Oldal: 324 / 336 ElsőElső ... 224274314322323324325326334 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.231 - 3.240 (3355) összesen
Like Tree2837Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Senior Member bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Olasz bajnoki mérkőzést ajánlok!

Milan - Inter mérkőzésre gondoltam!

Milan jelenleg (7) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (3.40) így esélye a győzelemre (29%) viszont korábbi mérkőzéseit (40%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (1-0-0) eredménnyel (1:0) gólaránnyal áll!

A csapatban vannak igazi jó gólszerző játékosok mint a csatár Krzysztof Piątek és Hakan Çalhanoğlu akik még csak egyszer villantották meg tudásukat most viszont itt az ideje bizonyítani,hogy nem akármilyen játékosok!

Inter jelenleg (1) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.20) így esélye a győzelemre (45%) viszont korábbi mérkőzéseit (16%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (1-0-0) eredménnyel (2:1) gólaránnyal áll!

Szintén jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a csatár Romelu Lukaku és a középpályás Stefano Sensi akik akár ma is folytathatják a gólszerzést!

Egymás ellen (4-6-6) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a Milan kezd régi önmagára hasonlítani igaz gólok tekintetében van elmaradása de itt az idő a mai mérkőzésen megmutatni,hogy több gólt is tudnak szerezni!

Inter is elemiben van viszont most igen nehéz mérkőzésen van túl a Bajnokok Ligájában és ez érezhető lesz a mai mérkőzésen!

Bajnokságban gólátlag (3.17) hazai győzelem (40%) vendég győzelem (47%)

Nagyon sok mérkőzést játszottak már egymással ami változatos eredményeket hozott!

Most is előfordulhat akármilyen eredmény és a statisztika no meg a bukik az Inter győzelmét várja de a trendi nem mindég az és most fordulni fog a Milan felé az eredmény nem is akárhogyan!

Tippem a következő!

56184 04
    Milan - Internazionale
    Hazai és több (1X2 + Gólszám 1,5)
    4,10

Ez vagány de erős tipp és drukkolós viszont érték van benne és jönni fog!

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Tibbs, Franz51, zizzenet and 1 others like this.

Member szakimaki avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma Olasz bajnoki mérkőzést ajánlok!

Milan - Inter mérkőzésre gondoltam!

Milan jelenleg (7) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (3.40) így esélye a győzelemre (29%) viszont korábbi mérkőzéseit (40%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (1-0-0) eredménnyel (1:0) gólaránnyal áll!

A csapatban vannak igazi jó gólszerző játékosok mint a csatár Krzysztof Piątek és Hakan Çalhanoğlu akik még csak egyszer villantották meg tudásukat most viszont itt az ideje bizonyítani,hogy nem akármilyen játékosok!

Inter jelenleg (1) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.20) így esélye a győzelemre (45%) viszont korábbi mérkőzéseit (16%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (1-0-0) eredménnyel (2:1) gólaránnyal áll!

Szintén jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a csatár Romelu Lukaku és a középpályás Stefano Sensi akik akár ma is folytathatják a gólszerzést!

Egymás ellen (4-6-6) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a Milan kezd régi önmagára hasonlítani igaz gólok tekintetében van elmaradása de itt az idő a mai mérkőzésen megmutatni,hogy több gólt is tudnak szerezni!

Inter is elemiben van viszont most igen nehéz mérkőzésen van túl a Bajnokok Ligájában és ez érezhető lesz a mai mérkőzésen!

Bajnokságban gólátlag (3.17) hazai győzelem (40%) vendég győzelem (47%)

Nagyon sok mérkőzést játszottak már egymással ami változatos eredményeket hozott!

Most is előfordulhat akármilyen eredmény és a statisztika no meg a bukik az Inter győzelmét várja de a trendi nem mindég az és most fordulni fog a Milan felé az eredmény nem is akárhogyan!

Tippem a következő!

56184 04
    Milan - Internazionale
    Hazai és több (1X2 + Gólszám 1,5)
    4,10

Ez vagány de erős tipp és drukkolós viszont érték van benne és jönni fog!

Szia Jani!

Én is Milan győzelmet várok, mert ugye Inter a BL-ben is játszik, piszkos szerencséjük volt a Slavia Praha ellen utolsó pillanatokban egyenlíteni, pedig nagyon gyengén játszottak ahhoz képest hogy relative jól erősítettek az idei évre. ;-) Jó szurkolást nekünk. ;-)
    Tibbs likes this.

Junior Member
    Sziasztok!
    Annyit szeretnék "kötözködni" ezzel a tippel, h szerintem nem jól lett feladva. Ahhoz, h ez a tipp jöjjön a hazai csapatnak kötelező a 2 rúgott gól, egyébként vagy az 1,5+ nem jön vagy a hazai. Én ezt a tippet inkább úgy tenném meg, h hazai és a hazai csapat rúgott góljainak száma 1,5-nél több. (bár bizonyos platformokon ilyen opció, kötéskombináció nincs)
    Még1x bocs az okoskodásért
    A zöld legyen velünk!

Senior Member varin avatara
    Idézet Vazul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Annyit szeretnék "kötözködni" ezzel a tippel, h szerintem nem jól lett feladva. Ahhoz, h ez a tipp jöjjön a hazai csapatnak kötelező a 2 rúgott gól, egyébként vagy az 1,5+ nem jön vagy a hazai. Én ezt a tippet inkább úgy tenném meg, h hazai és a hazai csapat rúgott góljainak száma 1,5-nél több. (bár bizonyos platformokon ilyen opció, kötéskombináció nincs)
    Még1x bocs az okoskodásért
    A zöld legyen velünk!
    Kibickednék én is:

Meglepő módon igazad van, pedig alapvetően nem kéne Logikusan a Milan nyer+1.5 gól felett és a Milan nyer+Milan 1.5 gól felett szorzója ugyanaz kéne legyen, hiszen mindkettő csak legalább két hazai góllal zöldülhet. Viszont előbbi 5.50-es odds, utóbbi 6.00, szóval ez egy amolyan szokásos Bet365-bug
    Tibbs likes this.

Sziasztok! Túlbecsültem a Milant! Soká lesz olyan mint régen volt!

Elment a tipp sajnos!

Ez lett a végeredmény!

Milan 0:2 Inter

Sziasztok! Ma Brazil bajnoki mérkőzést ajánlok!

Internacional - Chapecoense-SC mérkőzésre gondoltam!

Internacional jelenleg (6) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.40) így esélye a győzelemre (71%) viszont korábbi mérkőzéseit (80%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (8-2-0) eredménnyel (18:6) gólaránnyal áll!

Igen sok jó gólszerző játékos van a csapatban mint a középpályás Edenilson (3) góllal viszont több játékos (1-3) gólos a csapatban!

Chapecoense-SC jelenleg (19) kieső helyen áll a bajnokságban! Rossz szériában van most amin ma javíthat vagy legalább is tehet ellene és gólokra hajt hiszen vannak jó gólszerző játékosai!

Idegenben (1-2-6) eredménnyel (8:20) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Everaldo (8) góllal viszont igen sok játékos (1-2) gólos a csapatban!

Egymás ellen (2-2-5) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem az Internacional hazai pályán igen harcos és kiváló gólaránnyal áll!

Győzelmével (3) helyre jönne fel a csapat!

Chapecoense-SC idegenben igen sok gólt kap de azért szerez is és most csak a támadáson lehet a hangsúly ami gólokkal jár!

Javítani csak úgy tud ha nyeri a mérkőzést és ez most igen gólosra fog sikerülni hiszen mindkettő csapatnál igen nagy a motiváció a jobb helyezésért!

Bajnokságban gólátlag (2.30) hazai győzelem (50%) vendég győzelem (24%)

Tudva levő.hogy a Brazil bajnokságban inkább kevés gólos mérkőzések vannak többségben de meg kell találni azt a mérkőzést ahol a tét nagy és ott azért több gól van a mérkőzésen!

Úgy gondolom ma ez lesz az a mérkőzés ahol jönni fog legalább három gól!

Igen nagy a bizodalom benne hiszen mindkettő csapatnál vannak kiváló gólszerzők akik ma szaporíthatják a góljaik számát!

Tippem a következő!

81197 V
    Internacional - Chapecoense
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    2,15

Junior Member Tibbs avatara
    Szia Janikám, nem a Milánt becsülted túl hanem Lukakut becsülted alá:-) pedig még a csapból is Ő folyt.

Idézet Tibbs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Janikám, nem a Milánt becsülted túl hanem Lukakut becsülted alá:-) pedig még a csapból is Ő folyt.
    Szia Tibbs! Szerintem mindkettő összejött most nekem!

A Bl mérkőzés nagyon elvitt hiszen ott is az Inter volt a favorit!

Mai mérkőzés majd remélem javít a statisztikámon és bankrollon!
    jancsi79 and Tibbs like this.

Junior Member
    2 gólt is elvett a videóbíró.

Idézet KisMaj0m eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2 gólt is elvett a videóbíró.
    Három volt amit nem adtak meg! kettőt az Internacionálnak egyet pedig Chapecoense-SC csapatának!

Ebből a kettő mindjárt az első félidőben volt!

Ez van! A mindenit!

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •