Oldal: 241 / 802 ElsőElső ... 141191231239240241242243251291341741 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.401 - 2.410 (8013) összesen
Like Tree6876Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Messiás bjani55 avatara
    Idézet Franz51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratula Jani! Játszottam én is H+GG, volt izgalom. Amúgy a Sport2 közvetítette.
    Köszönöm szépen Franz! Az izgalomból volt szépen de jól jött a tipp!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Holland bajnoki mérkőzést ajánlok!

Willem II - AZ Alkmaar mérkőzésre gondoltam!

Willem jelenleg (14) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (5.50) így esélye a győzelemre (18%) viszont korábbi mérkőzéseit (13%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (2-2-6) eredménnyel (13:18) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Avdijaj Donis (4) gól viszont sérülés miatt játéka kérdéses! Ott lesz a középpályás Crowley Dan (4) gólos viszont több játékos (1-2) gólosa csapatban!

AZ Alkmaar jelenleg (4) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.53) így esélye a győzelemre (65%) viszont korábbi mérkőzéseit (84%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (6-1-4) eredménnyel (22:17) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Idrissi Oussama (7) gól a középpályás Til Guus (7) gól és a csatárok és a középpályások között igen sok játékos (2-5) góllal járult hozzá csapata sikereihez!

Egymás ellen (4-3-10) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem Willem utolsó három mérkőzését elveszitette most már javítani kellene a csapatnak!

Bőséges gólos mérkőzéseket játszik akár nyer akár veszit!

Alkmaar igen jó győzelmi sorozatban van hatodik győzelmét éri el egyfolytában!

Mindkettő csapatnál igen jógólszerző játékosok vannak!

Bajnokságban gólátlag (3.44) hazai győzelem (48%) vendég győzelem (32%) ez meggyőző lehet a mai több gólos mérkőzésre is!

Tippem a következő!

16824 V
    Willem II - AZ Alkmaar
    Több, mint 3,5 (Gólszám 3,5)
    2,25

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    roboys, boby10, Franz51 and 1 others like this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Nagy küzdelem volt a mérkőzésen és volt lehetősége mindkettő csapatnak még egy gólra! Néztem a mérkőzést!

Nem jött össze így sajnos elment a tipp!

Ez lett a végeredmény!

Willem 2:1 Alkmaar

Összefoglaló 2019.02.18.Hétfő és 2019.02.24.Vasárnap időszakról!

Hét tippből öt nyeretlen kettő nyerő lett!

Így ez a hét (28.5%) lett!

A ROI -40 lett!

Nem valami jól sikerült a hét de jövőhéten újra itt leszek és igyekszem sokkal jobb tippeket ajánlani!

Köszönöm szépen mindenkinek aki velem tartott vagy figyelemmel kisérte a tippjeimet még úgy is,hogy most nem olyan jól jött ki a hét! Üdv,Jani!
    jancsi79, Franz51 and boby10 like this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Angol: Championship bajnoki mérkőzést ajánlok!

Nottingham - Derby mérkőzésre gondoltam!

Nottingham jelenleg (9) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.50) így esélye a győzelemre (40%) viszont korábbi mérkőzéseit (27%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (8-4-4) eredménnyel (22:15) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Grabban Lewis (15) gól Lolley Joe (7) góllal viszont igen sok játékos (2-6) góllal járult hozzá csapata sikereihez!

Derby jelenleg (7) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (3.10) így esélye a győzelemre (32%) viszont korábbi mérkőzéseit (28%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (6-4-6) eredménnyel (21:21) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Wilson Harry (10) gól Marriott Jack (7) góllal viszont többjátékos (2-5) gólos a csapatban!

Egymás ellen (5-5-8) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Nottingham legjobb összeállításban léphet pályára hiszen nincs sérült a csapatban!

Hazai pályán igen jól szerepel és bőséges gólokat szerez de kap is!

Nagyon jó a csatársora!

Derby csapatánál viszont több sérült van aki nem játszik és többeknek kérdéses a játékuk!

A helyükre lépők most bizonyíthatnak,hogy ott helyük a kezdő csapatban!

Idegenben harcosak és igen sok gólt szereznek de kapnak is!

Az utóbbi időben egyik csapat sem remekelt igazán de viszont gólokat azt szerzett!

Ezek az adatok a csapatokról és az egymással játszott korábbi eredmények azt tükrözik,hogy egy ilyen mérkőzésen vagy kevés vagy sok gól lesz!

Mindkettő csapat Play Off helyre hajt ezért én most inkább a több gólos mérkőzésre adom tippemet hiszen gólátlag (2.67) hazai győzelem (42%) döntetlen (31%) vendég győzelem (27%) úgy gondolom ebbe belefér a több gólos találkozó!

Tippem a következő!

45826 V
    Nottingham - Derby County
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    1,90

Franz51 and boby10 like this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Mikor már a második percben megvolt az első gól akkor joggal gondoltam bőséges gólos mérkőzés lesz!

Utána viszont gólok helyet egymást rugdosták nem a gólokat!

Ez lett a végeredmény!

Nottingham 1:0 Derby
    boby10 likes this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Angol Liga2 bajnoki mérkőzést ajánlok!

Lincoln - Exeter mérkőzésre gondoltam!

Lincoln jelenleg (1) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.85) így esélye a győzelemre (54%) viszont korábbi mérkőzéseit (50%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (9-6-1) eredménnyel (29:17) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Akinde John (10) gól a középpályás Andrade Bruno (8) góllal viszont igen sok játékos (2-5) góllal járult hozzá csapata sikereihez!

Exeter jelenleg (7) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (4.50) így esélye a győzelemre (22%) viszont korábbi mérkőzéseit (80%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hú micsoda eredmény ez! Szuperszónikus!

Idegenben (6-6-4) eredménnyel (19:16) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Law Nicky (7) gól a csatár Forte Jonathan (5) góllal viszont több játékos (2-4) gólos a csapatban!

Egymás ellen (2-1-4) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Lincoln hazai jó teljesítményét és azt,hogy igen sok gólt szerez de kap is!

Exeter győzelmével megerősitené Play Off helyét!

Bajnokságban gólátlag (2.57) hazai győzelem (44%) vendég győzelem (30%) ez biztató lehet a több gólos mérkőzésre mint ahogy sokszor megvolt mikor egymással játszottak!

Ahol mindkettő csapatban ilyen jó gólszerzők vannak ott jönni kell a góloknak!

Tippem a következő!

46949 V
    Lincoln - Exeter
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    2,05

boby10, Franz51, roboys and 1 others like this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Megint sikerült egy Angol mérkőzést kiválasztanom ahol "Olasz" eredményt lett!

Ez lett a végeredmény!

Lincoln 1:1 Exeter
    boby10 likes this.

Senior Member Franz51 avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Megint sikerült egy Angol mérkőzést kiválasztanom ahol "Olasz" eredményt lett!

Ez lett a végeredmény!

Lincoln 1:1 Exeter
    Szia! Nem egyszerű angol meccsekre tippelni. Minthogy tegnap is, sok a váratlan eredmény.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Német bajnoki mérkőzést ajánlok!

Erzgebirge Aue - Köln mérkőzésre gondoltam!

Az Aue jelenleg (12) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (6.00) így esélye a győzelemre (17%) viszont korábbi mérkőzéseit (40%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (4-4-3) eredménnyel (13:13) gólaránnyal áll!

Nagyon jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a csatár Testroet Pascal (11) gól a középpályás Hochscheidt Jan (5) góllal és több játékos is (1-2) gólos a csapatban!

Köln jelenleg (2) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.50) így esélye a győzelemre (67%) viszont korábbi mérkőzéseit (70%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (6-1-3) eredménnyel (21:12) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Terodde Simon (23) gól Cordoba Jhon (11) góllal viszont igen sok játékos (2-5) góllal járult hozz csapata sikereihez!

Egymás ellen (1-1-3) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a hazai csapat utóbbi időben szélsőségesen szerepel de azt megelőzően szép számmal szerzett gólokat!

Köln előtt ott a lehetőség,hogy újra az élre álljon és meglegyen a lehetősége a visszakerülésre az első osztályba!

Mindkettő csapat kiváló gólszerző játékosokkal rendelkezik és mikor egymással játszottak akkor rendre több gólos mérkőzések voltak!

Ma is megvan az esély erre,hogy gólözönös mérkőzés legyen hiszen nagy a tét és a Köln újra régi jó formájában van és az Aue sem szabad lebecsülni!

Tippem a következő!

24630 V
    Erzgebirge Aue - 1. FC Köln
    Több, mint 3,5 (Gólszám 3,5)
    2,60

Franz51, roboys and boby10 like this.

Messiás bjani55 avatara
    Idézet Franz51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia! Nem egyszerű angol meccsekre tippelni. Minthogy tegnap is, sok a váratlan eredmény.
    Szia Franz! Bizony nem egyszerű! De ezt a mérkőzést gondoltam,hogy garcosak lesznek és ez gólokban lesz látható.... Majd legközelebb remélem ma!
    Franz51 likes this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •