Oldal: 337 / 365 ElsőElső ... 237287327335336337338339347 ... UtolsóUtolsó

Csatlakozott
    2012.09.26
    Hozzászólások
    2.745
    Sziasztok! Ma úgy gondoltam átruccanunk Dél - Amerikába és egy igazán jó mérkőzésre!

Ma PARAGUAY: Copa Paraguay Cristobal Colon FC -Dep. Capiata mérkőzésre gondoltam!

Cristobal Colon FC ebben a szezonban kettő mérkőzést játszott! Mindkettő kupamérkőzés volt!

Egyet hazai pályán (2019.08.19) hosszabbításban nyerte másikat idegenben (2019.09.12) szintén hosszabbításban nyerte!

Jó védelemre vall hiszen kettő mérkőzésükből az egyik félidőben döntetlenre állt! De a csatárok is kivették részüket a győzelemből!

Dep. Capiata már jóval több mérkőzést játszott! A csapat (Primera Division, Clausura) bajnokságban játszik!

Idegenben nem remekelnek (1-2-3) eredménnyel (3:10) gólaránnyal állnak és ezzel a teljesítménnyel bizony (12) utolsó helyen van a csapat!

A védelemmel jól állnak hiszen utolsó öt mérkőzésükből négy mérkőzésen az első félidőben döntetlenre álltak az ötödiken is a (45 percben) kaptak gólt!

Tippemnél fő szempont volt ezek adatok és információk!

Valamint az a tény,hogy nagy a valószínűsége annak,hogy inkább a második félidőben vagy a hosszabbításban dől el a mérkőzés sorsa!