Oldal: 411 / 528 ElsőElső ... 311361401409410411412413421461511 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.101 - 4.110 (5280) összesen
Like Tree4647Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! nézem a mérkőzést! A Nyeman kapusa feljön a szöglethez a (94) percben és az üres kapuba lövik a második gólt!

Még ilyet így elmenni a tippnek!

Ez lett a végeredmény!

Dinamo Minszk 2:0 Nyeman Grodno
    jancsi79 likes this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Fehérorosz bajnoki mérkőzést ajánlok!

Szoligorszk - Szluck mérkőzésre gondoltam!

Szoligorszk jelenleg (12) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.44) így esélye a győzelemre (69%) viszont korábbi mérkőzéseit (72%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (0-1-1) eredménnyel (0-1) gólaránnyal áll! Ez igen gyenge kezdés volt és most itt az idő javítani rajta!

Itt volna az idő Giorgi Diasamidze középpályásnak és Dmitriy Podstrelov elkezdeni a gólszerzést hiszen előző szezonban csak úgy ontották a gólokat!

Szluck jelenleg (4) helyen áll a bajnokságban! Igen jó kezdés a csapattól és amennyiben ma nyerne (és miért ne) akkor feljönne az (1-2) helyre!

Idegenben (1-0-0) eredménnyel (3:2) gólaránnyal áll!

Több jó gólszerző játékosa van a csapatnak mint a középpályás Egor Semenov a csatár Abdoul Gafar akik ma is szerezhetnek gólt!

Egymás ellen (10-2-2) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Szoligorszk hazai pályán nyerni akar mert így tud elkerülni az alsó fertályból!

Szluck igen jól szerepel idegenben és az a tény,hogy akár első helyre is kerülhetnek bizony nagy erőt ad a csapatnak!

Többször mérkőztek már egymással és hol több hol kevesebb gólos mérkőzéseket játszottak! Azt figyelembe véve az utolsó mérkőzésükön (Szluck 0:5 Szoligorszk) eredmény lett (2019.08.19) ma sem kisebb a tét és ez elővarázsolja a gólokat!

Tippem a következő!

05119 V
    Sahtar Szoligorszk - Szluck
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    2,20

A mérkőzés (18:30) kezdődik!

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Tibbs likes this.

Senior Member Tibbs avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! nézem a mérkőzést! A Nyeman kapusa feljön a szöglethez a (94) percben és az üres kapuba lövik a második gólt!

Még ilyet így elmenni a tippnek!

Ez lett a végeredmény!

Dinamo Minszk 2:0 Nyeman Grodno
    Ez a méreg nem a cián Janikám

Messiás bjani55 avatara
    Idézet Tibbs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a méreg nem a cián Janikám
    Húú de mennyire az Tibbs!
    Tibbs likes this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! A kimaradt (11 - es) után igazán drukkoltam,hogy az egyik csapat szerezzen még egy gólt! Bejött a (90 percben) ezért érdemes volt drukkolni!

Sikeresen jött a tipp!

Ez lett a végeredmény!

Sahtar Szoligorszk 1:2 Szluck
    Tibbs likes this.

Member
    Szerintem a forduló legnagyobb bundaskenyer meccset fogtad ki De a lényeg h jött a tipp

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Nicaraguai bajnoki mérkőzést ajánlok!

Managua FC - Ferretti mérkőzésre gondoltam!

Managua jelenleg első helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.85) így esélye a győzelemre (54%) viszont korábbi mérkőzéseit (81%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (7-1-0) eredménnyel (23:8) gólaránnyal áll!

Kiváló gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a középpályás Christiano (14) gól és a csatár Pablo Gallego (15) góllal viszont igen sok játékos van a csapatban akik gólerősek!

Ferretti jelenleg (4) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (4.00) így esélye a győzelemre (25%) viszont korábbi mérkőzéseit (60%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (3-2-3) eredménnyel (8:10) gólaránnyal áll!

Szintén jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a középpályás Bryan Garcia (4) gól és a csatár Fernando Villalpando Dominguez (10) góllal viszont több játékos (1-2) gólos a csapatban!

Egymás ellen (9-5-4) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Managua jó sorozatát kiváló gólszerző játékosait valamint igen sok gólt szerez de ahhoz képest kap is rendesen!

Ferretti igen jó győzelmi sorozatot produkál és igen sok gólt szerez de kap is!

Ez a mérkőzés több fajta eredményt is hozhat viszont az első hely megerősítése valamint a Ferretti negyedöntős helyezését igyekszik védeni és ez a kettős cél a csapatok számára gólokban fog látszódni!

Tippem a következő!

06289 V
    Managua FC - Walter Ferretti
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    1,70

A mérkőzés (23:00) kezdődik!

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Tibbs likes this.

Member szakimaki avatara
    Idézet Diverlaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a forduló legnagyobb bundaskenyer meccset fogtad ki De a lényeg h jött a tipp
    Egyetértek, azért elég nagy meglepi lett volna, ha esetleg kedvenc bloggerünk bjani vendég győzelmet vizionált volna. Én egyébként GG + 2,5 overt raktam közel 3-as oddsért ami szépen jött is. ;-)
    Tibbs likes this.

Member
    Szépen zoldult igen

Messiás bjani55 avatara
    Idézet szakimaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyetértek, azért elég nagy meglepi lett volna, ha esetleg kedvenc bloggerünk bjani vendég győzelmet vizionált volna. Én egyébként GG + 2,5 overt raktam közel 3-as oddsért ami szépen jött is. ;-)
    Kellet nagyon drukkolni de tényleg az a lényeg,hogy zöldült! Azért tettem ezt a tippet mert többször is változatos gólos eremények voltak és hol az egyik hol a másik csapat nyert! Örülök szakimaki a jó odds-od nak! Hajrá nekünk!

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •