Oldal: 5 / 707 ElsőElső ... 345671555105505 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (7066) összesen
Like Tree6516Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Messiás bjani55 avatara
    Örülök neki!Minden nap teszek fel egyet vagy kettőt.Remélem bejönnek a tippjeim.Üdv,Jani!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma egy több gólos mérkőzést ajánlok.

Kawasaki (Jpn) - Urawa (Jpn) mérkőzésre gondoltam.

A Kawasaki nagyon jól teljesít az AFC Bajnokok Ligájában.Csoportjában (1) helyen végzett és az azt követő időszakban is győzelemmel folytatta.Bajnokságban is előkelő helyen áll jelenleg (3) de igen szoros az élmezőny.Az Urawa a csoportját megnyerte és azt követő mérkőzést is.most a bajnokságban is jól szerepel (2) utolsó mérkőzését megnyerte.Egymás elleni mérkőzéseik több gólosak szoktak lenni ma is erre számítok.

Tippem a következő.

03316 V Kawasaki Frontale - Urawa RD Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5) 1,60

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma egy szerintem igen csak több gólos mérkőzést ajánlok.

Skive - Esbjerg mérkőzésre gondoltam.

Ebben a szezonban még nem nyert mérkőzést a Skive.Három vereség egy döntetlen a mérlege.pedig igen gól dús mérkőzéseket játszik csak úgy néz ki,hogy a hajrát mindég elszúrja.Gólaránya (8:12) ami mérkőzésenként (5) átlag. Az Esbjerg nem megalkuvó hiszen eddig (2) győzelem (2) vereség a mérlege.Gólaránya pedig (6:5) ami mérkőzésenként (2.75) ami szintén nagyon jó.Most úgy gondolom a hazai csapat megakarja szerezni első győzelmét és ezért hajtani fog.Vendégek pedig nem adják könnyen magukat és ebből szokott lenni a gólözön.

Tippem a következő.

16363 V Skive - Esbjerg Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5) 1,85

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma egy holland mérkőzést ajánlok.

FC Oss - Volendam mérkőzésre gondoltam.

Nagyszerűen kezdett az FC Oss hiszen idegenben verte (0:3)-ra a Jong Utrecht csapatát. A Volendam is nagyon jól kezdett és már az első félidőben (2:0) vezetett.Mi történhetett velük mert a második félidőben visszaestek és kaptak (2) gólt a Helmond csapatától és így a vége (2:2) döntetlennel zárult a mérkőzés. Egymás elleni mérkőzéseik változatosak szoktak lenni hol az egyek hol a másik nyer de van mikor döntetlennel végződik viszont mindég több gólosak szoktak lenni.Úgy gondolom ez a mai mérkőzés is több gólos lesz.

Tippem a következő.

35928 V Oss - Volendam Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)1,40

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma még egy német 3 ligás mérkőzést ajánlok.

Paderborn - Meppen mérkőzésre gondoltam.

A Paderborn első lejátszott mérkőzése óta ami igen gól dús lett (4:4) végzett a Hallescher csapatával az óta viszont csak nyeri a mérkőzéseket.Gólaránya fantasztikus (15:7) ami mérkőzésenként (4.4) átlag.Jelenleg a (2) a bajnokságban. A Meppen most a (10) helyen áll (2) győzelem (2) vereség (1) döntetlen a mérlege. A győzelmét utolsó kettő mérkőzésén szerezte. Gólaránya (9:8) ami mérkőzésenként (3.4) átlag.Egymás elleni mérkőzésük a tavalyi évről van akkor fordított szereposztásban a Meppen nyert (3:2) arányban.Most úgy gondolom a hazai csapat visszavág és megszerzi a győzelmet és ketten összehoznak három gólt.

Tippem a következő.

25528 V Paderborn - MeppenTöbb, mint 2,5 (Gólszám 2,5)1,60

Messiás bjani55 avatara
    Hozzászólásokat köszönettel venném. Üdv,Jani!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma egy küzdelmes mérkőzést ajánlok.

C-Osaka - Kashima mérkőzésre gondoltam.

Megtorpant a C-Osaka és kettő egymást követő mérkőzésen nem tudott nyerni. Vereséget szenvedett a Shimizu csapatától (3:2) arányban pedig már ők vezettek (2:0) a mérkőzésen.Döntetlent az Iwata csapatával pedig ott is ők vezettek már. Kashima igen jól szerepel és (4) győzelem (1) vereség a mérlege.Vezeti a bajnokságot (4) pont előnye van.Most nagy csata várható hiszen vagy elhúz az üldözőitől vagy újra szoros lesz az élmezőny. Úgy gondolom ebből több gólos mérkőzés lesz.

Tippem a következő.

07600 V Cerezo Osaka - Kashima A.Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)1,75

Senior Member Zozinho19 avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hozzászólásokat köszönettel venném. Üdv,Jani!
    Szia!

Olvasgatom a naplódat napról-napra. Hiányolom az eredmények feltüntetését a tippjeid után. Úgy vettem észre, hogy nem a tippjeidtől leszünk Krőzusok. Sajnos nagyon egyhangúak az elemzéseid, csak a statisztikára és a történelemre támaszkodva tippelsz. A gólszámos tippeknél ajánlatos figyelembe venni az esetleges sérültek, eltiltottak listáját, hisz könnyen lehet, hogy a csapat(ok) házi gólkirályjelöltje(i) hagyják ki az érintett meccset. Ráadásul most kezdődött el az idény, így azok a csapatok, ahol edzőváltás történt, lehet, hogy szemléletet is váltottak. Így a "rúgjunk eggyel többet, mint az ellenfél" gondolat helyett a "ne kapjunk gólt, aztán nagy baj már nem lehet" vezérelv kerül előtérbe.
    A másik észrevételem a szorzókkal kapcsolatos. Sajnos az utóbbi időkben nagyot estek a szorzók a gólszámokat tekintve. Meccs kezdete előtt egy 1,5 gól feletti fogadásra alig kapunk valamit, pedig azért a 2 elvárt gól ennyire könnyen nem mindig esik le. A magasabb gólszámnál is hasonló a helyzet. 3 gólra kapunk 1,4-es szorzót, ami nagyjából a röhej kategóriába tartozik. Erre is nagyobb figyelmet kellene fordítanod szerintem. Nálam a 2,5 gól feletti fogadásra a minimum az 1,6-os szorzó az elfogadható!

További sok sikert a tippeléshez!

Messiás bjani55 avatara
    Szia! Köszönöm az észrevételt! pótolom a hiányosságot.Ezek után feltüntetem az eredményeket is.Továbbiakban figyelembe veszem a sérülteket és az eltiltottakat is.Szép napot és nyereményeket kívánok!Üdv,Jani!

Messiás bjani55 avatara
    A tegnapi tippemet kicsit elszámoltam.
    C-Osaka 0-1 Kashima mivel vendég siker lett.
    Remélem ma sokkal jobb tippet ajánlok.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •