Sziasztok! Jó kis mérkőzés volt a tegnapi.

2012.09.26
    5.197
    Sziasztok! Ma Török bajnoki mérkőzést ajánlok.

Besiktas - Kasimpasa mérkőzésre gondoltam.

A Besiktas igen szoros élmezőnyben a (4) helyen áll. Amennyiben szeretné megőrizni helyét vagy előrébb lépni akkor bizony nyerni kell neki ezt a mérkőzést. A szorzó (1.19) így esélye a győzelemre (84%) viszont korábbi mérkőzéseit (89%) nyerte meg ilyen szorzóval. hazai pályán (5-3-0) eredménnyel (17:5) gólaránnyal áll. Az eredmény magáért beszél még úgy is,hogy a három döntetlent utolsó három idegenbeli mérkőzésén szerezte. Csapat legjobb gólszerzője Cenk Tosun (16) mérkőzés (8) gól. Nagyon sok olyan játékos van a csapatban akik igen gólérzékenyek ezt is figyelembe kell venni. Kasimpasa jelenleg (11) helyen áll a bajnokságban. Idegenben nem olyan jól megy a csapatnak (2-1-5) eredménnyel (9:14) gólaránnyal áll. Ráadásul utolsó kettő mérkőzését is simán elveszíttette. Csapat legjobb gólszerzője Samuel Eduok (16) mérkőzés (6) gól. Egymás ellen (8-4-4) eredménnyel állnak. Előző szezonokban igen jelentős gólos mérkőzéseket játszottak egymással. Erre számítok most is de hazai győzelemmel mert a motiváció nagyobb lesz.

Tippem a következő.

14109 01 Besiktas - Kasimpasa Hazai és igen (1X2 + Mindkét csapat szerez gólt)2,10

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!