Oldal: 323 / 855 ElsőElső ... 223273313321322323324325333373423823 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.221 - 3.230 (8550) összesen
Like Tree7119Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Messiás bjani55 avatara
    Idézet horzol68 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A jedi erő velünk volt... Yoda (IS) gólt szerzett... izgalommentes, szép tipp... Köszönet érte! ;-)
    Köszönöm szépen! Szívesen adom a tippet mindenkinek!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Lengyel bajnoki mérkőzést ajánlok!

Wisla Plock - Legia Warszawa mérkőzésre gondoltam!

Wisla jelenleg (13) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (4.33) így esélye a győzelemre (23%) viszont korábbi mérkőzéseit (17%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (1-1-1) eredménnyel (4:4) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Dominik Furman (3) góllal!

Legia jelenleg (5) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.72) így esélye a győzelemre (58%) viszont korábbi mérkőzéseit (65%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (2-1-0) eredménnyel (5:3) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Jarosław Niezgoda (5) góllal viszont igen sok játékos (1) gólos a csapatban!

Egymás ellen (2-1-5) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Wisla hazai pályán igen veszélyes lehet akármelyik csapatra!

Legia idegenben is harcos és győzelmével első helyre kerülne!

Vannak sérültek is a Legiában de a stabil emberek és gólszerzők azok a pályán lesznek!

Bajnokságban gólátlag (2.32) hazai győzelem (43%) vendég győzelem (32%)

Igen fontos a mérkőzés szempontjából Wisla hazai pályán (over 2.5) gól (66.67%) rúgott gól (100%) kapott gól (100%)

Legia idegenben (over 2.5) gól (66.67%) rúgott gól (66.67%) kapott gól (66.67%)

Egymással változatos mérkőzéseket játszanak hol sok hol kevesebb góllal!

Most viszont a jobb helyezésért való küzdelem kihozza a játékosokból a gólokat!

Tippem a következő!

25710 V
    Wisla Plock - Legia Varsó
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    1,85

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    boby10 and KisMaj0m like this.

Member FutballReaktor avatara
    Hely
    Szarvas
    P2P Fogadási és trade ajánlat BL Csoportkör
    A fogadásokat kezdőrúgás előtt kell megtenni.
    A tétek és a picok logikailag és számszakilag összefüggenek.
    Csatolt képek Csatolt képek

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Nem igazán jó választás volt részemről ez a mérkőzés!

Ez lett a végeredmény!

Wisla Plock 1:0 Legia Varsó

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Spanyol LaLiga2 bajnoki mérkőzést ajánlok!

Elche - Tenerife mérkőzésre gondoltam!

Elche jelenleg (12) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.20) így esélye a győzelemre (45%) viszont korábbi mérkőzéseit (43%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (0-1-1) eredménnyel (1:3) gólaránnyal áll!

Több jó gólszerzője van a csapatnak akik (1-2) gólosak és ma gyarapíthatják góljaik számát!

Tenerife jelenleg (13) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (3.60) így esélye a győzelemre (28%) viszont korábbi mérkőzéseit (20%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (1-0-2) eredménnyel (4:6) gólaránnyal áll!

Szintén igen sok gólszerző játékosa van a csapatnak akik eddig egy gólt szereztek és most itt a lehetőség a gólok további szerzésére!

Egymás ellen (6-2-5) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem az Elche hazai pályán most mindent megtesz a győzelemért hiszen akkor osztályozós helyre kerülne!

Ugyan ez a helyzet a Tenerifével hiszen ők is győzelmükkel szintén osztályozós helyet érdemelnének ki!

Mindkettő csapat az utolsó mérkőzését idegenben nyerte és ez most nagy önbizalmat ad a csapatoknak!

Mikor egymással játszanak akkor igen sokszor több gólos mérkőzések vannak és ilyen felállásban tavasszal (2019.05.18) ez lett a végeredmény (Elche 3:0 Tenerife)

Bajnokságban gólátlag (2.50) hazai győzelem (44%) vendég győzelem (26%)

Ma a motiváció és a jobb helyezés újra jó kis mérkőzést ígér ami előcsalogatja a gólokat!

Tippem a következő!

70698 V
    Elche - Tenerife
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    2,05

Tibbs, Franz51, horzol68 and 1 others like this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Mindkettő csapatnak volt esélye megszerezni a győzelmet de nem sikerült!

Ez lett a végeredmény!

Elche 1:1 Tenerife

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Osztrák bajnoki mérkőzést ajánlok Liga2 ből!

Grazer - A. Klagenfurt mérkőzésre gondoltam!

Grazer jelenleg (3) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.55) így esélye a győzelemre (39%) viszont korábbi mérkőzéseit (38%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (2-1-0) eredménnyel (4:1) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Philipp Schellnegger (2) gól és Lucas Barbosa (2) góllal viszont több játékos (1-2) gólos a csapatban!

A. Klagenfurt jelenleg (1) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.40) így esélye a győzelemre (42%) viszont korábbi mérkőzéseit (45%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (3-1-0) eredménnyel (8:2) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Darijo Pecirep (5) gól és Oliver Markoutz (5) góllal viszont több játékos (1-2) gólos a csapatban!

Egymás ellen (1-1-2) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a Grazer most került fel ide a liga2 be és ehhez képest igen jól szerepel és győzelmével tovább erősítené helyezését!

Klagenfurt viszont idegenben is harcos és ők a győzelmükkel jelentősen megerősítenék első helyüket!

Bajnokságban gólátlag (3.36) hazai győzelem (45%) vendég győzelem (34%)

Ezek az információk és az,hogy mindkettő csapat több gólos mérkőzéseket játszik ma is biztató lehet a több gól a kiváló gólszerzőknek köszönhetően és a jobb helyezés elérésért való küzdelem meghozza a várt gólokat!

Tippem a következő!

04355 V
    Grazer AK - Austria Klagenfurt
    Több, mint 3,5 (Gólszám 3,5)
    2,25

Member szakimaki avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma Osztrák bajnoki mérkőzést ajánlok Liga2 ből!

Grazer - A. Klagenfurt mérkőzésre gondoltam!

Grazer jelenleg (3) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.55) így esélye a győzelemre (39%) viszont korábbi mérkőzéseit (38%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (2-1-0) eredménnyel (4:1) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Philipp Schellnegger (2) gól és Lucas Barbosa (2) góllal viszont több játékos (1-2) gólos a csapatban!

A. Klagenfurt jelenleg (1) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.40) így esélye a győzelemre (42%) viszont korábbi mérkőzéseit (45%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (3-1-0) eredménnyel (8:2) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Darijo Pecirep (5) gól és Oliver Markoutz (5) góllal viszont több játékos (1-2) gólos a csapatban!

Egymás ellen (1-1-2) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a Grazer most került fel ide a liga2 be és ehhez képest igen jól szerepel és győzelmével tovább erősítené helyezését!

Klagenfurt viszont idegenben is harcos és ők a győzelmükkel jelentősen megerősítenék első helyüket!

Bajnokságban gólátlag (3.36) hazai győzelem (45%) vendég győzelem (34%)

Ezek az információk és az,hogy mindkettő csapat több gólos mérkőzéseket játszik ma is biztató lehet a több gól a kiváló gólszerzőknek köszönhetően és a jobb helyezés elérésért való küzdelem meghozza a várt gólokat!

Tippem a következő!

04355 V
    Grazer AK - Austria Klagenfurt
    Több, mint 3,5 (Gólszám 3,5)
    2,25

Szia Jani!

Nekem múlt héten az Austria Klagenfurt vitte el szelómat, otthon utolsó percekben kapott góllal X lett Austria Lustenau ellen, pedig a Klagenfurt győzelmére 2,40 körüli odds volt. :-( Még mindig profi a beharangozód a kiválasztott meccsekre, én szurkolod neked. ;-)
    Utoljára módosítva: szakimaki által: 2019.09.20 18:44
    boby10 and Tibbs like this.

Messiás bjani55 avatara
    Idézet szakimaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Jani!

Nekem múlt héten az Austria Klagenfurt vitte el szelómat, otthon utolsó percekben kapott góllal X lett Austria Lustenau ellen, pedig a Klagenfurt győzelmére 2,40 körüli odds volt. :-( Még mindig profi a beharangozód a kiválasztott meccsekre, én szurkolod neked. ;-)
    Szia szakimaki! Köszönöm szépen a szurkolást! Pont azért tettem gólokra mert akár most is lehet döntetlen akár (2:2) eredménnyel!
    boby10 likes this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Néztem a mérkőzést és amit a végén csináltak az vicc volt!

A Klagenfurt kettő perc alatt haz szögletet rúgott de a játékosok fel sem mentek a kapuhoz! A végén meg üres kapuba nem rúgta be a gólt!

Mérgesítő volt!

Ez lett a végeredmény!

Grazer 1:2 Klagenfurt

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •