Oldal: 458 / 460 ElsőElső ... 358408448456457458459460 UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.571 - 4.580 (4597) összesen
Like Tree4065Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Norvég bajnoki mérkőzést ajánlok!

Sandefjord - Molde mérkőzésre gondoltam!

Sandefjord jelenleg (13) helyen áll a bajnokságban! Nem csoda hiszen most került fel az első osztályba! Hazai pályán (2-1-2) eredménnyel (4:6) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Sivert Gussias (2) góllal viszont több játékos is egy gólos a csapatban!

Molde jelenleg (2) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.36) így esélye a győzelemre (74%) viszont korábbi mérkőzéseit (90%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (4-1-1) eredménnyel (17:8) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Leke James (6) gól és a középpályás Etzaz Hussain (6) góllal viszont igen sok játékos kettő góllal járult hozzá csapata győzelmeihez!

Egymás ellen (2018) mérkőztek így most a jelenlegi formájukat kell figyelembe venni!

Tippemnél figyelembe vettem a Sandefjord változatos eredményeit góljait és szerez de kap is gólokat!

Molde remek formában van és csak úgy ontja a gólokat!

A bajnokságban gólátlag (2.97) hazai győzelem (43.18%) vendég győzelem (30.68%)

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából a Sandefjord hazai pályán (over 2.5) gól (40%) rúgott gól (60%) kapott gól (60%)

Molde idegenben (over 2.5) gól (100%) rúgott gól (100%) kapott gól (66.67%)

Ezek az információk igen biztatóak a több gólos mérkőzésre!

Most viszont úgy gondolom a Molde remek formáját tekintve és azt,hogy az utolsó öt idegenbeli mérkőzéséből kétszer négy gólt és egyszer öt gólt szerzett ma is van arra esély és bizalom,hogy legalább három gólt szerez!

Tippem a következő!

42279 V
    Sandefjord - Molde
    Több, mint 2,5 (Vendégcsapat - Gólszám 2,5)
    2,46

A mérkőzés (18:00) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét alsó határa (500-ft)

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    zizzenet, horzol68, Tibbs and 1 others like this.

Member
    Szia Jani. Ennél a meccsnél a vendégcsapat több mint 2,5 rúgott gól a meccsen???

Messiás bjani55 avatara
    Idézet nyekattila eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Jani. Ennél a meccsnél a vendégcsapat több mint 2,5 rúgott gól a meccsen???
    Szia Attila!

Remélem igen! Biztató!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Biztatóan indult de később a kiállítás megzavarta a Molde csapatát és ráadásul vereséget is szenvedett!

Néztem a beten a mérkőzést nem jó játékost állított ki a játékvezető!

Ez lett a végeredmény!

Sandefjord 2:1 Molde

Member
    2.5 felettire raktam a meccset az össz gólokat tekintve. 1:1-nél a 85.percben lezártam a fogadást mínuszosan. Hát nem jött utána 1 büntető. Azt hittem meg bolondulok!!!

Messiás bjani55 avatara
    Idézet nyekattila eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2.5 felettire raktam a meccset az össz gólokat tekintve. 1:1-nél a 85.percben lezártam a fogadást mínuszosan. Hát nem jött utána 1 büntető. Azt hittem meg bolondulok!!!
    Vannak olyan dolgok amit nem lehet előre látni!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Marokkói bajnoki mérkőzést ajánlok!

Raja Casablanca - Youssoufia Berrechid mérkőzésre gondoltam!

Raja Casablanca jelenleg (5) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.66) így esélye a győzelemre (60%) viszont korábbi mérkőzéseit (72%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (6-1-1) eredménnyel (12:6) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Hamid Ahadad (6) gól és Soufiane Rahimi (5) góllal viszont igen sok játékos (2-5) góllal járult hozzá csapata sikereihez!

Youssoufia Berrechid jelenleg (9) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (4.50) így esélye a győzelemre (22%) viszont korábbi mérkőzéseit (36%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (1-1-7) eredménnyel (8:20) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Niani Abdessamad (5) góllal viszont több játékos (2-3) gólos a csapatban!

Egymás ellen (1-1-1) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Raja Casablanca hazai pályán igen harcos és bőséges gólos mérkőzéseket játszik!

Raja Casablanca az első helyezettől kettő a második helyezettől három mérkőzéssel kevesebbet játszott és győzelme esetén ott lenne a második helyen és nagy esélye lenne újra az első helyre!

Youssoufia Berrechid attól,hogy idegenben vereséget szenved még igen harcos hiszen bőven szerez de kap is gólt!

Mikor egymással mérkőztek rendre három öt és hat gólos mérkőzéseket játszottak!

Ezek az információk valamint a jobb helyezés elérése igen nagy motiváció a csapatok számára ami ma gólokban lesz látható!

Tippem a következő!

37111 V
    Raja Casablanca - Youssoufia Berrechid
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    2,01

A mérkőzés (21:00) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét alsó határa (500-ft)

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    zizzenet, Tibbs, horzol68 and 1 others like this.

Member
    Uni-n asian lines 2.15 ugyanez.

Junior Member
    Az ázsiai piac általában jobban fizet, a gólszámos tippeknél mindig azt szoktam megnézni és tenni.
    bet365-nél ez a mai 2.10, de a tippmixen is felkúszott már 2.08-ra ;-)
    Hajrá nekünk! :-)
    KisMaj0m likes this.

Member
    Sziasztok !!!
    Tegye a szívére a kezét az akinek a havi zárszámadást követően plusszosak a hónapjai. Én 3 hónapja teszem a Hatharom.com oldalán ajánlott tippeket napi 2-3 darabot. A 3 hónap alatt a kezdő tőkém ( nem sok 10.000,- ) majdnem mind elfogyott.
    Az a baj hogy a vesztes tippek száma ha kicsivel is de mindíg több mint a nyertes tippek száma így logikus a "0" felé való lassú haladás. Unom már 1 kicsit hogy a "nagy " tippadók betonbiztosnak vélt tippjei nagy számban bukók... ( bjani55 NEM rád gondoltam !!!!!!!!! )
    Most várnám a TI véleményeteket, TI hogy vagytok ezzel???

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •