Oldal: 319 / 321 ElsőElső ... 219269309317318319320321 UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.181 - 3.190 (3209) összesen
Like Tree2671Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Junior Member
    Köszönjük szépen, támadás tovább

Senior Member bjani55 avatara
    Idézet Owerlord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük szépen, támadás tovább
    Szívesen!

Idézet Franz51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok Jani, jó hétkezdet!
    Köszönöm szépen Franz!
    Franz51 likes this.

Sziasztok! Ma Dán kupamérkőzést ajánlok!

Middelfart - Skive mérkőzésre gondoltam!

Middelfart remek formában lévő csapat és a bajnokságban (2 osztály) jelenleg (2) helyen áll! A szorzó (2.40) így esélye a győzelemre (42%) viszont korábbi mérkőzéseit (55%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán igen harcos és igen sok gólt szereznek bajnokságban összességében (16:6) gólaránnyal állnak!

Legjobb gólszerzője a csapatnak a csatár Casper Johansen aki az utolsó bajnoki mérkőzésen mester hármassal rukkolt elő!

Nagyon sok olyan játékos is van aki még kiveszi részét a gólszerzésből!

Skive változatos mérkőzéseket játszik! Hol nyernek hol veszítenek hol több gólos mérkőzést játszanak!

A szorzó (2.50) így esélye a győzelemre (40%) viszont korábbi mérkőzéseit (30%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben is vegyes teljesítményt produkál!

Viszont igen jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint Mikkel Jespersen és Sebastian Denius akikre ma is lehet számítani!

Egymás ellen (1-0-2) eredménnyel állnak de ebből kettő mérkőzés igen régi amit már nem lehet figyelembe venni viszont ebben az évben még a másodosztályban ilyen felállásban (Middelfart 4:4 Skive) eredmény lett!

Tippemnél figyelembe vettem a Middelfart hazai jó teljesítményét és kiváló gólszerző játékosait!

Skive pedig idegenben bármilyen eredményt produkálhat és ez azért kupamérkőzés!

Kupamérkőzés gólátlag (4.50) hazai győzelem (23%) vendég győzelem (74%)

Ezek az eredmények és információk azt indokolják bármilyen eredmény előfordulhat de gólokban nem lesz hiány!

Tippem a következő!

28847 V
    Middelfart - Skive
    Több, mint 3,5 (Gólszám 3,5)
    2,20

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    KisMaj0m, zizzenet, boby10 and 1 others like this.

Sziasztok! Többet vártam a Middelfart csapatától de sajnos nem tudtak gólt szerezni!

Így a Skive laza kettő góllal megelégedve jutott tovább!

Ez lett a végeredmény!

Middelfart 0:2 Skive
    boby10 likes this.

Junior Member
    Hely
    Heves

Sziasztok! Ma Angol EFL Trophy mérkőzést ajánlok!

Rochdale - Manchester City U21 mérkőzésre gondoltam!

Rochdale formába lendült és már igen jó gólos mérkőzéseket játszik! A szorzó (2.80) így esélye a győzelemre (36%) viszont korábbi mérkőzéseit (45%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán kezdetben kicsit lusták voltak de most itt a kupában javíthatnak!

Igen jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a csatár Ian Henderson (3) gól és több játékos is (1-2) gólos a csapatban!

Manchester City U21 igaz az utolsó mérkőzésén vereséget szenvedett de ettől függetlenül igen jó formában van és csupa gólos mérkőzéseket játszik!

Idegenben is igen harcos és kiváló gólszerző játékosai vannak mint a csatár Jayden Braaf és a középpályás Taylor Richards akik fiatalok és hajtósak és ma is lehet góljaikra számítani!

Egymás ellen (0-0-1) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem amely csapat nyer az jelentősen előnybe kerül a továbbjutás szempontjából!

Legutóbb mikor találkoztak ilyen felállásban (2:4) lett a végeredmény!

Kupamérkőzésen a gólátlag (3.15) hazai győzelem (62%) vendég győzelem (38%) ezek az adatok információk és a fiatal játékosok harciassága igen biztató lehet a mai több gólos mérkőzésre!

Tippem a következő!

34909 V
    Rochdale - U21Manchester City
    Több, mint 3,5 (Gólszám 3,5)
    2,10

Franz51, KisMaj0m and boby10 like this.

Sziasztok! Nagyon úgy néz ki ez a kevés gólos mérkőzések hete vagy jobban kellene kiválasztanom a mérkőzést de most olyan összevissza mérkőzések vannak! Ettől a kettő csapattól joggal várhattuk volna a több gólt is! Sajnos "csak" kettő lett!

Ez lett a végeredmény!

Rochdale 0:2 U21Manchester City
    boby10 likes this.

Sziasztok! Ma Algéria bajnoki mérkőzést ajánlok! Azért esett erre a mérkőzésre a választásom mert egy érdekes mérkőzés lesz és ebben a mérkőzésben érték van!

Constantine - Bordj Bou Arreridj mérkőzésre gondoltam!

Constantine nincs kiemelkedő formában hiszen jelenleg (14) kieső helyen áll a bajnokságban de esélye van akár a győzelemre is! Itt jön az érdekesség! A szorzó (1.90) így esélye a győzelemre (53%) viszont korábbi mérkőzéseit (87%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán azért most jobban teljesíthet a csapat hiszen igen sok jó gól szerző játékosa van akik korábbi mérkőzéseken már bizonyítottak és most itt az idő újra gólokat szerezni!

Bordj Bou Arreridj jelenleg (2) helyen áll a bajnokságban! itt jön a második érdekesség! A szorzó (4.00) így esélye a győzelemre (25%) viszont korábbi mérkőzéseit (4%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben jobban megy a csapatnak hiszen összesen három mérkőzést játszott eddig és kettő nyertes mérkőzéséből egyet idegenben nyert (1:3) lett az eredmény!

Szintén jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a csatár El Hedi El Belameiri (4) góllal és Ghislain Guessan (3) góllal!

Egymás ellen (3-3-0) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Constantine nyerési lehetőségét hazai pályán és Bordj Bou Arreridj jó formáját és azt,hogy idegenben igen harcos!

Bajnokságban gólátlag (2.17) hazai győzelem (54%) vendég győzelem (21%)

Ezek az információk és a motiváció mindkettő csapat részéről és a kiváló gólszerző játékosoknak köszönhetően nagy bizodalom van a több gólos mérkőzésre!

Drukkolós mérkőzés lesz!

Tippem a következő!

08631 V
    Constantine - Bordj Bou Arreridj
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    2,85

KisMaj0m, boby10 and Franz51 like this.

Senior Member Franz51 avatara
    Szia Jani!
    Nekem ez gyanús, ez valami arab info? Egyszer játszottak 1:1-et a többi öt meccsen 1 vagy 0 gól volt. Most a 24.percben 1:1!
    Én csak az AH +2 mertem tenni de az is 2,28. Ha jön a harmadik gól is - miért ne jönne - a Tiéd a nap tippje!
    Hajrá!
    boby10 likes this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •