Oldal: 426 / 462 ElsőElső ... 326376416424425426427428436 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.251 - 4.260 (4613) összesen
Like Tree4075Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ez igen jó kis eredmény lett a mérkőzésen!

Ez lett a végeredmény!

Freiburg 1:0 Mönchengladbach

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Görög bajnoki mérkőzést ajánlok!

Panioniosz - Volos mérkőzésre gondoltam!

Panioniosz jelenleg az osztályozós csoport (8) kieső helyén áll hiszen még a dolga is megvan nehezítve mert (-6) ponttal lett büntetve! Így már biztosan kiesik a szuperligából pont ezért felszabadultan játszhat! A szorzó (1.95) így esélye a győzelemre (51%) viszont korábbi mérkőzéseit (72%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (3-4-6) eredménnyel (10:12) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Dimitrios Emmanouilidis (4) góllal!

A Volos jelenleg (5) helyen áll az osztályozós bajnokságban! Már nagyon úgy néz ki a bent maradása megoldódott ezért ők is felszabadultan játszhatnak!

A szorzó (3.75) így esélye a győzelemre (27%) viszont korábbi mérkőzéseit (30%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (2-3-8) eredménnyel (10:26) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Juan Muniz (5) góllal!

Egymás ellen (0-0-2) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Panioniosz - nak veszíteni valója nincs csak nyerni valója van és ez gólokat hozhat!

Volos idegenben vegyes eredményeket ér el viszont egymás elleni mérkőzésükön mindkétszer (2:1) győzelmet ért el!

Tippemnél több dolgot is figyelembe vettem! Tudvalevő dolog,hogy a bajnokságban változatos hol kevés hol több gólos mérkőzések vannak!

Ezért a több gólos mérkőzésekben igen nagy érték van!

A mérkőzés szempontjából igen fontos szempont a Panioniosz hazai pályán (over 2.5) gól (23.08%) rúgott gól (61.54%) kapott gól (69.23%)

Volos idegenben (over 2.5) gól (61.54%) rúgott gól (53.85%) kapott gól (84.62%)

Most még is úgy gondolom ezek az információk valamint a felszabadult érzésekkel teli játék ma gólokat fog hozni!

Nagy drukk szerintem de a kettő csapat összehozza a legalább három gólt!

Tippem a következő!

18428 V
    Panioniosz - Volosz NFC
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    2,05

A mérkőzés (18:15) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom és a tét nagy a bizalmam (500-ft)

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    zizzenet and Tibbs like this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Távol áll tőlem a mentegetőzés de most már belátom a hosszú ideje álló bajnokságokban nehéz kiszámítani a nyertest a gólokat kevés vagy sok! De most már erre is nagyon oda figyelek!

Ez lett a végeredmény!

Panioniosz 1:0 Volosz NFC

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Csehország bajnoki mérkőzést ajánlok!

Karvina - České Budějovice mérkőzésre gondoltam!

Karvina jelenleg (14) osztályozós csoport helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.37) így esélye a győzelemre (42%) viszont korábbi mérkőzéseit (16%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (3-5-5) eredménnyel (12:13) gólaránnyal áll!

Igen jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a középpályás Ondrej Lingr (4) gól és a csatár Taiwo Abdulrahman (3) góllal viszont több játékos (1-3) gólos a csapatban!

České Budějovice jelenleg (8) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (3.00) így esélye a győzelemre (33%) viszont korábbi mérkőzéseit szintén (33%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (5-1-7) eredménnyel (23:27) gólaránnyal áll!

Szintén igen jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a csatár Ivan Schranz (8) gól és a középpályás Patrik Cavos (3) gól és még a védőjátékos Lukas Havel (6) góllal járult hozzá csapata sikereihez!

Egymás ellen igen sokat mérkőztek és rendre több gólosak voltak ezek a mérkőzések viszont igen régiek és így az utolsó egymással játszott mérkőzést (2019.10.27) (České Budějovice 3:0 Karvina) eredményt kell figyelembe venni!

Tippemnél a következőeket vettem figyelembe! Karvina hazai pályán igen harcos és attól függetlenül,hogy már az osztályozós csoportban kell megküzdenie még várható tőlük gólok!

České Budějovice győzelmével még mindég van esélye a bajnokság Play Off helyére!

Bajnokságban gólátlag (2.63) hazai győzelem (49%) vendég győzelem (26%)

Ezek az információk valamint a České Budějovice utolsó mérkőzésén igen jó játékkal nyerte meg a mérkőzést és a Karvina pedig nem hagyja magát így várható legalább három gólt összehoz a kettő csapat köszönhetően a kiváló gólszerző játékosoknak és a jobb helyezést biztosító csatának!

Tippem a következő!

53236 V
    Karvina - Ceske Budejovice
    2,05

A mérkőzés (15:00) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét (500-ft)

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Úgy látszik csak én gondoltam a játékosok nem,hogy a jobb helyezésért a presztízsért gólokat szereznek de nem szereztek!

Így sajnos elment a tipp!

Ez lett a végeredmény!

Karvina 0:0 Ceske Budejovice

Összefoglaló 2020.06.01.Hétfő és 2020.06.07.Vasárnapi időszakról!

A hét tippből egy nyertes és hat vesztes tipp lett!

Húúú ez igen ezen változtatni kell a jövőhéten!

Ilyen rossz hetünk nem is volt még soha!

Jövő héten újra itt leszek és igyekszem sok jó tippek szolgálni!

Köszönöm szépen mindenkinek aki ilyen héten is velem tartott vagy szemezgetett a tippjeimből! Üdv,Jani!
    Korner6 and Tibbs like this.

Senior Member zizzenet avatara
    Innen szép nyerni Janikám
    Hajrá!
    Tibbs likes this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Örményország bajnoki mérkőzést ajánlok!

Alashkert - Ararat-Armenia mérkőzésre gondoltam!

Alashkert jelenleg (4) helyen áll a bajnokság Play Off bajnokságban! Hazai pályán (5-2-3) eredménnyel (16:10) gólaránnyal áll!

Igen jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint Aleksandar Glisic (6) gól és a csatár Nikita Tankov (3) góllal!

Ararat-Armenia jelenleg első helyen áll a bajnokságban! Idegenben (4-1-4) eredménnyel (13:10) gólaránnyal áll!

Szintén jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a csatár Yusuf Otubanjo (3) gól és Zakaria Sanogo (3) gól viszont igen sok játékos (2-3) gólos a csapatban!

Egymás ellen (2-2-5) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a két csapat utolsó öt mérkőzéséből négyen megvolt a minimum három gól de többször is volt mikor (4) gól is volt a mérkőzésen!

Igen fontos a mérkőzés szempontjából amennyiben nyer az Alashkert akkor feljön a második helyre ami Európa liga (selejtező) helyet jelentene a csapatnak!

Ararat-Armenia mint címvédő a BL (selejtezőt) jelentő első helyét igen csak megerősítené győzelmével!

Bajnokságban gólátlag (2.75) hazai győzelem (49%) vendég győzelem (29%)

Úgy gondolom mindkettő csapatnak megvan a motivációja a sikerhez és ez ma gólokban fog megmutatkozni!

Tippem a következő!

25353 V
    Alashkert Jereván - Ararat-Armenia
    1,85

A mérkőzés (15:30) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét (500-ft)

Member
    Az a helyzet,h a Freiburgon elcsusztunk én most ezt is jónak érzem.. Új hét, új esélyek, hátha Veled tartok..

Messiás bjani55 avatara
    Idézet zizzenet eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Innen szép nyerni Janikám
    Hajrá!
    Köszönöm szépen a biztatást zizzenet! Hajrá nekünk!

Messiás bjani55 avatara
    Idézet Diverlaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a helyzet,h a Freiburgon elcsusztunk én most ezt is jónak érzem.. Új hét, új esélyek, hátha Veled tartok..
    Remélem jó lesz! Köszönöm szépen,hogy velem tartasz Laci!

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •