Oldal: 447 / 460 ElsőElső ... 347397437445446447448449457 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.461 - 4.470 (4591) összesen
Like Tree4055Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Member
    Azon gondolkodom hogy holnaptól napi 100,-al 1 hónapon keresztül rakom az olyan "nagy" tippadók tippjeit mint Varin. Na kíváncsi leszek mi lesz az 1 hónap termése??? Mert hogy én v.mit rosszul csinálok mert folyton mínuszban vagyok...

Messiás bjani55 avatara
    Idézet horzol68 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Basszus... Jani én figyelmetlen voltam és a másik örmény meccset tettem (-: Köszönet Neked, mert ez a liga teljesen kívül esik a látókörömön, eszembe sem jutott volna fogadni rá, ha nincs a tipped. Sajnálom, hogy ez "elment" de Veled tartok és drukkolok a hét további tippjeihez. ;-)
    Nagyon jól tetted,hogy a másikra adtad a tippet! Örülök annak,hogy nyertél! Ennek sem sok hiányzott a zöldüléshez mert irgalmatlan hajtás volt mindkettő csapat részéről! Köszönöm szépen a biztatást! Igyekszem jobban odafigyelni holnap és utána is!
    horzol68 likes this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Kelet volna még egy gól!

Ez lett a végeredmény!

Ararat-Armenia 2:0 Noah Jereván

Senior Member Tibbs avatara
    Idézet nyekattila eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azon gondolkodom hogy holnaptól napi 100,-al 1 hónapon keresztül rakom az olyan "nagy" tippadók tippjeit mint Varin. Na kíváncsi leszek mi lesz az 1 hónap termése??? Mert hogy én v.mit rosszul csinálok mert folyton mínuszban vagyok...
    Attila, ha mindennap 100-al teszed biztos bukó leszel! Ha az Ő tétjei szerint rakod valszeg lesz 1 kis nyereséged, vagyis ha 1 egység 100 Ft. akkor pl. Varin 10/4-es tippjét 400 Ft-al kell megtenned. Sztem itt a lényeg.

Member
    Köszönöm Tibbs!
    Tibbs likes this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Norvég bajnoki mérkőzést ajánlok!

Bodo/Glimt - Kristiansund mérkőzésre gondoltam!

Bodo/Glimt jelenleg (1) helyen áll a bajnokságban! Hazai pályán (3-0-0) eredménnyel (13:2) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Kasper Junker (8) góllal viszont igen sok játékos (1-4) gólos a csapatban!

Kristiansund jelenleg (7) helyen áll a bajnokságban! Idegenben (1-3-0) eredménnyel (6:5) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Amahl William Pellegrino (7) góllal!

Egymás ellen (5-1-0) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem iszonyatosan jó sorozatát és gól dús mérkőzéseit!

Egymás elleni mérkőzéseiken ilyen felállásban a Kristiansund még gólt sem tudott szerezni!

Bodo/Glimt nagyon elemében van és olyan nyertes mérkőzéseket játszik ahol (5:0) (1:6) eredményeket ér el!

Ezek az eredmények nagy reményt adnak arra ma is hasonló eredmény lesz!

Tippem a következő!

46004 H
    Bodö/Glimt - Kristiansund
    Bodö/Glimt (Hendikep 0:1)
    1,58

A mérkőzés (18:00) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét alsó határa (500-ft)

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Tibbs and zizzenet like this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Olyan hajtás volt a Bodo/Glimt részéről,hogy csuda! Most viszont szögleteket rúgott gólok helyet!

Ez lett a végeredmény!

Bodö/Glimt 2:1 Kristiansund

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Ukrán bajnoki mérkőzést ajánlok!

Dinamo Kijev - Zorya mérkőzésre gondoltam!

Dinamo Kijev jelenleg (3) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.55) így esélye a győzelemre (65%) viszont korábbi mérkőzéseit (52%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (8-3-4) eredménnyel (29:15) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Vitaliy Buyalskyy és Carlos De Pena egyaránt (9) góllal viszont igen sok játékos (2-5) gólos a csapatban!

Zorya jelenleg (2) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (5.25) így esélye a győzelemre (19%) viszont korábbi mérkőzéseit (25%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (9-2-4) eredménnyel (25:12) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Vladyslav Kochergin (7) góllal viszont igen sok játékos (2-5) gólos a csapatban!

Egymás ellen (10-4-3) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem nagy a küzdelem a kettő csapat között hiszen amely csapat nyer az BL induló helyet harcol ki magának!

Zorya már ott van és amennyiben nyer akkor megerősíti helyezését de amennyiben a Dinamonyer akkor helyet cserélnek!

Mindkettő csapat igen sok gólt szerez de kap is!

Bajnokságban gólátlag (2.78) hazai győzelem (45%) vendég győzelem (35%)

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából a Dinamo Kijev hazai pályán (over 2.5) gól (60%) rúgott gól (100%) kapott gól (66.67%)

Zorya idegenben (over 2.5) gól (46.67%) rúgott gól (66.67%) kapott gól (60%)

Ezek az információk valamint az egymással játszott utolsó öt mérkőzésük mindegyikén szerzett gólt mindkettő csapat és utolsó három mérkőzésükön pedig három és négy gólos eredmények voltak így nagy a bizalom,hogy ma is az lesz!

Tippem a következő!

53655 01
    Dinamo Kijev - Zorya Luganszk
    Igen és több, mint 2,5 (Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5)
    1,95

A mérkőzés (18:00) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét alsó határa (500-ft)

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    zizzenet, Tibbs and horzol68 like this.

Member
    Szia Janikam!
    Csak egy kérdés, szigorúan szakmai alapon
    ( tudod h nagy kovetod vagyok), ekkora tétnél, nem gondolod, h óvatos játék lesz és inkább kivárásra fognak játszani? Nem mernek egymásnak esni?
    Köszi a válaszod,
    Laci

Messiás bjani55 avatara
    Idézet Diverlaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Janikam!
    Csak egy kérdés, szigorúan szakmai alapon
    ( tudod h nagy kovetod vagyok), ekkora tétnél, nem gondolod, h óvatos játék lesz és inkább kivárásra fognak játszani? Nem mernek egymásnak esni?
    Köszi a válaszod,
    Laci
    Szia Laci! Köszönöm szépen! Először gondoltam rá de mikor minden információt megnéztem és egy olyan csapat mint a Dinamo aki (15) bajnok és az idén már nem lesz az akkor legalább a BL indulás meglegyen! A Zorya pedig nem akarja elengedni a a BL indulást és ők is hajtanak akkor már gól is lesz hiszen utolsó három mérkőzésükön egy három gólos kettő négy gólos mérkőzés volt! Ez győzött meg annyira! Nagy tisztelettel feléd Lacikám!
    Diverlaci likes this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •