Oldal: 425 / 443 ElsőElső ... 325375415423424425426427435 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.241 - 4.250 (4423) összesen
Like Tree3898Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Member szakimaki avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma Csehország 1.liga bajnoki mérkőzést ajánlok!

Mlada Boleslav - Zlin mérkőzésre gondoltam!

Mlada Boleslav jelenleg (8) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.85) így esélye a győzelemre (54%) viszont korábbi mérkőzéseit (50%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (9-1-3) eredménnyel (31:16) gólaránnyal áll! Ez a teljesítmény a (3) helyre jó a csapatnak!

Igen jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a csatár Jiri Klima (3) gól és a középpályás Lukas Budinsky (9) góllal!

Zlin jelenleg (14) osztályozós helyen áll a bajnokságban! A szorzó (3.80) így esélye a győzelemre (26%) viszont korábbi mérkőzéseit (6%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (1-3-8) eredménnyel (8:22) gólaránnyal áll!

Pedig vannak igen jó gólszerző játékosai a csapatnak mint a csatár Tomas Poznar (5) gól és a középpályás Antonin Fantis (3) góllal!

Egymás ellen (10-0-5) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Mlada Boleslav hazai pályán igen harcos és győzelmével elérheti a bajnokság Play Off helyezését!

Zlin attól,hogy osztályozós helyen áll még nem adja fel a küzdelmet és időnként gólt is szerez idegenben vagy súlyos vereséget szenved!

Harcos mindkettő ez látszik az egymással játszott mérkőzések mérlegéből!

Bajnokságban gólátlag (2.68) hazai győzelem (50%) vendég győzelem (25%)

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából a Mlada Boleslav hazai pályán (over 2.5) gól (69.23%) rúgott gól (84.62%) kapott gól (69.23%)

Zlin idegenben (over 2.5) gól (50%) rúgott gól (33.33%) kapott gól (83.33%)

Ezek az információk valamint az utolsó egymással játszott öt mérkőzésből négyszer megvolt a minimum három de több gól is ez nagy bizalmat ad a mai mérkőzésen is meglesz a három gól legalább!

Tippem a következő!

24299 V
    Mladá Boleslav - Zlín
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    1,75

A mérkőzés (18:00) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét (500-ft)

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!

Szia Jani!

Jó az ajánlat, tökéletes az elemzés, én is ezt a meccset választottam csak az 1x2 + Gólszám 1,5 Hazai és Több opcióval. Hajrá nekünk!!! ;-)
    Diverlaci likes this.

Messiás bjani55 avatara
    Idézet szakimaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Jani!

Jó az ajánlat, tökéletes az elemzés, én is ezt a meccset választottam csak az 1x2 + Gólszám 1,5 Hazai és Több opcióval. Hajrá nekünk!!! ;-)
    Szia szakimaki! Hajrá bizony és remélhetőleg jó is lesz de meglátjuk nemsokára!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Még egy gól kellet volna de nem bírtak egymással!

Ez lett a végeredmény!

Mladá Boleslav 1:1 Zlín

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Csehország 1.liga bajnoki mérkőzést ajánlok!

České Budějovice - Sigma Olomouc mérkőzésre gondoltam!

České Budějovice jelenleg (9) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.37) így esélye a győzelemre (42%) viszont korábbi mérkőzéseit (80%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (6-2-5) eredménnyel (18:15) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Ivan Schranz (8) gól és a középpályás Patrik Cavos (2) góllal!

Sigma Olomouc jelenleg (10) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.87) így esélye a győzelemre (35%) viszont korábbi mérkőzéseit (33%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Legjobb gólszerző a csatár Lukas Julis (5) gól és a középpályás David Houska (1) góllal!

Tippemnél a következőeket vettem figyelembe!

Egymás ellen igen sokszor mérkőztek viszont több mérkőzésük igen régi keletű ezért az utolsó egymással játszott mérkőzésüket (Sigma Olomouc 1:3 České Budějovice) elért eredményt kell (2019.10.19) figyelembe venni!

České Budějovice most javíthatja sorozatban elért vereségeit és még akkor lesz esélye a bajnokság Play Off helyezésére!

Sigma Olomouc pedig győzelmével megerősítené Európa liga Play Off helyezését!

Ez pedig gólokkal fog járni!

Bajnokságban gólátlag (2.66) hazai győzelem (49%) vendég győzelem (26%)

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából České Budějovice hazai pályán (over 2.5) gól (46:15%) rúgott gól (61.54%) kapott gól (61.54%)

Sigma Olomouc idegenben (over 2.5) gól (53.85%) rúgott gól (69.23%) kapott gól (76.92%)

Ezek az információk valamint a jobb helyezés és az egymással játszott mérkőzéseiken elért több gólos mérkőzés ma is nagy bizalmat adhat a több legalább három gólos mérkőzésre!

Tippem a következő!

40049 V
    Ceske Budejovice - Olomouc
    1,85

A mérkőzés (18:00) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét pedig (500-ft)

Tibbs and zizzenet like this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Későn kezdték el a gólszerzést és így megállt kettő gólnál a mérkőzés pedig akár özön gólt is szerezhettek volna! A mindenit!

Ez lett a végeredmény!

Ceske Budejovice 2:0 Olomouc

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Izraeli bajnoki mérkőzést ajánlok!

Maccabi Petah Tikva - H. Akko mérkőzésre gondoltam!

A Tikva jelenleg első helyen áll a bajnokságban és fölényes előnnyel! Hazai pályán (11-2-1) eredménnyel (38:16) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Dor Hugy (10) gól és Tai Baribo (8) gól és a középpályás Idan Ahadnani (3) góllal!

Az Akko jelenleg (11) helyen áll a bajnokságban! Idegenben (1-6-7) eredménnyel (4:12) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Hen Yadan (2) góllal!

Egymás ellen (7-7-4) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Tikva hazai igen jó teljesítményét és gólképességét!

Akko idegenben nem igen jó teljesítményt nyújt de időnként feljavul és gólt is szerez!

Egymással játszott mérkőzéseik rendre több gólosak legtöbbször (3-4) gólosak!

Bajnokságban gólátlag (2.5) hazai győzelem (42%) vendég győzelem (30%)

Ezek az információk valamint az egymással játszott több gólos mérkőzések igen nagy bizalmat adnak a mai több gólos mérkőzésre!

Tippem a következő!

51138 V
    Maccabi Petah Tikva - Hapoel Acre
    1,65

A mérkőzés (19:00) kezdődik!

reptile, Diverlaci and Tibbs like this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Egy ilyen hazai teljesítmény mellet mint a Tikva nyújtott eddig akkor ez a mérkőzés szégyenteljes volt a részükről! Vagy nem jó mérkőzést választottam az eredményhez!

Ez lett a végeredmény!

Maccabi Petah Tikva 1:0 Hapoel Acre

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Német bajnoki mérkőzést ajánlok!

Freiburg - Mönchengladbach mérkőzésre gondoltam!

Freiburg jelenleg (8) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (4.33) így esélye a győzelemre (23%) viszont korábbi mérkőzéseit (37%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (6-2-6) eredménnyel (16:16) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Vincenzo Grifo (3) góllal és mellette igen sok gól passzt is ad és ott van még a csatár Nils Petersen (9) góllal akiknek ma is lehet számítani góljaikra!

Mönchengladbach jelenleg (4) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.75) így esélye a győzelemre (57%) viszont korábbi mérkőzéseit (71%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (7-3-4) eredménnyel (22:15) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Florian Neuhaus (4) gól és a csatár Marcus Thuram (10) góllal!

Egymás ellen (6-4-8) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Freiburg esélyt adhat magának az Európa liga selejtező helyre ehhez viszont nyerni kell a csapatnak!

Mönchengladbach pedig a győzelmével megerősítené a BL indulást jelentő helyezését!

Ez pedig gólokkal fog járni!

Bajnokságban gólátlag (3.24) hazai győzelem (40%) vendég győzelem (37%)

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából a Freiburg hazai pályán (over 2.5) gól (42.86%) rúgott gól (71.43%) kapott gól (71.43%)

Mönchengladbach idegenben (over 2,5) gól (57.14%) rúgott gól (64.29%) kapott gól (71.43%)

Vannak sérültek is a csapatokban de ez nem befolyásolja a legjobb összeállítást a csapatoknál!

Többféle eredmény is lehetséges ezek információk szerint de a tét az igen nagy mindkettő csapat számára és ez ma gólokban lesz látható!

Tippem a következő!

40797 V
    Freiburg - Mönchengladbach
    1,65

A mérkőzés (20:30) kezdődik!

Tibbs, zizzenet and jancsi79 like this.

Member
    Ez jónak tűnik nagyon Jani! Veled tartok!

Messiás bjani55 avatara
    Idézet Diverlaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez jónak tűnik nagyon Jani! Veled tartok!
    Köszönöm szépen a bizalmadat Laci!

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •