Szép volt Jani! Legközelebb hasonló tippedet meg játszom úgy is hogy 2.felido over 2,5.

6. #4896
    Junior Member
    2016.04.20
    13
    A tegnapi meccs izgalmasan alakult, mert csak a 95. percben született meg a zöldítő gól. Mindenesetre pár napja én is veled tartok. További sok sikert.

7. #4897
    2012.09.26
    5.444
    Idézet Szotyi33 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen Szotyi! Örülök,hogy ha velem tartasz!

Idézet andrejcsikgabor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég izgalmas volt a vége de a lényeg,hogy jött! Köszönöm szépen Gábor!

10. #4900
    2012.09.26
    5.444
    Sziasztok! Ma továbbra is Izlandi bajnoki mérkőzést ajánlok!

Thor Akureyri - Fram mérkőzésre gondoltam!

Thor Akureyri jelenleg (5) helyen áll a bajnokságban! Hazai pályán igen jól szerepel hiszen (5-1-2) eredménnyel (16:7) gólaránnyal áll! Ez a teljesítmény bizony a (3) helyre jó a csapatnak!

Legjobb gólszerző a csatár Alvaro Montejo Calleja (13) góllal viszont igen sok játékos (2-4) góllal járult hozzá csapata győzelmeihez!

Fram jelenleg (3) helyen áll a bajnokságban! Idegenben is remekül szerepel hiszen (5-3-0) eredménnyel (14:9) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Alexander Thorlaksson (9) góllal viszont igen sok játékos (2-6) góllal járult hozzá csapata győzelmeihez!

Egymás ellen (7-4-6) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Thor Akureyri célba vette a feljutást eredményező második helyet ezt viszont úgy érheti el amennyiben nyeri a mérkőzést akkor továbbra is esélyt ad magának a csapat!

Fram szintén a feljutást érő helyre pályázk és ezt szintén győzelmével érheti el!

Bajnokságban gólátlag (3.36) hazai győzelmek (40%) vendég győzelmek (35%)

Ezek az információk valamint az egymással játszott (3-6) gólos mérkőzések ma nagyon biztató lehet a több gólos mérkőzésre köszönhetően a célkitűzésnek és a kiváló gólszerző játékosoknak!