevilla - Krasznodar meccs under 3.0 1,95-ért csak szerintem nagyon értékes odds, vagy más is így gondolja?
    Ugye 3 gól esetén is visszajár a pénz, szerintem elképzelhetetlen, hogy az amúgy gólszegény meccseket játszó két csapat 4 gól hozzon össze. A Sevilla meccsein ebben az idényben 1x született 3-nál több gól (Cádiz - Sevilla 1-3), a Krasznodar 3x játszott több mint 3 gólos meccset a 13-ból, de jegyezzük meg a Khimki, a Kazany és a Groznij nem Sevilla szintű csapat
    Ha vannak vélemények megköszönném

Messiás bjani55 avatara
    Idézet beregvaros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mennyire szokás ez, de lenne egy kérdésem.
    A holnapi Sevilla - Krasznodar meccs under 3.0 1,95-ért csak szerintem nagyon értékes odds, vagy más is így gondolja?
    Ugye 3 gól esetén is visszajár a pénz, szerintem elképzelhetetlen, hogy az amúgy gólszegény meccseket játszó két csapat 4 gól hozzon össze. A Sevilla meccsein ebben az idényben 1x született 3-nál több gól (Cádiz - Sevilla 1-3), a Krasznodar 3x játszott több mint 3 gólos meccset a 13-ból, de jegyezzük meg a Khimki, a Kazany és a Groznij nem Sevilla szintű csapat
    Ha vannak vélemények megköszönném
    Sok játékos nem lép pályára a Krasznodar csapatában! A Sevilla is sérülésekkel van teli akiknek a játéka kérdéses! Kiszámíthatatlan mi lesz az eredmény lehet jó a szorzó az under 3 gólra de ha már (2:1) lesz az eredmény akkor vesztes. Részemről ez felejtős tipp!
    Tibbs and beregvaros like this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Bajnokok Ligája mérkőzést ajánlok!

Chelsea - Rennes mérkőzésre gondoltam!

Chelsea kezd lendületbe jönni és most már szerzi rendesen a gólokat! A szorzó (1.28) így esélye a győzelemre (78%) viszont korábbi mérkőzéseit (78%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán most kiharcolhatja a továbbjutást igaz nézők nélkül de akkor is sokkal esélyesebb és jobb csapat!

A csapatban nagyon sok (3) gólt szerző játékosok vannak akik ma is megmutathatják gólszerző képességeiket!

A Rennes változatos formában van és idegenben nem igen harcos csapat! Ahhoz,hogy esélye legyen a továbbjutásra bizony nyerni kellene a csapatnak de nem gondolom,hogy ez a mai mérkőzésen jön el!

A csapatban szintén több játékos van aki három gólos de itt a BL- ben eddig egy gólt szereztek!

Egymás ellen ez lesz az első mérkőzésük!

Tippemnél figyelembe vettem a Chelsea hazai pályán igen erős és nem engedi el a továbbjutást!

Rennes igyekszik nyerni de ez veszéllyel jár mert kitámadnak és ebből könnyen kontratámadásból gólt kaphatnak!

Itt a BL -ben gólátlag (2.84) hazai győzelem (46%) vendég győzelem (30%)

Úgy gondolom ezek az információk valamint a két csapat közöl a Chelsea van jelenleg jobb formában és megnyeri a mérkőzést!

Tippem a következő!

05878 H
    Chelsea - Rennes
    Chelsea (Hendikep 0:1)
    1,75

A mérkőzés (21:00) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét alsó határa (500-ft)

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!

Senior Member Zozinho19 avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sok játékos nem lép pályára a Krasznodar csapatában! A Sevilla is sérülésekkel van teli akiknek a játéka kérdéses! Kiszámíthatatlan mi lesz az eredmény lehet jó a szorzó az under 3 gólra de ha már (2:1) lesz az eredmény akkor vesztes. Részemről ez felejtős tipp!
    3 gólnál push a tipp, azaz a téted visszakapod. Alapvetően nem rossz az elgondolás, de a Sevillában azért van potenciál és egy orosz csapat pedig bármire képes lehet egy -lehet mondani- élet-halál meccsen! Szóval hagyjuk...
    Utoljára módosítva: Zozinho19 által: 2020.11.04 11:07
    Tibbs and beregvaros like this.

Senior Member
    Köszi Jani, ez már úgy kellett, mint tanyára a villany!

Senior Member
    Koszi Jani. Nagyon szepen jott.

Messiás bjani55 avatara
    Idézet Igro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi Jani, ez már úgy kellett, mint tanyára a villany!
    Szívesen Igro! Kellet bizony!

Messiás bjani55 avatara
    Idézet KisMaj0m eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Koszi Jani. Nagyon szepen jott.
    Szívesen KisMaj0m! Jól jött! Köszönöm szépen,hogy velem tartottál!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Sikeresen jött a tipp!

Ez lett a végeredmény!

Chelsea 3:0 Rennes
    Feri1985 likes this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Európa liga mérkőzést ajánlok!

Crvena zvezda - Gent mérkőzésre gondoltam!

Crvena zvezda lendületben van és most hazai pályán mutathatja meg tudását! A szorzó (1.75) így esélye a győzelemre (57%) viszont korábbi mérkőzéseit (47%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán itt az EL -ben (1-0-0) eredménnyel (5:1) gólaránnyal áll!

Csapatban igen jó gólszerző játékosok vannak minta középpályás El Fardou Ben és a csatár Diego Falcinelli akik ma is megmutathatják gólszerző tudásukat!

Gent nincs jó formában attól függetlenül sem,hogy most az utolsó bajnoki mérkőzését megnyerte de előtte négy vereség a mérlege! A szorzó (4.20) így esélye a győzelemre (24%) viszont korábbi mérkőzéseit (16%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben itt az EL -ben (0-0-1) eredménnyel (0:1) gólaránnyal áll!

A csapat egy gólját a csatár Tim Kleindienst szerezte!

Egymás ellen ez lesz az első mérkőzésük!

Tippemnél figyelembe vettem a Crvena zvezda hazai pályán mai győzelmével bebiztosíthatja a tovább jutását!

A Gent ma nem hinném,hogy megtudná akadályozni a Crvena zvezda győzelmét!

Itt az EL -ben gólátlag (3.03) hazai győzelem (42%) vendég győzelem (39%)

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából a Crvena zvezda hazai pályán (over 2.5) gól (100%) rúgott gól (100%) kapott gól (100%)

Gent idegenben (over 2.5) gól (0%) rúgott (0%) kapott (100%)

Ezek az információk valamint a továbbjutás igen nagy motiváció a csapatok számára főleg a Crvena zvezda számára,hogy ezt nem fogja elengedni!

Tippem a következő!

40841 04
    Crvena zvezda - Gent
    Hazai és több (1X2 + Gólszám 1,5)
    1,94

A mérkőzés (21:00) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét alsó határa (500-ft)

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •