Oldal: 248 / 254 ElsőElső ... 148198238246247248249250 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.471 - 2.480 (2532) összesen
Like Tree2036Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Junior Member
    Szia.
    Két hete játszom a tippjeid, köszönet értük!
    Tegnapit véletlenül benéztem és 2.5 fölé raktam (ne kérdezd miért, még sose fordult elő), így hatalmas mázlira az is jött.

Senior Member bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Szlovák kupamérkőzést ajánlok!

FC Kosice - Tranava mérkőzésre gondoltam!

A Kosice Divizion bajnokságban az első helyen áll!

Nagyon jó formában van hiszen (15-0-1) eredménnyel (49:4) gólaránnyal áll! Ez igen!

Hazai pályán igen jó a csapat hiszen sorozatban nyeri a mérkőzéseket de nem csak otthon hanem idegenben is!

Ez a teljesítmény a mai kupamérkőzésre is érvényes lehet!

Tranava változatos mérkőzéseket játszik! A szorzó (1.66) így esélye a győzelemre (60%) viszont korábbi mérkőzéseit (56%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Legjobb gólszerző a csatár Yilmaz Kubilay (6) góllal viszont több játékos (1-4) gólos a csapatban!

Egymás ellen (5-4-10) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem hazai csapat igen jó eredményeit!

Utolsó öt mérkőzéséből négyen megvolt a legkevesebb négy találat de volt mikor több is!

Tranava most a kupamérkőzésen bizonyíthat,hogy csak kisiklás volt az utolsó kettő veresége!

Továbbá igen fontos tényező,hogy a Kosice hazai pályán (Over 2.5 gól) (50%) Tranava idegenben (Over 2.5 gól) (75%) ez igen biztató lehet a több gólos mérkőzésre!

Tippem a következő!

08723 V
    VSS Kosice - Trnava
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    1,75

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    boby10 likes this.

Idézet MZolee77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia.
    Két hete játszom a tippjeid, köszönet értük!
    Tegnapit véletlenül benéztem és 2.5 fölé raktam (ne kérdezd miért, még sose fordult elő), így hatalmas mázlira az is jött.
    Szia! Örülök,hogy velem tartasz! Szívesen adom a tippeket! Jó,hogy így jött a tipped!

Sziasztok! Bíztam a Kosicében de nem szerzett gólt és a Tranava is kihagyott egy (11) rendes időben!

Így sajnos elment a tipp! A mindenit!

Ez lett a végeredmény!

VSS Kosice 0:0 Trnava
    boby10 likes this.

Sziasztok! Ma Európa liga mérkőzést ajánlok!

Salzburg - Nápoly mérkőzésre gondoltam!

Az odavágón igen csak súlyos vereséget szenvedett a Salzburg (3:0) lett a végeredmény!

Most viszont van miért küzdenie! A szorzó (2.45) így esélye a győzelemre (41%) viszont korábbi mérkőzéseit (53%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán a csoportkörben (3-0-0) eredménnyel (7:1) gólaránnyal végzett!

Legjobb gólszerző a középpályás Dabbur Munas (11) gól a bajnokságban (7) gól a kupában és ott van még a csatár Prevljak Smail (9) gól viszont több játékos (2-5) gólos a csapatban!

Nápoly elég meggyőzően nyerte az első mérkőzést de nem bízhatja el magát hiszen a Salzburg mindent egy lapra téve fog küzdeni a győzelemért és a továbbjutásért!

Idegenben is igen acélos a csapat és gólokat is szerez!

Legjobb gólszerző a csatár Milik Arkadiusz (14) gól és a középpályás Insigne Lorenzo (9) góllal viszont több játékos (3-8) gólos a csapatban!

Egymás ellen (0-0-1) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Salzburg hazai igen jó eredményeit és a továbbjutásért való küzdelmét!

Nápoly sem fog lazsálni és akár kihasználhatja a Salzburg támadásait és kontrából akár gólt is szerezhet!

Igen fontos tényező a mai mérkőzésre a Salzburg hazai pályán (over 2.5) (75%) Nápoly idegenben (over 2.5) (100%)

Salzburg hazai pályán rúgott gól (100%) kapott gól (25%) Nápoly idegenben rúgott gól (100%) kapott gól (100%) ez és a továbbjutásért való küzdelem biztató lehet a gólos mérkőzésre!

Tippem a következő!

50498 01
    Salzburg - Napoli
    Igen és több, mint 2,5 (Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5)
    1,80

Franz51 and boby10 like this.

Sziasztok! Hamarosan kezdődnek az Európa liga mérkőzések!

Le ne maradjatok róluk!
    boby10 likes this.

Senior Member boby10 avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma Európa liga mérkőzést ajánlok!

Salzburg - Nápoly mérkőzésre gondoltam!

Az odavágón igen csak súlyos vereséget szenvedett a Salzburg (3:0) lett a végeredmény!

Most viszont van miért küzdenie! A szorzó (2.45) így esélye a győzelemre (41%) viszont korábbi mérkőzéseit (53%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán a csoportkörben (3-0-0) eredménnyel (7:1) gólaránnyal végzett!

Legjobb gólszerző a középpályás Dabbur Munas (11) gól a bajnokságban (7) gól a kupában és ott van még a csatár Prevljak Smail (9) gól viszont több játékos (2-5) gólos a csapatban!

Nápoly elég meggyőzően nyerte az első mérkőzést de nem bízhatja el magát hiszen a Salzburg mindent egy lapra téve fog küzdeni a győzelemért és a továbbjutásért!

Idegenben is igen acélos a csapat és gólokat is szerez!

Legjobb gólszerző a csatár Milik Arkadiusz (14) gól és a középpályás Insigne Lorenzo (9) góllal viszont több játékos (3-8) gólos a csapatban!

Egymás ellen (0-0-1) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Salzburg hazai igen jó eredményeit és a továbbjutásért való küzdelmét!

Nápoly sem fog lazsálni és akár kihasználhatja a Salzburg támadásait és kontrából akár gólt is szerezhet!

Igen fontos tényező a mai mérkőzésre a Salzburg hazai pályán (over 2.5) (75%) Nápoly idegenben (over 2.5) (100%)

Salzburg hazai pályán rúgott gól (100%) kapott gól (25%) Nápoly idegenben rúgott gól (100%) kapott gól (100%) ez és a továbbjutásért való küzdelem biztató lehet a gólos mérkőzésre!

Tippem a következő!

50498 01
    Salzburg - Napoli
    Igen és több, mint 2,5 (Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5)
    1,80

Köszi a tippet Jani Elég gyorsan meglett

Idézet boby10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a tippet Jani Elég gyorsan meglett
    Szívesen boby! Jó gyorsan meglett!
    boby10 likes this.

Sziasztok! Gólözön lett a végére így sikeresen jött a tipp!

Ez lett a végeredmény!

Salzburg 3:1 Nápoly
    Franz51 and boby10 like this.

Sziasztok! Ma Olasz "B" bajnoki mérkőzést ajánlok!

Pescara - Cosenza mérkőzésre gondoltam!

Pescara jelenleg (5) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.37) így esélye a győzelemre (42%) viszont korábbi mérkőzéseit (47%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (9-2-2) eredménnyel (20:12) gólaránnyal áll! Ezzel a teljesítménnyel viszont a második helyre jó a csapat!

Legjobb gólszerző a csatár Mancuso (17) góllal viszont több játékos (3-5) gólos a csapatban!

Cosenza jelenleg (11) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (3.30) így esélye a győzelemre (30%) viszont korábbi mérkőzéseit (27%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (3-3-7) eredménnyel (8:18) gólaránnyal áll! Ezzel a teljesítménnyel egy helyet javítva a (10) helyre jó a csapat!

Legjobb gólszerző a csatár Tutino Gennaro (7) góllal viszont több játékos (1-3) gólos a csapatban!

Egymás ellen (1-1-1) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem Pescara hazai igen jó teljesítményét és igyekeznie kell nekik amennyiben felszeretnének jutni!

Cosenza pedig szintén harcol hiszen esélye van mg odaérni a Play Off helyre!

Igen fontos tényező a mérkőzésen a Pescara hazai pályán rúgott gól (84.62%) kapott gól (53.85%) Cosenza idegenben rúgott gól (53.85%) kapott gól (76.92%) ez igen biztató lehet a mai mérkőzésen a gólváltásra hiszen az utolsó mérkőzésükön fordított felállásban is megvolt ez az eredmény!

Érték van a mérkőzésben!

Tippem a következő!

17756 H
    Pescara - Cosenza
    Igen (Mindkét csapat szerez gólt)
    1,80

roboys and boby10 like this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •