Oldal: 297 / 307 ElsőElső ... 197247287295296297298299 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.961 - 2.970 (3064) összesen
Like Tree2508Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Senior Member bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Orosz PFL bajnoki mérkőzést ajánlok!

Lokomotiv-Kazanka - Kolomna mérkőzésre gondoltam!

Most kezdődő bajnokságban igen fontos az első mérkőzés! Kazanka igen jó formában van amit az előzőbajnokságban is bizonyított hiszen a második helyen végzett kicsivel maradt le a bajnoki címről és az eggyel feljebbjutásról!

Hazai pályán igen harcos és több mint (2.5) gól volt (5/5) mérkőzésén!

Kiváló gólszerző játékosai vannak a csapatnak hiszen előző szezonban (53:27) gólaránnyal végzett!

Kolomna már nem olyan stabil csapat és előző bajnokságban (11) helyen végzett!

Akár hazai akár idegenben mérkőzik rendre több gólos vereséget szenvedd a csapat!

Nem csoda hiszen (26:56) gólaránnyal végzett!

A védelem nem igazán van megerősítve!

Több mint (2.5) gól (5/6) de ebből mindég a csapat volt a szenvedő fél!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a Kazanka hazai pályán iszonyatos gólos győzelmeket ér el!

Kolomna idegenben nem igazán harcos hiszen az elmúlt bajnokságban utolsó nyolc mérkőzéséből hét vereséggel zárult és egy döntetlent ért el!

Ma a jobb erőket képviselő Kazanka igen célul tűzte ki a feljutást ezért nyerni kell a csapatnak és nyerni is fog több góllal!

Tippem a következő!

22BET

Kazanka - Kolomna

több mint (3.5) gól

Odds:2.312

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    boby10 likes this.

Sziasztok! Küzdés az volt de kellet volna még egy gól! A mindenit!

Ez lett a végeredmény!

Kazanka 2:1 Kolomna

Sziasztok! Ma Finn bajnoki mérkőzést ajánlok!

Oulu - MuSa mérkőzésre gondoltam!

Oulu jelenleg (5) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.57) így esélye a győzelemre (64%) viszont korábbi mérkőzéseit (36%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (0-5-2) eredménnyel (5:7) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Makela Juho (5) góllal viszont több játékos (1-3) gólos a csapatban!

MuSa jelenleg (4) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (4.50) így esélye a győzelemre (22%) viszont korábbi mérkőzéseit (48%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (3-2-2) eredménnyel (12:15) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Kagayama Taiki (6) góllal viszont több játékos (1-3) gólos a csapatban!

Egymás ellen (2-0-1) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy az Oulu idegenben jobban szerepel de most már megmutathatja,hogy hazai pályán is képes jól játszani és gólokat szerezni!

MuSa idegenben pedig igen harcos!

Mindkettő csapat igen sok gólt szerez de kap is!

Bajnokságban a gólátlag (2.83) hazai győzelem (35%) vendég győzelem (38%) Ezek eredmények figyelembe vételével és az,hogy mindkettő csapat jobb helyezésért küzd ma több gólos mérkőzés fog lenni mint mostanában igen sokszor!

Tippem a következő!

22BET

Oulu- MuSa

mindkettő csapat szerez gólt igen és (2.5) gól felett!

odds:2.1

Sziasztok! Sikeresen jött a tipp!

Ez lett a végeredmény!

Oulu 1:2 MuSa
    BlueBird likes this.

Sziasztok! Ma Észt bajnoki mérkőzést ajánlok!

Kalju - Paide mérkőzésre gondoltam!

Kalju jelenleg (4) helyen áll a bajnokságban! Nagy harc folyik az első három helyért ami kupaselejtezőt biztosítana a csapatoknak!

Hazai pályán (6-1-2) eredménnyel (20:13) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Liliu (9) góllal viszont több játékos (1-4) gólos a csapatban!

Paide jelenleg (3) helyen áll a bajnokságban! Küzdeni kell a csapatnak,hogy megőrizze a helyezését!

Idegenben (6-2-1) eredménnyel (18:8) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Jatta Alassana (13) góllal viszont igen sok játékos (2-6) góllal járult hozzá csapata sikereihez!

Egymás ellen (10-5-3) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem mindkettő csapat megakarja szerezni a kupa indulási jogot ehhez pedig nyerni kell amihez gólok kellenek!

Mindkettő csapat bőséges gólokat szerez de kap is!

Bajnokságban gólátlag (3.08) hazai győzelem (35%) vendég győzelem (44%)

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából a Kalju hazai pályán (over 2.5) gól (77.78%) (7/9) rúgott gól (77.78%) (7/9) kapott gól (77.78%) (7/9)

Paide idegenben (over 2.5) gól (55.56%) (5/9) rúgott gól (100%) (9/9) kapott gól (44.44%) (4/9)

Ezek az adatok és információk és az hogy mostanában igen sok gólos mérkőzéseket játszanak a csapatok ma is reményt ad arra,hogy több gólos mérkőzés lesz!

Igen jó a szorzó is!

Tippem a következő!

bet365

Kalju - Paide

Több mint (2.5) gól

Odds:1.70

boby10 likes this.

Sziasztok! Nem bonyolították túl a mérkőzést megelégedtek a döntetlennel!

Ez lett a végeredmény!

Kalju 1:1 Paide

Sziasztok! Ma Svéd bajnoki mérkőzést ajánlok!

Dalkurd - Varbergs mérkőzésre gondoltam!

Dalkurd jelenleg (7) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (3.10) így esélye a győzelemre (32%) viszont korábbi mérkőzéseit (50%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (4-0-3) eredménnyel (12:17) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Cissoko Kerfala (5) góllal viszont igen sok játékos (1-3) gólos a csapatban!

Varbergs jelenleg magabiztosan (1) helyen áll a bajnokságban lazítani viszont nem szabad mert az üldözők ott vannak ám a nyomában! A szorzó (2.15) így esélye a győzelemre (47%) viszont korábbi mérkőzéseit (92%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (4-3-1) eredménnyel (14:9) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Seljmani Astrit (10) góllal viszont igen sok játékos (3-5) gólos a csapatban!

Egymás ellen (1-2-4) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Dalkurd hazai pályán igen harcos!

Varbergs idegenben igen jól szerepel!

Bajnokságban gólátlag (2.57) hazai győzelem (42%) vendég győzelem (32%)

Igen fontos a mérkőzés szempontjából a Dalkurd hazai pályán (over 2.5) gól (85.71%) (6/7) rúgott gól (85.71%) (6/7) kapott gól (85.71%) (6/7)

Varberg idegenben (over 2.5) gól (50%) (4/8) rúgott gól (100%) (8/8) kapott gól (87.5%) (7/8)

Ezek az adatok és információk valamint az hogy mindkettő csapatnak utolsó öt mérkőzéséből háromszor megvolt a minimum három de több találat is ez reményt ad a mai több gólos mérkőzésre!

Tippem a következő!

22968 V
    Dalkurd - Varberg
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    1,75

jancsi79 and BlueBird like this.

Sziasztok! Nem akarok mentegetőzni de amit előzetesen kinéztem mérkőzést és azt elhagytam ezért a mérkőzésért mert jobbnak tartottam az jött de ez sajnos nem amit ajánlottam!

Ez lett a végeredmény!

Dalkurd 1:0 Varbergs
    boby10 likes this.

Sziasztok! Ma Bolívia bajnoki mérkőzést ajánlok!

J. Wilstermann - Bolivar mérkőzésre gondoltam!

J. Wilstermann remekül nyitott az idei szezonban hiszen fölényes győzelmet (1:4) ért el idegenben! A szorzó (2.20) így esélye a győzelemre (45%) viszont korábbi mérkőzéseit (53%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán most folytathatja jó szereplését a csapat!

Legjobb gólszerző Ricardo Pedriel (3) góllal!

Bolivar is remekül kezdett hiszen nagy csatában hazai pályán (3:2) arányban nyerte a mérkőzést! A szorzó (2.80) így esélye a győzelemre (36%) viszont korábbi mérkőzéseit (48%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben most megmutathatja,hogy milyen harcos csapat!

Legjobb gólszerző Marcos Riquelme (3) góllal

Egymás ellen (5-6-8) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy mindkettő csapat folytatni akarja a jó szereplését!

Bajnokságban gólátlag (3.17) hazai győzelem (50%) vendég győzelem (50%)

Ezek az eredmények igen csak azt súgalják vagy több gólos mérkőzés vagy kevés gólos mérkőzés várható!

Mivel viszont nyerni akar mindkettő csapat így a támadásokon lesz a hangsúly na és a védekezésen!

Ebből kiindulva nagy felelősség lesz a védelmeken és ami igen sok szöglettel is járhat!

Az első mérkőzésen Guabira- J. Wilstermann (8) szöglet volt a Bolivar - Oriente Petrolero mérkőzésen pedig (20) szöglet volt!

Ez egy igazán biztató lehet a mai mérkőzésre is!

Tippem a következő!

bet365

Összesített szögletek (10) felett!

Odds:2.40

Sziasztok! Megállt hétnél a szögletek száma! Így sajnos elment a tipp ajánlat!

Összefoglaló 2019.07.15.Hétfő és 2019.07.21.Vasárnapi időszakról!

A hét tippből öt nyeretlen és kettő nyerő tipp volt!

Így ez a hét (28%) sikerült!

A ROI -45 lett!

Nem olyan jól sikerült ez a hét de majd igyekszem jobban figyelni és a héten sokkal jobb tippeket ajánlani!

Köszönöm szépen mindenkinek aki velem tartott vagy szemezgetett a tippekből! Üdv,Jani!
    boby10 likes this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •