2.305
    Idézet Franz51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Jani!
    Szerintem bunda volt. Nekem a gg ment el.....
    Szia Franz! Én is gyanítottam mert azért az első félidőben nem igen szokott ennyi gól lenni!

2. #2652
    Senior Member boby10 avatara
    2016.06.12
    518
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma Holland bajnoki mérkőzést ajánlok!

Willem II - PSV Eindhoven mérkőzésre gondoltam!

Willem jelenleg (8) helyen áll a bajnokságban! Hazai pályán (6-2-7) eredménnyel (24:27) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Isak Alexander (12) góllal viszont több játékos (2-5) gólos a csapatban!

PSV Eindhoven jelenleg (2) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.40) így esélye a győzelemre (71%) viszont korábbi mérkőzéseit (61%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (9-4-2) eredménnyel (37:18) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár de Jong Luuk (27) gól és Lozano Hirving (17) gól a kettő középpályás Bergwijn Steven (13) Pereiro Gaston (10) góllal és nem is beszélve a (4-8) gólos játékosról!

Egymás ellen (1-2-14) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a Willem II esélyes még a Play Off helyre győzelmével!

A PSV Eindhoven pedig a bajnoki címre esélyes győzelmével!

Továbbá igenfontos a mérkőzés szempontjából a Willem II hazai pályán (over 2.5) gól (66.67%) rúgott gól (80%) kapott gól (80%)

PSV Eindhoven idegenben (over 2.5) gól (80%) rúgott gól (100%) kapott gól (66.67%) ezek az információk és mindkettő csapatnál a kiváló gólszerző játékosok igen biztatóak lehetnek arra nézve,hogy több gólos mérkőzés lesz ami már az első félidőben elkezdődik!

Tippem a következő!

19707 V
    Willem II - PSV
    Több, mint 1,5 (1. félidő - Gólszám 1,5)
    1,85

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Köszi a tippet Jani Én még raktam élőbe is két gólt, hozott az is egy kis aprót

3. #2653
    2012.09.26
    2.305
    Idézet boby10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szívesen boby! Örülök,hogy sikerült élőben is tenned és nyereményt hozott!

2.305
    Sziasztok! Ma Angol bajnoki mérkőzést ajánlok!

Liverpool - Huddersfield mérkőzésre gondoltam!

Liverpool versenyben van a bajnoki címért! A szorzó (1.06) így esélye a győzelemre (94%) viszont korábbi mérkőzéseit (97%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (15-2-0) eredménnyel (48:10) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerzőket lehetne sorolni Salag,Mané,Firmino ez már egy jó támpont a gólokhoz!

Huddersfield jelenleg (20) kieső helyen áll! Már igen felkészülhet eggyel lejeb bajnokságban való szerepléshez!

Idegenben (1-3-13) eredménnyel (11:39) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Mooy Aaron (3) góllal viszont játéka kérdéses! Ott lesz viszont a hátvéd Jörgensen Mathias (3) gólos ugye milyen érdekes?! Több játékos viszont (1-2) gólos a csapatban és itt van a baj!

Egymás ellen (4-0-0) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Liverpool hazai fantasztikus gólos szereplését!

Huddersfield idegenbeli igen rossz teljesítményét ami kihatott az egész szezonra!

További igen fontos a mérkőzés szempontjából Liverpool hazai pályán (over 2.5) gól (64.71%) rúgott gól (94.12%) kapott gól (41.18%)

Huddersfield idegenben (over 2.5) gól (47.06%) rúgott gól (47.06%) kapott gól (88.24%)

Liverpool megnyert első félidői állás (51.43%) Huddersfield elveszített első félidő (51.43%) ez igen biztató lehet arra nézve,hogy már az első félidőben remek és több gólt láthatunk!