Oldal: 4 / 817 ElsőElső ... 234561454104504 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (8164) összesen
Like Tree6946Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma egy olyan mérkőzést ajánlok ami nem rizikó mentes de igen jó lehet vele nyerni.

Sheffield Wed - Sunderland mérkőzésre gondoltam.

A Sheffield sokkal jobb csapat szerintem mint ahogy kezdett.Bajnokságban idegenben vereséget szenvedett (0:1) a Prestontól.Folytatás sem igazán lett jó hiszen otthon (1:1) döntetlenre végzett a QPR-rel.Közben a ligakupában már megmutatta,hogy tudnak nyerni és gólokat szerezni (4:1) nyertek a Chesterfield ellen. Sunderland is döntetlennel kezdett (1:1) a Derbyvel.Következő bajnoki mérkőzésén már idegenben (1:3) nyert a Norwich ellen és itt már egyértelművé
    tette,hogy a visszajutás a cél.Kupamérkőzését is sikerrel vette Bury csapatát verte (0:1)-re.Most győzelme esetén feljöhet a (4) helyre.Hazai csapat pedig szintén nyerni akar mert akkor lemaradnak.Úgy gondolom pörgős több gólos mérkőzés lesz.

Tippem a következő.

06330 V Sheffield Wed. - Sunderland Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5) 2,05

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Zolido likes this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma egy izgalmas EB mérkőzést ajánlok.

Skócia U19 N - Anglia U19 N mérkőzésre gondoltam.

Skócia U19 női válogatott igaz,hogy csak (1) pontot gyűjtött a csoportban de attól függetlenül igen nehezen nyertek a spanyolok ellenük. Anglia U19 női válogatott viszont esélyes volt a döntőbe kerüléshez de a (88) percben kapott góllal nyertek a franciák ellenük és így nem jutottak a döntőbe.Most az (5-6) helyért játszanak egymással.Eddig lejátszott egymás elleni mérkőzéseiket az angolok nyerték de gólok voltak szép számmal.Ma is erre az eredményre számítok,hogy csak összehoznak három gólt.

Tippem a következő.

12091 V U19Skócia - U19Anglia Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5) 1,55

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma egy szuperszonikus mérkőzést ajánlok.

Xamax - Schaffhausen mérkőzésre gondoltam.

A svájci bajnokság második osztály szuper rangadója következik. Az első és második helyezett mérkőzik egymással. A Xamax jelenleg (2) helyen áll de csak rosszabb (9:3) gólkülönbséggel.Eddig (100%)-os négyből négy győzelem és mérkőzésenkénti (3) átlag. A Schaffhausen szintén (100%)-os és gólaránya (14:2) ami mérkőzésenként (4) átlag.Egymás elleni mérkőzéseik változatosak voltak de most úgy gondolom három találat bizonyosan meglesz kettő ilyen támadó csapattól.

Tippem a következő.

11316 V Xamax - Schaffhausen Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5) 1,55

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma egy igazi rangadót ajánlok.

Juventus - Cagliari mérkőzésre gondoltam.

Elkezdődik az olasz bajnokság és rögtön az előző szezon bajnokával. A Juventus elveszítette a szuper kupát pedig hátrányból egyenlített viszont a védelem nem igazán csinálta jól a dolgát és és a végén beleszaladtak a vereségbe.Most feledtetni akarja és nyerni a nyitó mérkőzésen.Természetesen továbbra is ők az esélyesek viszont a Cagliari képes lehet "legalább" egy gólra. Úgy gondolom ebben a csatában több gól is lesz amiből szerintem a vendégek is részt vállalnak.

Tippem a következő.

11980 H Juventus - Cagliari Igen (Mindkét csapat szerez gólt) 2,30

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma egy többszörös bajnok mérkőzését ajánlom.

Göteborg - Häcken mérkőzésre gondoltam.

Magára talált a Göteborg.utolsó öt mérkőzéséből (3) győzelem (1) döntetlen (1) vereség a mérlege.Győzelmüket valószínű az edző váltásnak is köszönhetik. jelenleg a (8) helyen állnak és győzelmükkel akár az (5) helyre is feljöhetnek. Nem lesz könnyű mérkőzés mert a Häcken is jó formában van.Utolsó öt mérkőzésükből (3) győzelem (2) döntetlen a mérlegük. Jelenleg (5) helyen állnak és győzelmükkel dobogós helyre is érhetnek.Bízom azért a sokszoros bajnokban,hogy otthon megszerzi a három pontot.

Tippem a következő.

27366 H Göteborg - Häcken Göteborg (1X2) 2,10

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma egy pörgős több gólos mérkőzést ajánlok!

Manchester City - Everton mérkőzésre gondoltam.

A Manchester City győzelemmel kezdte a szezont a bajnokságban (0:2) idegenben a Brighton ellen igaz ehhez kellet egy öngól is. Viszont egy barátságos mérkőzésen a spanyol Girona ellen vereséget szenvedett (1:0) arányban. Az Everton is győzött a bajnoki első fordulóban (1:0) a Stoke ellen.Sikerrel vette az EL-kupamérkőzést is (2:0) nyert a Hajduk Split ellen.Úgy gondolom mindkettő csapat folytatni akarja jó sorozatát és nyerni szeretne.Ebből adódóan szokott több gólos mérkőzés lenni.

Tippem a következő.

17929 01 Manchester City - Everton Igen és több, mint 2,5 (Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5) 2,30

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Egy sok gólos mérkőzést ajánlok.

Jong Utrecht - FC Oss mérkőzésre gondoltam.

A Jong Utrecht tavalyi szezonban nagyon a bajnokság alján (18) helyen végzett.Viszont iszonyú sok gólos mérkőzése volt így gólaránya (50:71 negatív) lett.Mérkőzésenkénti átlaga (3,2) volt.Az FC Oss jobb helyen (15) zárta a bajnokságot.Nagyon sok gólt kapott de rúgott is.Gólaránya (67:95) ami mérkőzésenként (4,2) átlag.Egymás elleni mérkőzéseiken rendre több gólosak szoktak lenni.úgy gondolom most a nyitó mérkőzésen nem spórolnak a gólokkal és összehoznak három találatot.

Tippem a következő.

26446 V Utrecht 2 - Oss Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5) 1,40

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma egy támadó több gólos mérkőzést ajánlok.

Doncaster - Hull City mérkőzésre gondoltam.

A Doncaster aránylag jól szerepel a liga-1 ben.Eddig lejátszott három mérkőzéséből (2) döntetlen (1) győzelem a mérlege.Nagyon figyelemre méltó viszont,hogy bőséges gólos mérkőzéseket játszik. A Hull City csapatának nem igazán jön ki a lépés a bajnokságban.Eddig lejátszott négy mérkőzéséből (1) döntetlen (1) győzelem (2) vereség a mérlege.Pedig többször ők szerzik a vezetést jelentő gólt és végére kiengednek. Most bizonyítani akarnak akár csak a hazaiak és ebből lesz a több gólos mérkőzés mint már oly sokszor mikor egymás ellen játszottak.

Tippem a következő.

09420 V Doncaster - Hull City Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5) 1,75

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ajánlok egy mai szintén jó kis mérkőzést.

Crystal Palace - Ipswich mérkőzésre gondoltam.

A Crystal Palace nem remekel a bajnokságban.Kettő mérkőzésből kettő vereség a mérlege.Ez viszont kupa mérkőzés és itt bizonyítani kell. Az Ipswich viszont szárnyal a bajnokságban.jelenleg (2) helyen áll de négyből négy győzelem a mérlege.Úgy gondolom most a kupa mérkőzést is nyerni szeretné a csapat.Motiváció adott mindkettő csapat számára ahhoz,hogy gólokkal teli mérkőzés legyen.Egymás elleni mérkőzéseik alkalmával mindég több gól esett most is erre számítok.

Tippem a következő.

03789 V Crystal Palace - Ipswich Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5) 1,60

Senior Member
    Szivesen olvasnam az eredmenyeket.Hajra sok sikert!

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •