Oldal: 355 / 367 ElsőElső ... 255305345353354355356357365 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.541 - 3.550 (3670) összesen
Like Tree3203Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Junior Member
    Üdv mindenkinek! Én még új vagyok itt! A sportfogadást sem rég kezdtem! De gondoltam most adok egy tippet én is! ☺ Szóval: Bundesliga

Borussia Dortmund vs Paderborn
    BD ÁH -2.0 2-.5 odds 1.9 Bet365
    Vagy gólok 2.5 felett odds 1.22 Bet365

Ezt arra alapozom, hogy ez a két csapat még nem nagyon játszott 3 gól alatti meccset! Ráadásul a hazaiaknak is kell a pont! Még annyi, hogy a BD. Legutóbbi két meccsén ezt a csapatot 5 ill. 6 gólos előnnyel verte meg! Bocs ha valami kimaradt! Sok sikert!
    Tibbs likes this.

Member
    Idézet Diverlaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon szép heted van, nagyon jó lenne ha nem most szakadna meg, mert meghúzom ezt a tipped Köszönet az eddigiekért!
    Köszi Laci.

Senior Member bjani55 avatara
    Sziasztok! Már az első félidőben megvolt a kettő gól a másodikban nem szereztek egyet sem!

Így sajnos elment a tipp!

Ez lett a végeredmény!

Saoura 1:1 Oran

Junior Member
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Már az első félidőben megvolt a kettő gól a másodikban nem szereztek egyet sem!

Ez lett a végeredmény!

Igen sajnos! ????

Junior Member
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Ez lett a végeredmény!

De azért köszönöm a tippet! Pedig simán meglehetett volna...

Idézet Samec82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De azért köszönöm a tippet! Pedig simán meglehetett volna...
    Szívesen! Bíztam benne de néha előfordul,hogy valami miatt nem jön még egy gól!
    xgubax and Tibbs like this.

Junior Member
    Csatolt képek Csatolt képek

Sziasztok! Ma egy kora délutáni mérkőzést ajánlok az Olasz bajnokság C-A csoportból!

Pistoiese - Monza mérkőzésre gondoltam!

Pistoiese jelenleg (10) osztályozós Play Off helyen áll a bajnokságban! A szorzó (4.00) így esélye a győzelemre (25%) viszont korábbi mérkőzéseit (30%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (2-4-1) eredménnyel (7:6) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Ognjen Stijepović (4) góllal viszont több játékos (1-4) gólos a csapatban!

Monza jelenleg első helyen áll a bajnokságban magabiztosan vezetve! A szorzó (1.75) így esélye a győzelemre (57%) viszont korábbi mérkőzéseit (76%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (6-1-0) eredménnyel (17:3) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Mattia Finotto (3) góllal viszont igen sok nagyon sok játékos (2-3) gólos a csapatban!

Egymás ellen már régebben játszottak ezért a jelenlegi formájukat lehet számításba venni!

Tippemnél figyelembe vettem a Pistoiese védeni fogja a helyezését és győzelmével akár meg is erősítheti!

Monza attól,hogy jelentős előnnyel áll az első helyen nem lazíthat és szintén győzelmével továbbra is jelentős előnnyel állna az első helyen!

Bajnokságban gólátlag (2.20) hazai győzelem (36%) vendég győzelem (28%)

Ezek az információk valamint a jobb és biztonságosabb helyezésért való küzdelem és a igen jó gólszerzők ma gondoskodhatnak a több gólos mérkőzésről!

Tippem a következő!

61534 V
    Pistoiese - Monza
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    2,15

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!

Sziasztok! Nem egy jó élmény hazai pályán úgy vereséget szenvedni,hogy még gólt sem szerez a csapat!

Most ez történt és kevés gól is esett a mérkőzésen!

Így sajnos a mai tipp is elment!

Ez lett a végeredmény!

Pistoiese 0:1 Monza

Összefoglaló 2019. 11.11.Hétfő és 2019.11.17.Vasárnapi időszakról!

A hét tippből három nyeretlen és négy nyerő tipp lett!

Így a hét (57%) lett!

A ROI +21 lett!

Volt már rosszabb de jobb hetünk is és remélhetőleg lesz is még jobb!

Jövőhéten újra itt leszek és remélem sokkal jobb és több nyerő tippel szolgálok!

Köszönöm szépen mindenkinek aki velem tartott vagy szemezgetett a tippjeimből! Üdv,Jani!

Sziasztok! Ma Európa U21 EB selejtező mérkőzést ajánlok!

Horvátország U21 - Csehország U21 mérkőzésre gondoltam!

Horvát fiatalok igen jó formában vannak hiszen az első vereségük után kettő győzelemmel folytatták! A szorzó (1.95) így esélyük a győzelemre (51%) viszont korábbi mérkőzéseit (89%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán szenvedték el a vereséget Skócia fiataljaitól! Most lesz mód a javításra!

Igen sok jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a csatár Sandro Kulenovic és a középpályás Luka Ivanusec akiknek ma is lehet számítani góljaikra!

Nagyon jó (11:3) a gólarányuk!

Cseh fiatalok négy mérkőzést játszottak eddig és mind hazai pályán volt! Ez lesz az első idegenbeli mérkőzésük! Nagyon jól állnak és igen sok (9:1) a gólarányuk!

Szintén igen sok jó gólszerző játékos van a csapatban mint a középpályás Ladislav Krejci és Ádám Hlozek akik ma is esélyesek a gólszerzésre!

Egymás ellen (1-0-1) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Horvát fiatalok győzelmükkel átvennék a második helyet!

Cseh fiatalok viszont az első helyet vennék át győzelmükkel és továbberősítenék a továbbjutásukat!

Itt az U21 - ben a gólátlag (3.12) hazai győzelem (50%) vendég győzelem (34%)

A tét nagysága a mindkettő csapatnál lévő igen jó gólszerző játékosok ma biztosíthatják a több gólos mérkőzést!

Tippem a következő!

17106 V
    U21Horvátország - U21Csehország
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    1,70

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    zizzenet, Franz51, Tibbs and 3 others like this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •