Oldal: 395 / 399 ElsőElső ... 295345385393394395396397 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.941 - 3.950 (3986) összesen
Like Tree3511Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Senior Member bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Spanyol kupamérkőzést ajánlok!

Real Sociedad - Mirandes mérkőzésre gondoltam!

Real Sociedad fantasztikus formában van! A szorzó (1.28) így esélye a győzelemre (78%) viszont korábbi mérkőzéseit (99%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán a bajnokságban (6-2-3) eredménnyel (23:12) gólaránnyal áll ami ma a kupamérkőzésre is érvényes lehet ez a jó teljesítmény!

Legjobb gólszerző a csatár Willian José (7) gólt szerzett a bajnokságban viszont itt a kupában Alexander Isak (5) góllal áll a topp tízes lista élén!

Mirandes is remek formában van és most nagyon fel van spanolva hiszen jobbnak vélt csapatokat ejtet ki a kupamérkőzéseken!

Idegenben a bajnokságban LaLiga2 (3-5-5) eredménnyel (20:27) gólaránnyal áll! Ez biztató a mai mérkőzésre!

Legjobb gólszerző a középpályás Martín Merquelanz (9) góllal itt a kupában pedig a csatár Matheus Aias (5) góllal szintén ott van a topp tízes lista élén!

Egymás ellen olyan régen mérkőztek az nem mérvadó a mai mérkőzésre!

Tippemnél figyelembe vettem mindkettő csapat igen jó gólarányát és kiváló gólszerző játékosait!

Itt a kupában gólátlag (2.84) hazai győzelem (28%) döntetlen (30%) vendég győzelem (42%)

Az információk valamint a parázs mérkőzés nagyon remélhetőleg változatos mérkőzést hoz és a gólokban sem lesz hiány úgy,hogy mindkettő csapat talál gólt!

Tippem a következő!

40412 H
    Real Sociedad - Mirandes
    Igen (Mindkét csapat szerez gólt)
    2,10

A mérkőzés (21:00) kezdődik!

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Tibbs and zizzenet like this.

Member szakimaki avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma Skót bajnoki mérkőzést ajánlok!

Celtic - Hearts mérkőzésre gondoltam!

Celtic továbbra is magasan az első helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.12) így esélye a győzelemre (89%) viszont korábbi mérkőzéseit (95%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (11-0-1) eredménnyel (37:6) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Odsonne Édouard (19) gól és a középpályás Ryan Christie és James Forrest egyaránt (10) góllal viszont igen sok játékos (2-5) góllal járult hozzá csapata sikereihez!

Hearts jelenleg (12) utolsó helyen áll a bajnokságban! Igyekszik a csapat és időnkét több gólos mérkőzéseket játszik de a győzelem valahogy elmarad!

Idegenben (1-4-7) eredménnyel (9:22) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Steven Naismith (4) góllal viszont igen sok játékos (1-3) gólos a csapatban!

Egymás ellen (16-1-2) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Celtic hazai és összességében kiváló eredményeit!

Hearts csapatának nincs veszíteni valója és biztos hajtani fog és akár egy gól legalább összejön a csapatnak hiszen ebben a szezonban ötször találkoztak és ebből négyszer szerzett is gólt!

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából a Celtic hazai pályán (over 2.5) gól (75%) rúgott gól (100%) kapott gól (41.67%)

Hearts idegenben (over 2.5) gól (58.33%) rúgott gól (41.67%) kapott gól (75%)

Ezek az információk valamint az egymással elért eredményeket ma biztatók lehetnek arra,hogy a Hearts is szerez gólt!

Tippem a következő!

26533 V
    Celtic - Hearts
    Több, mint 0,5 (Vendégcsapat - Gólszám 0,5)
    2,35

Drukkolós tipp de igen nagy érték van benne!

A mérkőzés (20:45) kezdődik!

Janikám jó volt a meccs előtti elemzésed, én egy bátor ÁH. -2,5 Celtic opciót választottam erre a meccsre, ami sikeresen jött is. ;-)

Idézet szakimaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Janikám jó volt a meccs előtti elemzésed, én egy bátor ÁH. -2,5 Celtic opciót választottam erre a meccsre, ami sikeresen jött is. ;-)
    Szia szakimaki! Örülök a nyereményednek!

Junior Member
    Sziasztok
    Meg tudja nekem valaki mondani melyik irodanál a leggyorsabb a kifizetes mondjuk neteller- re ?

Idézet Czaba77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok
    Meg tudja nekem valaki mondani melyik irodanál a leggyorsabb a kifizetes mondjuk neteller- re ?
    Szia! Elég gyors a kifizetés a bet365 Skrill számlára azt viszont nem tudom mi a helyzet a neteller számlára!

Sziasztok! Sikeresen jött a tipp!

Mindkettő csapat szerzett gólt és ez lett a végeredmény!

Real Sociedad 2:1 Mirandes
    Tibbs likes this.

Sziasztok! Ma Török bajnoki mérkőzést ajánlok!

Basaksehir - Besiktas mérkőzésre gondoltam!

Basaksehir jelenleg (3) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.15) így esélye a győzelemre (47%) viszont korábbi mérkőzéseit (61%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (7-3-1) eredménnyel (28:11) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Enzo Crivelli (9) gól és a középpályás Edin Višća (7) góllal viszont igen sok játékos (1-6) góllal járult hozzá csapata sikereihez!

Besiktas jelenleg (7) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (3.40) így esélye a győzelemre (29%) viszont korábbi mérkőzéseit (8%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (4-1-5) eredménnyel (13:19) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Burak Yılmaz (8) góllal viszont több játékos (2-4) gólos a csapatban!

Egymás ellen (5-10-4) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Basaksehir utolsó öt mérkőzéséből egy vereség egy döntetlen és három győzelem volt! A három győzelem hazai pályán volt és bőséges gólokkal!

Besiktas idegenben szeszélyes és változatos mérkőzéseket játszik!

Bajnokságban hazai győzelem (41%) döntetlen (28%) vendég győzelem (31%)

A most jobb formában lévő Basaksehir bajnoki címre hajt és ahhoz,hogy ez valóra váljon nyerni kell a mérkőzést!

Nagy esély van rá!

Tippem a következő!

37115 H
    Istanbul Basaksehir - Besiktas
    Istanbul Basaksehir (1X2)
    2,15

A mérkőzés (18:00) kezdődik!

Ez lett a végeredmény!

Istanbul Basaksehir 1:0 Besiktas

Senior Member
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Ez lett a végeredmény!

Istanbul Basaksehir 1:0 Besiktas
    Üdv Jani!
    Jó formába lendültél!
    Az a baj,hogy egyszer fent,egyszer lent.Az állandóság lenne az igazi,konstans jó formát hozni!
    De amúgy engem lekötelez,hogy kitartó vagy,rendszeresen írsz!

Idézet Heni Reistad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv Jani!
    Jó formába lendültél!
    Az a baj,hogy egyszer fent,egyszer lent.Az állandóság lenne az igazi,konstans jó formát hozni!
    De amúgy engem lekötelez,hogy kitartó vagy,rendszeresen írsz!
    Szia Heni! Köszönöm szépen! Már ideje volt nyerő tippekkel szolgálni! Persze ahogy másnál nálam is előfordul rossz széria de igyekszem majd jó nyerő szériát tartani! Üdv,Jani!

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •