Oldal: 266 / 307 ElsőElső ... 166216256264265266267268276 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.651 - 2.660 (3064) összesen
Like Tree2508Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Senior Member bjani55 avatara
    Idézet Franz51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Jani!
    Szerintem bunda volt. Nekem a gg ment el.....
    Szia Franz! Én is gyanítottam mert azért az első félidőben nem igen szokott ennyi gól lenni!

Senior Member boby10 avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma Holland bajnoki mérkőzést ajánlok!

Willem II - PSV Eindhoven mérkőzésre gondoltam!

Willem jelenleg (8) helyen áll a bajnokságban! Hazai pályán (6-2-7) eredménnyel (24:27) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Isak Alexander (12) góllal viszont több játékos (2-5) gólos a csapatban!

PSV Eindhoven jelenleg (2) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.40) így esélye a győzelemre (71%) viszont korábbi mérkőzéseit (61%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (9-4-2) eredménnyel (37:18) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár de Jong Luuk (27) gól és Lozano Hirving (17) gól a kettő középpályás Bergwijn Steven (13) Pereiro Gaston (10) góllal és nem is beszélve a (4-8) gólos játékosról!

Egymás ellen (1-2-14) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a Willem II esélyes még a Play Off helyre győzelmével!

A PSV Eindhoven pedig a bajnoki címre esélyes győzelmével!

Továbbá igenfontos a mérkőzés szempontjából a Willem II hazai pályán (over 2.5) gól (66.67%) rúgott gól (80%) kapott gól (80%)

PSV Eindhoven idegenben (over 2.5) gól (80%) rúgott gól (100%) kapott gól (66.67%) ezek az információk és mindkettő csapatnál a kiváló gólszerző játékosok igen biztatóak lehetnek arra nézve,hogy több gólos mérkőzés lesz ami már az első félidőben elkezdődik!

Tippem a következő!

19707 V
    Willem II - PSV
    Több, mint 1,5 (1. félidő - Gólszám 1,5)
    1,85

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Köszi a tippet Jani Én még raktam élőbe is két gólt, hozott az is egy kis aprót

Idézet boby10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a tippet Jani Én még raktam élőbe is két gólt, hozott az is egy kis aprót
    Szívesen boby! Örülök,hogy sikerült élőben is tenned és nyereményt hozott!
    boby10 likes this.

Sziasztok! Sikeresen jött a tipp!

Ez lett a félidő eredménye!

Willem II 0:2 PSV

Végeredmény!

Willem II 0:3 PSV
    Franz51 and boby10 like this.

Sziasztok! Ma Angol bajnoki mérkőzést ajánlok!

Liverpool - Huddersfield mérkőzésre gondoltam!

Liverpool versenyben van a bajnoki címért! A szorzó (1.06) így esélye a győzelemre (94%) viszont korábbi mérkőzéseit (97%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (15-2-0) eredménnyel (48:10) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerzőket lehetne sorolni Salag,Mané,Firmino ez már egy jó támpont a gólokhoz!

Huddersfield jelenleg (20) kieső helyen áll! Már igen felkészülhet eggyel lejeb bajnokságban való szerepléshez!

Idegenben (1-3-13) eredménnyel (11:39) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Mooy Aaron (3) góllal viszont játéka kérdéses! Ott lesz viszont a hátvéd Jörgensen Mathias (3) gólos ugye milyen érdekes?! Több játékos viszont (1-2) gólos a csapatban és itt van a baj!

Egymás ellen (4-0-0) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Liverpool hazai fantasztikus gólos szereplését!

Huddersfield idegenbeli igen rossz teljesítményét ami kihatott az egész szezonra!

További igen fontos a mérkőzés szempontjából Liverpool hazai pályán (over 2.5) gól (64.71%) rúgott gól (94.12%) kapott gól (41.18%)

Huddersfield idegenben (over 2.5) gól (47.06%) rúgott gól (47.06%) kapott gól (88.24%)

Liverpool megnyert első félidői állás (51.43%) Huddersfield elveszített első félidő (51.43%) ez igen biztató lehet arra nézve,hogy már az első félidőben remek és több gólt láthatunk!

Tippem a következő!

10323 V
    Liverpool - Huddersfield
    1,65

Franz51, boby10 and belizar like this.

Senior Member boby10 avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma Angol bajnoki mérkőzést ajánlok!

Liverpool - Huddersfield mérkőzésre gondoltam!

Liverpool versenyben van a bajnoki címért! A szorzó (1.06) így esélye a győzelemre (94%) viszont korábbi mérkőzéseit (97%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (15-2-0) eredménnyel (48:10) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerzőket lehetne sorolni Salag,Mané,Firmino ez már egy jó támpont a gólokhoz!

Huddersfield jelenleg (20) kieső helyen áll! Már igen felkészülhet eggyel lejeb bajnokságban való szerepléshez!

Idegenben (1-3-13) eredménnyel (11:39) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Mooy Aaron (3) góllal viszont játéka kérdéses! Ott lesz viszont a hátvéd Jörgensen Mathias (3) gólos ugye milyen érdekes?! Több játékos viszont (1-2) gólos a csapatban és itt van a baj!

Egymás ellen (4-0-0) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Liverpool hazai fantasztikus gólos szereplését!

Huddersfield idegenbeli igen rossz teljesítményét ami kihatott az egész szezonra!

További igen fontos a mérkőzés szempontjából Liverpool hazai pályán (over 2.5) gól (64.71%) rúgott gól (94.12%) kapott gól (41.18%)

Huddersfield idegenben (over 2.5) gól (47.06%) rúgott gól (47.06%) kapott gól (88.24%)

Liverpool megnyert első félidői állás (51.43%) Huddersfield elveszített első félidő (51.43%) ez igen biztató lehet arra nézve,hogy már az első félidőben remek és több gólt láthatunk!

Tippem a következő!

10323 V
    Liverpool - Huddersfield
    1,65

Köszi a tippet Jani Ezt is játszottam élőbe

Junior Member belizar avatara
    Gratula, szépen jött a tipp. Én a hazai csapat 1. félidőbe 1,5 gólnál több opciót választottam.

Idézet boby10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a tippet Jani Ezt is játszottam élőbe
    Szívesen boby! Szuper jó,hogy játszottad élőben is! Jól hozott legalább!
    boby10 likes this.

Idézet belizar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratula, szépen jött a tipp. Én a hazai csapat 1. félidőbe 1,5 gólnál több opciót választottam.
    Köszönöm szépen a gratulációt! Várható volt hazai és több mint (1.5) gól jól tetted,hogy ezt játszottad!
    belizar likes this.

Sziasztok! Ma Belga bajnoki mérkőzést ajánlok!

Waasland-Beveren - St. Gilloise mérkőzésre gondoltam!

Beveren jelenleg (5) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (5.25) így esélye a győzelemre (19%) viszont korábbi mérkőzéseit (25%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán változatos de több gólos mérkőzéseket játszik!

Legjobb gólszerző a középpályás Milosevic Stefan (7) góllal viszont sérülés miatt játéka kérdéses! Ott lesz viszont a csatár Forte Francesco (5) gólos viszont több játékos (2-4) gólos a csapatban!

St. Gilloise jelenleg (1) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.66) így esélye a győzelemre (60%) viszont korábbi mérkőzéseit (65%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben is igen harcos!

Legjobb gólszerző a csatár Niakate Youssouf (13) gól és a védő Selemanie Faiz (9) góllal viszont több játékos is (6) góllal járult hozzá csapata sikereihez!

Egymás ellen (1-0-2) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a Beveren már aligha juthat tovább így csak a jó játékra gólokra és közönsége örömére játszhat!

St. Gilloise viszont a továbbjutásért harcol és ezt csak győzelmével érhet el ami gólokat eredményezhet!

Bajnokságban gólátlag (2.93) hazai győzelem (45%) vendég győzelem (31%) ez és a motiváció valamint az együtt játszott mérkőzéseken elért gólözönök ma is biztatóak lehetnek!

Tippem a következő!

24889 V
    Waasland Beveren - Saint-Gilloise
    Több, mint 3,5 (Gólszám 3,5)
    2,05

boby10 likes this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •