Oldal: 286 / 298 ElsőElső ... 186236276284285286287288296 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.851 - 2.860 (2971) összesen
Like Tree2421Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Senior Member bjani55 avatara
    Idézet szakimaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Jani!

Szerintem is jönnie kell a mai finn döntetlennek, sok sikert én szurkolok. ;-)
    Szia szakimaki! Köszönöm szépen a jókívánságodat és a szurkolásodat!

Sziasztok! Kimaradt az egyenlítési (11) -es! A mindenit!

Ez lett a végeredmény!

HIFK 1:0 SJK

Sziasztok! Ma Svéd bajnoki mérkőzést ajánlok!

Jönköpings - Varbergs mérkőzésre gondoltam!

Jönköpings jelenleg (8) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.75) így esélye a győzelemre (36%) viszont korábbi mérkőzéseit (42%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (3-1-1) eredménnyel (6:2) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Hamidovic Edin (6) góllal viszont több játékos (2-4) gólos a csapatban!

Varbergs jelenleg (1) helyen áll a bajnokságban igen jó előnnyel! A szorzó (2.50) így esélye a győzelemre (40%) viszont korábbi mérkőzéseit (90%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (4-2-0) eredménnyel (12:5) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Seljmani Astrit (10) góllal viszont igen sok (3-4) gólt szerző játékos van a csapatban!

Egymás ellen (3-3-4) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Jönköpings hazai pályán igen harcos és most három győzelmi sorozatát kettő vereséggel szakította meg és itt az ideje helyre hozni a hibát!

Varbergs idegenben is harcos és igen gólerős!

Igen érdekes de a Jönköpings hazai pályán (over 2.5) gól (0%) viszont a rúgott gólt nézzük akkor igen aktív (80%) kapott gól (40%)

Varbergs idegenben (over 2.5) gól (50%) rúgott gól (100%) kapott gól (83.33%) ezek az adatok és információk továbbá az utolsó kettő mérkőzésükön bőven megvolt a három vagy több találat igen biztató lehet a mai mérkőzésre is hiszen a helyezések megerősítése hajtással és gólokkal jár!

Tippem a következő!

16656 V
    Jönköping Södra - Varberg
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    1,90

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    boby10 likes this.

Sziasztok! Végül özön gól lett a mérkőzésen!

Ez lett a végeredmény!

Jönköping Södra 3:1 Varberg
    boby10 and Franz51 like this.

Sziasztok! Gondoltam egy jót és átevezünk az óceánon és Argentin osztályozós mérkőzést ajánlok!

San Telmo - All Boys mérkőzésre gondoltam!

San Telmo a (6) helyen végzett a bajnokságban! A szorzó mai mérkőzésére (2.30) így esélye a győzelemre (43%) viszont korábbi mérkőzéseit (57%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán igazán jó eredményeket ér el és fantasztikus (25:16) gólarány ami figyelemre méltó!

Több igen jó gólszerző játékosa van a csapatnak!

All Boys egy jó hajrával (8) osztályozós helyen végzett a bajnokságban! A szorzó mai mérkőzésére (2.87) így esélye a győzelemre (35%) viszont korábbi mérkőzéseit (50%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben is igen harcos és jó eredményeket ért el gólaránya pedig (21:19) ami szintén figyelemre méltó!

Szintén igen jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak!

Egymás ellen (1-1-1) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a San Telmo hazai pályán visszaakar vágni az elszenvedett vereségért az odavágón!

All Boys pedig nem hagyja magát és ebből igazi küzdelem lesz gólokkal fűszerezve hiszen a San Telmo támadni fog,hogy gólokat szerezzen ez pedig nagy lehetőség a kontra támadásokra!

Utolsó három mérkőzésüket figyelembe véve ahol mindég megvolt a minimum három találat igen nagy az esélye arra nézve ma is meglesz!

Van rizikó a tippben de érték van benne és nagyon bízom a több gólos eredményben!

Tippem a következő!

bet365

Több mint (2.5) gól
    Odss : 2.40

boby10 likes this.

Senior Member boby10 avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Gondoltam egy jót és átevezünk az óceánon és Argentin osztályozós mérkőzést ajánlok!

San Telmo - All Boys mérkőzésre gondoltam!

San Telmo a (6) helyen végzett a bajnokságban! A szorzó mai mérkőzésére (2.30) így esélye a győzelemre (43%) viszont korábbi mérkőzéseit (57%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán igazán jó eredményeket ér el és fantasztikus (25:16) gólarány ami figyelemre méltó!

Több igen jó gólszerző játékosa van a csapatnak!

All Boys egy jó hajrával (8) osztályozós helyen végzett a bajnokságban! A szorzó mai mérkőzésére (2.87) így esélye a győzelemre (35%) viszont korábbi mérkőzéseit (50%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben is igen harcos és jó eredményeket ért el gólaránya pedig (21:19) ami szintén figyelemre méltó!

Szintén igen jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak!

Egymás ellen (1-1-1) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a San Telmo hazai pályán visszaakar vágni az elszenvedett vereségért az odavágón!

All Boys pedig nem hagyja magát és ebből igazi küzdelem lesz gólokkal fűszerezve hiszen a San Telmo támadni fog,hogy gólokat szerezzen ez pedig nagy lehetőség a kontra támadásokra!

Utolsó három mérkőzésüket figyelembe véve ahol mindég megvolt a minimum három találat igen nagy az esélye arra nézve ma is meglesz!

Van rizikó a tippben de érték van benne és nagyon bízom a több gólos eredményben!

Tippem a következő!

bet365

Több mint (2.5) gól
    Odss : 2.40

Köszi a tippet Jani

Idézet boby10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a tippet Jani
    Szívesen boby!
    boby10 likes this.

Sziasztok! Sikeresen jött a tipp!

Ez lett a végeredmény!

San Telmo 2:1 All Boys
    Franz51 and boby10 like this.

Sziasztok! Ma U21 Európa bajnoki mérkőzést ajánlok!

Anglia U21 - Románia U21 mérkőzésre gondoltam!

Angol fiataloknak most kell bizonyítani mert másképp lemaradnak a továbbjut helyről! A szorzó (1.53) így esélye a győzelemre (65%) viszont korábbi mérkőzéseit (80%) nyerte meg ilyen szorzóval!

jól küzdenek és kiváló gólszerző játékosai vannak a csapatnak de most megtorpantak itt az ideje javítani!

Román fiatalok igen jól kezdtek és az első helyen várják a folytatást!

A csapat teli van gólerős fiatalokkal!

Igen nagy a tét hiszen győzelmükkel biztosíthatják továbbjutásukat!

Egymás ellen (3-1-0) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem az Angol fiatalok küzdeni tudását és azt a lehetőséget,hogy csak akkor van esélyük a továbbjutásra amennyiben nyernek!

Román fiatalok pedig szintén a továbbjutásért harcolnak ami gólokkal fog járni!

Tippem a következő!

04301 V
    U21Anglia - U21Románia
    Több, mint 1,5 (1. félidő - Gólszám 1,5)
    2,15

boby10 likes this.

Sziasztok! Egy teli kapufa és egy meg nem adott gól a videóbíró alapján! Már sokszor kifejtettem a véleményemet a videóbíróról azt most is megerősítem,hogy bosszantó egy dolog!

Így sajnos nem lett gól az első félidőben!

Ez lett a félidő eredménye!

Anglia U21 0:0 Románia U21
    boby10 likes this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •