Oldal: 237 / 366 ElsőElső ... 137187227235236237238239247287337 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.361 - 2.370 (3653) összesen
Like Tree3178Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Senior Member bjani55 avatara
    Idézet Franz51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Jani!
    Gratulálok a tegnapi tipphez, a mai meg újra egy "vagány" tipp!
    Hajrá!
    Szia Franz! Köszönöm szépen! Remélem a mai is jönni fog!
    Franz51 likes this.

Member
    Merész tipp!! -Deee ...mindenhol esnek az oddsok!!! Hajrá!!!

Idézet 1000feri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Merész tipp!! -Deee ...mindenhol esnek az oddsok!!! Hajrá!!!
    Köszönöm szépen a drukkolást!

Junior Member
    Hello mindenki! Egy kis segítséget kérnék. Tegnap fogadtam az Európa liga meccsekre a pokerstarson. Az oldalt magyar nyelven használom. Volt egy 3as kötés, zurich-napoli 4+szöglet mindkét félidőben, Malmö -Chelsea 4+szöglet mindkét félidőben, es itt az érdekes tipp Arsenal -Bate, Arsenal 13+ kapura lövést hajt végre (szó szerint így szólt az ajanlat 21x odds ért ). Az első két tipp jött is, azonban az arsenalos tipp veszteskent lett elkonyvelve holott az arsenal 14 kapura lövést csinált. Beszéltem a customer service -el, angolul, mert nem volt magyar munkatara, mondták hogy igen vesztes mert ugyan 14 goal attempt volt de csak 4 shoot on target volt, és az ajánlat a shoot on targetra vonatkozott. Ellenben szerintem ugy fesr hogy ők hibáztak, mert magyar nyelven az ajánlat kapura lövésre vonatkozott, nem kaput eltalalo lövésre . Azt írták hogy a magyar üzemelteto kivizsgálja és majd jelentkeznek. Igazam van, és hibáztak, vsgy hagyjam a francba? Amugy a tipp 8 $ra jönne 640....

Idézet szasza0806 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello mindenki! Egy kis segítséget kérnék. Tegnap fogadtam az Európa liga meccsekre a pokerstarson. Az oldalt magyar nyelven használom. Volt egy 3as kötés, zurich-napoli 4+szöglet mindkét félidőben, Malmö -Chelsea 4+szöglet mindkét félidőben, es itt az érdekes tipp Arsenal -Bate, Arsenal 13+ kapura lövést hajt végre (szó szerint így szólt az ajanlat 21x odds ért ). Az első két tipp jött is, azonban az arsenalos tipp veszteskent lett elkonyvelve holott az arsenal 14 kapura lövést csinált. Beszéltem a customer service -el, angolul, mert nem volt magyar munkatara, mondták hogy igen vesztes mert ugyan 14 goal attempt volt de csak 4 shoot on target volt, és az ajánlat a shoot on targetra vonatkozott. Ellenben szerintem ugy fesr hogy ők hibáztak, mert magyar nyelven az ajánlat kapura lövésre vonatkozott, nem kaput eltalalo lövésre . Azt írták hogy a magyar üzemelteto kivizsgálja és majd jelentkeznek. Igazam van, és hibáztak, vsgy hagyjam a francba? Amugy a tipp 8 $ra jönne 640....
    Hello! Ne hagyd veszni menjél utánna! Ez az én véleményem! Írjál nekik Magyarul és majd válaszolnak!

Senior Member boby10 avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma Német bajnoki mérkőzést ajánlok!

Paderborn - Köln mérkőzésre gondoltam!

Remek formában van a Paderborn hiszen utolsó öt mérkőzéséből nényet megnyert! A szorzó (3.00) így esélye a győzelemre (33%) viszont korábbi mérkőzéseit (58%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (5-6-0) eredménnyel (33:17) gólaránnyal áll! Ez a teljesítmény bizony a második helyre jó a csapatnak és ők szerezték a legtöbb gólt hazai mérkőzésükön! Igen figyelemre méltó!

Legjobb gólszerző a középpályás Klement Phillipp (11) gól a csatár Michel Sven (9) gól és szintén középpályás Tekpetey Bernhard (8) gól viszont igen sok játékos (1-5) góllal járult hozzá csapata sikereihez!

Köln újra régi formában van amit bizonyitott az előző mérkőzésen (Köln 4:1 St Pauli)

A szorzó (2.15) így esélye a győzelemre (47%) viszont korábbi mérkőzéseit (50%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (6-1-2) eredménnyel (19:9) gólaránnyal áll ami a második legtöbbaz idegenbeli mérkőzéseken! Nagyon figyelemre méltó!

Legjobb gólszerző a csatár Terodde Simon (23) gól és Cordoba Jhon (10) góllal viszont igen sok játékos (2-4) góllal járulthozzá csapata sikereihez!

Egymás ellen (2-3-2) eredménnyel állnak! Ezek az eredmények viszont igen régiek kivéve az utolsót ami (Köln 3:5 Paderborn) eredménynel ért véget!

Tippemnél figyelembe vettem Paderborn hazai jó teljesítményét és góldús mérkőzéseit!

Utolsó tíz mérkőzéséből nyolc mérkőzésen volt három vagy több találat!

Köln szintén harcos hiszen utolsó tíz mérkőzéséből nyolc mérkőzésen megvolt a három találat!

Ma szintén nagy esély van arra,hogy góldús mérkőzés lesz!

Tippem a következő!

53234 V
    Paderborn - 1. FC Köln
    Több, mint 3,5 (Gólszám 3,5)
    1,95

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Köszi a mai tippet is Jani

Sziasztok! Húúú de izgalmas lett a vége! Lényeg az,hogy jött a tipp!

Ez lett a végeredmény!

Paderborn 3:2 Köln
    Franz51 and boby10 like this.

Idézet boby10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a mai tippet is Jani
    Szívesen boby!
    boby10 likes this.

Sziasztok! Ma Angol Liga1 bajnoki mérkőzést ajánlok!

Oxford - Peterborough mérkőzésre gondoltam!

Oxford jelenleg (20) helyen áll a bajnokságban! Olyan szoros a hátsó mezőny,hogy a kiesés réme is fenyegeti a csapatott!

A szorzó (2.05) így esélye a győzelemre (49%) viszont korábbi mérkőzéseit (45%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (7-2-7) eredménnyel (25:21) gólaránnyal áll! Ez a teljesítmény a (11) helyre jó a csapatnak!

Jó kis teljesítmény!

Legjobb gólszerző a középpályás Henry James (10) gól Browne Marcus (6) gól és a csatár Mackie Jamie (4) góllal viszont több játékos (2-4) gólos a csapatban!

Peterborough jelenleg (7) helyen áll a bajnokságban és tenni kellvalamit amennyiben oda akar érni a Play Off helyre!

A szorzó (3.80) így esélye a győzelemre (26%) viszont korábbi mérkőzéseit (24%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (8-4-4) eredménnyel (33:24) gólaránnyal áll! Ez a teljesítmény a (2) helyre jó a csapatnak és ők szerezték a legtöbb gólt idegenben!

Szuperszónikus eredmény!

Legjobb gólszerző a csatár Toney Ivan (11) gól Godden Matthew (10) góllal viszont igen sok játékos (2-5) góllal járult hozzá csapata sikereihez!

Egymás ellen (4-1-0) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem az Oxford hazai jó teljesítményét és azt,hogy akiesés ellen nyerni kell a csapatnak!

A Peterborough viszont idegenben igen jó! Igaz utolsó mérkőzéseit elszórakozta most javíthat!

Mindkettő csapatnál igazi jó gólszerzők vannak!

Mindkettő csapat bőséges gólokat szerez és kap is!

Bajnokságban gólátlag (2.63) hazai győzelem (41%) vendég győzelem (33%) ezek az eredmények nagyon biztatóak egy több gólos mérkőzésre!

Tippem a következő!

07418 V
    Oxford Utd. - Peterborough
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    1,75

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Franz51, roboys and boby10 like this.

Junior Member
    Sziasztok!
    Én a tippmixen szoktam néha hármas kötéseket csinálni trixievel, van néhány tippem. Mostanában érdekes szériákon vagyunk túl, sok a döntetlen a bajnokságokon ezért most az elmúlt héten kettes meccseket játszottam meg egyenesben, magas szorzókkal...Sokat figyelem a keleti csapatok játékát, például Izrael 2. , Iráni bajnokság, Török bajnokság, Ausztrál férfi és női...

Példa:
    Ümraniyespor - Balikesirspor / Nyertes: Ümraniyespor 1,95-ös szorzó

(Ezek gyakran végződnek döntetlenre is, de rendesen gólgyanús )

Másik tippem eléggé necces, magas szorzóval, de ez a harmadik, ami zsinórban bejön:

Aizawl - Mohun Bagan, 1X2 Döntetlen 3.00

Indok: közeli gólarányok, és mindkettő gyártja a gólokat, jó formában vannak, és jó a védekezés. Esélyesebb papírforma szerint a Mohun Bagan, viszont idegenben játszik, az Aizawl viszont mostanában nem hagyja gól nélkül ellenfelét...

A 78. percig jók is voltunk a döntetlennel.
    Most módosítottam a kötésem egy hármassal:

Ümraniyespor-Balikesirspor Ümraniyespor 1.82
    Hatayspor - Adana Demirspor, 1X2 Hatayspor 1.87 Nyitott
    Ingolstadt - Bochum, 1X2 Döntetlen 3.00 Nyitott
    Remélem bejön
    Utoljára módosítva: xuxue6939 által: 2019.02.16 12:23

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod