Oldal: 397 / 408 ElsőElső ... 297347387395396397398399407 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.961 - 3.970 (4075) összesen
Like Tree3592Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Senior Member bjani55 avatara
    Sziasztok! A nap egyik legjobb mérkőzése lesz szerintem!

Ma Bajnokok ligája mérkőzést ajánlok!

Atletico Madrid - Liverpool mérkőzésre gondoltam!

Igen vegyes formában van az Atletico Madrid! A szorzó (3.60) így esélye a győzelemre (28%) viszont korábbi mérkőzéseit (40%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán a BL -ben pedig egész jól szerepeltek!

A legjobb gólszerző a csatár Álvaro Morata és a középpályás Ángel Correa akik ma is szerezhetnek gólt!

Liverpool egyszerűen remek formában van! A szorzó (2.15) így esélye a győzelemre (47%) viszont korábbi mérkőzéseit (58%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben itt a BL -ben is remekül szerepelt!

Legjobb gólszerző Mohamed Salah,Sadio Mané és Roberto Firmino pedig még lehetne sorolni de hiszen tudjátok,hogy igen sok jó gólszerző játékosa van a csapatnak!

Egymás ellen régen mérkőztek ezért a jelenlegi formát kell alapul venni!

Tippemnél figyelembe vettem az Atletico Madrid igen sok játékosát nem tudja bevetni köztük olyanokat mint a középpályás Joao Felix
    és kérdéses a csatár Diego Costa (sérv) betegség miatti szereplése is!

Liverpool is nélkülözni fog játékosokat sérülés miatt de így is a legjobb összeállításban lép pályára!

Ez az a mérkőzés ahol igen képlékeny,hogy több vagy kevesebb gól lesz ezért én most a jobb formában lévő csapatnak szavazok bizalmat!

Tippem a következő!

63851 V
    Atl. Madrid - Liverpool
    Liverpool (1X2)
    2,20

A mérkőzés (21:00) kezdődik!

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Tibbs, Franz51 and zizzenet like this.

Member szakimaki avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! A nap egyik legjobb mérkőzése lesz szerintem!

Ma Bajnokok ligája mérkőzést ajánlok!

Atletico Madrid - Liverpool mérkőzésre gondoltam!

Igen vegyes formában van az Atletico Madrid! A szorzó (3.60) így esélye a győzelemre (28%) viszont korábbi mérkőzéseit (40%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán a BL -ben pedig egész jól szerepeltek!

A legjobb gólszerző a csatár Álvaro Morata és a középpályás Ángel Correa akik ma is szerezhetnek gólt!

Liverpool egyszerűen remek formában van! A szorzó (2.15) így esélye a győzelemre (47%) viszont korábbi mérkőzéseit (58%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben itt a BL -ben is remekül szerepelt!

Legjobb gólszerző Mohamed Salah,Sadio Mané és Roberto Firmino pedig még lehetne sorolni de hiszen tudjátok,hogy igen sok jó gólszerző játékosa van a csapatnak!

Egymás ellen régen mérkőztek ezért a jelenlegi formát kell alapul venni!

Tippemnél figyelembe vettem az Atletico Madrid igen sok játékosát nem tudja bevetni köztük olyanokat mint a középpályás Joao Felix
    és kérdéses a csatár Diego Costa (sérv) betegség miatti szereplése is!

Liverpool is nélkülözni fog játékosokat sérülés miatt de így is a legjobb összeállításban lép pályára!

Ez az a mérkőzés ahol igen képlékeny,hogy több vagy kevesebb gól lesz ezért én most a jobb formában lévő csapatnak szavazok bizalmat!

Tippem a következő!

63851 V
    Atl. Madrid - Liverpool
    Liverpool (1X2)
    2,20

A mérkőzés (21:00) kezdődik!

Szia Jani!

Én is az Atleti-Pool meccset választottam és angol győzelmet várok, én még 2.35-ért tudtam tenni. Hajrá Mindenkinek aki velünk tart. ;-)

Idézet szakimaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Jani!

Én is az Atleti-Pool meccset választottam és angol győzelmet várok, én még 2.35-ért tudtam tenni. Hajrá Mindenkinek aki velünk tart. ;-)
    Szia szakimaki! Úgy legyen!

Sziasztok! Az ötödik percben volt az Atletico gól! Lett volna még (90) perc egyenlíteni vagy fordítani lehetősége a Pool -nak de nem jött
    össze!

Ez lett a végeredmény!

Atletico Madrid 1:0 Liverpool

Sziasztok! Ma Kolumbiai kupamérkőzést ajánlok!

Real San Andres - Cortulua mérkőzésre gondoltam!

Real San Andres most kezdődő bajnokságban már három mérkőzésen van túl a csapat és hazai pályán igen jól szerepel!

A szorzó (2.50) így esélye a győzelemre (40%) viszont korábbi mérkőzéseit (48%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Több jó gólszerző játékosa van a csapatnak mint Juan Sebastian Carvajal Sanchez és Aldair Ramirez akiknek ma is lehet számítani a góljaikra!

Cortulua is remek formában van és idegenben is harcos csapat! A szorzó (2.50) így esélye a győzelemre (40%) viszont korábbi mérkőzéseit (22%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Szintén jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint Miguel Medina és Julian Camilo Millan Diaz akik ma is szerezhetnek gólt!

Egymás ellen (2-2-7) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a kettő csapat nem olyan régen bajnoki mérkőzésen találkozott egymással (2020.02.09) (Real San Andres 2:1 Cortulua) lett az eredmény!

Itt a kupamérkőzésen gólátlag (2.48) hazai győzelem (43%) vendég győzelem (22%)

A mai mérkőzésükre is biztató lehet a több gólos mérkőzés!

Tippem a következő!

77953 V
    Real San Andres - Cortulua
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    2,10

A mérkőzés (20:00) kezdődik!

Tibbs likes this.

Sziasztok! Kellett volna még egy gól de nem lett! Így sajnos elment a tipp!

Ez lett a végeredmény!

Real San Andres 1:1 Cortulua

Sziasztok! Ma Európa liga mérkőzést ajánlok!

Getafe - Ajax mérkőzésre gondoltam!

Getafe remek formában van a bajnokságban és most itt az Európa ligában is megmutathatja tudását! A szorzó (2.20) így esélye a győzelemre (45%) viszont korábbi mérkőzéseit (55%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán nagyon erős a csapat!

Legjobb gólszerző a csatár Ángel Rodríguez (10) és Jaime Mata (8) góllal viszont több játékos (1-5) gólos a csapatban és ezeknek a játékosoknak ma is lehet számítani a góljaikra!

Ajax is remek formában van és idegenben is harcos és nagyon jó gólaránnyal rendelkezik!

Legjobb gólszerző a csatár Quincy Promes (11) és Dušan Tadić,Klaas-Jan Huntelaar egyaránt (9) góllal viszont igen sok játékos (2-8) gólos a csapatban! Ma is lehet tőlük gólokra számítani!

Egymás ellen most játszanak először és úgy gondolom nagy küzdős gólos mérkőzés várható!

Itt az Európa ligában gólátlag (2.72) hazai győzelem (46%) vendég győzelem (28%)

Ezek az információk valamint a továbbjutás kérdése és mindkettő csapatnál lévő igen jó gólszerző játékosoknak köszönhetően ma ezen a mérkőzésen gólrekord fog születni! Igen nagy az esély és bizodalom rá!

Tippem a következő!

61801 V
    Getafe - Ajax
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    1,85

A mérkőzés (18:55) kor kezdődik!

Tibbs likes this.

Sziasztok! Megint sikerült beleválasztanom!

Ez lett a végeredmény!

Getafe 2:0 Ajax

Sziasztok! Kinéztem egy jó mérkőzést ami remélhetőleg ma jönni fog!

Ma Chilei bajnoki mérkőzést ajánlok Universidad Catolica - Deportes Iquique mérkőzésre gondoltam!

Universidad Catolica jelenleg (1) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.28) így esélye a győzelemre (78%) viszont korábbi mérkőzéseit (90%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (1-0-0) eredménnyel (3:2) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Fernando Zampedri (3) góllal viszont több játékos (1-2) gólos a csapatban!

Deportes Iquique jelenleg (16) helyen áll a bajnokságban! Nagyon nem megy a csapatnak hiszen eddig lejátszott négy mérkőzéséből három vereség egy döntetlen a mérlege!

Idegenben (0-0-2) eredménnyel (2:4) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Álvaro Ramos (2) góllal!

Egymás ellen (6-8-4) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem Universidad Catolica igen nagyon jó formáját és összességében eddig négy mérkőzés négy győzelem (11:4) gólarányát!

Deportes Iquique biztosan küzdeni fog (miért is ne küzdene) de nem hinném,hogy ma támadna fel a csapat!

Bajnokságban gólátlag (2.79) hazai győzelem (53%) vendég győzelem (32%)

Ezek az információk valamint az Universidad Catolica hazai pályán megnyert mérkőzés (100%) Deportes Iquique elveszített mérkőzés (75%) igen biztató lehet a hazai győzelemre még ilyen eredmény mellet is!

Tippem a következő!

49515 H
    Univ.Catolica de Santiago - Dep. Iquique
    Univ.Catolica de Santiago (Hendikep 0:1)
    1,75

A mérkőzés (22:30) kezdődik!

Tibbs likes this.

Sziasztok! Sikeresen jött a tipp!

Ez lett a végeredmény!

Univ.Catolica de Santiago 3:1 Dep. Iquique
    csecso103 and Tibbs like this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod