Sziasztok! Egy gól sikerült ezen a mérkőzésen!

Ez lett a végeredmény!

Vityebszk 0:1 Szmolevicsi

Ez a hét nem bővelkedett mérkőzésekben és sajnos eredményekben sem!

Jövőhéten újra itt leszek és ha lesz mérkőzés akkor lesz tipp is és igyekszem jó zöldülő tippekkel szolgálni!

Köszönöm szépen mindenkinek aki velem tartott vagy szemezgetett a tippjeimből! Üdv,Jani!
    Tibbs likes this.

2. #4082
    2012.09.26
    3.198
    Sziasztok! Ezt is megértük ma nincs focimérkőzés a világon!

3. #4083
    Administrator Admin avatara
    2012.05.25
    1.317
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne add fel bjani55, vannak még szegletei a világnak ahol fociznak! Mi ezt találtuk:

4. #4084
    2012.09.26
    3.198
    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Admin!

Nem adom fel! Hamarosan lesz tipp! Köszönöm szépen a biztatást!

5. #4085
    2012.09.26
    3.198
    Sziasztok! Ma már lesz focimérkőzés és így most Fehérorosz kupamérkőzést ajánlok!

Szlavija Mozir - BATE mérkőzésre gondoltam!

Jó formában van a Szlavija Mozir és most itt a kupamérkőzésen is megmutathatja mire képes! A szorzó (3.00) így esélye a győzelemre (33%) viszont korábbi mérkőzéseit (53%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán is harcos csapat!

Jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a csatár Nikita Melnikov aki ma is bizonyíthat a gólszerzésben!

BATE már kezd magára találni hiszen utolsó bajnoki mérkőzést már nyerte! A szorzó (2.20) így esélye a győzelemre (45%) viszont korábbi mérkőzéseit (48%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben most bizonyíthat,hogy nem szabad félvállról venni őket a rossz kezdés miatt!

Szintén vannak jó gólszerző játékosai a csapatnak mint a csatár Maksim Skavysh és a középpályás Stanislav Dragun akik ma is szerezhetnek gólokat!

Egymás ellen (2-2-10) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem Szlavija Mozir igen jó teljesítményét és azt,hogy a bajnoki mérkőzésen (2020.03.28) (Szlavija Mozir 2:1 BATE) eredmény lett!

BATE viszont kupa mérkőzéseken igen harcos hiszen a Dinamo Minszk csapatát is kiütötte a kupából kettős győzelemmel!

A kupamérkőzéseken gólátlag (3.82) hazai győzelem (23%) vendég győzelem (61%)

Ezek az információk nagyban hozzájárulhatnak többféle eredményhez de előtérbe helyezi a több gólos mérkőzést hiszen az egymással játszott utolsó három mérkőzésük is három illetve négy gólosra végződött!

Ma is nagy az esély erre az eredményre és nagy érték van benne!