Oldal: 309 / 321 ElsőElső ... 209259299307308309310311319 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólások
    2.412
    Sziasztok! Ma Norvég OBOS liga bajnoki mérkőzést ajánlok!

Skeid - Start mérkőzésre gondoltam!

Skeid jelenleg (13) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (3.80) így esélye a győzelemre (26%) viszont korábbi mérkőzéseit (24%)nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (2-4-3) eredménnyel (10:9) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár David Tavakoli (7) góllal viszont több játékos (2-5) gólos a csapatban!

Start jelenleg (3) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.80) így esélye a győzelemre (56%) viszont korábbi mérkőzéseit (87%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (5-1-2) eredménnyel (11:8) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Aron Sigurðarson (10) góllal viszont több játékos (4-6) gólos a csapatban!

Egymás ellen (0-0-1) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a Skeid most került fel ebbe az osztályba!

Remek védelemmel rendelkezik hiszen utolsó négy mérkőzésén félidőben döntetlenre álltak akár hazai akár idegenben játszottak!

Start remek formában van és győzelmével a második helyet szerezheti meg!

Meg kell érte küzdeni az biztos!

Igen fontos a mérkőzés szempontjából a Skeid hazai pályán félidőben döntetlenek aránya (55.56%)

Start idegenben félidőben a döntetlenek aránya (50%)

Ez és az egymással játszott utolsó mérkőzésen is döntetlen volt az állás félidőben nagy reményt ad arra,hogy a mai mérkőzés is döntetlen lesz a félidőben!

Nagy bizodalom van benne!

Tippem a következő!

04815 D
    Skeid - Start
    Döntetlen (1. félidő - 1X2)
    2,20

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Franz51, boby10, zizzenet and 1 others like this.

2. #3082
    2012.09.26
    2.412
    Sziasztok! Egy öngól elvitte a félidői tippet!

Ez lett a félidő eredménye!

Skeid 0:1 Start
    boby10 likes this.

3. #3083
    2012.09.26
    2.412
    Sziasztok! Ma Olasz "B" bajnoki mérkőzést ajánlok!

Pisa - Benevento mérkőzésre gondoltam!

Jó formában van a Pisa! A szorzó (3.80) így esélye a győzelemre (26%) viszont korábbi mérkőzéseit (75%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán igen harcos hiszen olyan gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a csatár Massimiliano Pesenti és Michele Marconi és a többiek!

Felkészülési és kupamérkőzései vegyesen sikerültek de több gólosak voltak!

Benevento szintén jó formában van! A szorzó (2.05) így esélye a győzelemre (49%) viszont korábbi mérkőzéseit (54%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben is harcos a csapat hiszen utolsó öt mérkőzéséből négyen (3 és 7) gól volt! Kiváló gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a csatár Massimo Coda és Roberto Insigne viszont a többiek is remek gólszerzők!

Egymás ellen 2-3-5) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Pisa hazai pályán igen harcos és a jó gólszerző játékosai most elkezdhetik a gólgyártást!

Benevento idegenben is harcos ami látszik az eredményein!

Bajnokságban gólátlag (2.61) hazai győzelem (45%) vendég győzelem (22%)