Oldal: 220 / 225 ElsőElső ... 120170210218219220221222 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.191 - 2.200 (2246) összesen
Like Tree1732Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Senior Member Zozinho19 avatara
    Beszálltam élőben a 80.'-ben 2.70-ért. HAJRÁ!!!

Senior Member
    Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Beszálltam élőben a 80.'-ben 2.70-ért. HAJRÁ!!!
    Nem jött még egy gól! Köszönöm szépen Zozinho,hogy biztál bennem! Én is biztam nagyon ebben a mérkőzésben!

Senior Member
    Sziasztok! Kellet volna még egy gól de nem lett!

Ez lett a végeredmény!

Ergotelisz 1:1 OFI

Senior Member
    Sziasztok! Ma Francia ligakupa mérkőzést ajánlok!

Monaco - Rennes mérkőzésre gondoltam!

A Monaco volt már ettől sokkal jobb formában is! Ez viszont kupamérkőzés itt egészen másképp alakulnak a dolgok!
    A szorzó (2.62) így esélye a győzelemre (38%) viszont korábbi mérkőzéseit (53%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán sem túl acélos a csapat!
    Legjobb gólszerző a csatár Falcao (7) góllal és középpályás Tielemans Youri (4) góllal!

A Rennes igen jó formában van és sorra sorra nyeri a mérkőzéseket!
    A szorzó (2.70) így esélye a győzelemre (37%) viszontkorábbi mérkőzésit (25%) nyerte meg ilyen szorzóval!
    Szerintem lebecsülik a csapatott!

Idegenben is kiválóan játszik hiszen továbbjutott az Európa liga csoportjából is!
    Legjobb gólszerző a csatár Sarr Ismaila (5) góllal és a középpályás Ben Arfa Hatem (4) góllal viszont több játékos is (2-4) gólos a csapatban!

Egymás ellen (10-4-4) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a Monaco a kupamérkőzéseken jobban szerepel! Nagy hátrány viszont az számukra igen sok a sérült ráadásul ponta védelemből így igazán szellős lesz a kapu előtti tér!

A Rennes ezt kifogja használni és mint az utolsó együtt játszott mérkőzésükön győzelemmel fejezheti be a mérkőzést!
    A Ligakupában a gólátlag (2.31) hazai győzelem (50%) vendég győzelem (50%) és igaz ez nem azt sugalja de azt mondom több gólos mérkőzés lesz a javából hiszen egy mérkőzés kívételével meg volt a minimum három találat! Ma is meglesz!

Tippem a következő!

09024 V Monaco - Rennes Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)1,85

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    roboys and boby10 like this.

Senior Member
    Sziasztok! Jól kezdődött és folytatódott a mérkőzés de aztán megálltak kettő gólnál!

Így sajnos elment a tippem!

Ez lett a végeredmény!

Monaco 1:1 Rennes
    boby10 likes this.

Senior Member
    Sziasztok! Ma Spanyol kupamérkőzést ajánok!

Athletic Bilbao - Sevilla mérkőzésre gondoltam!

A Bilbao ért már meg szebb napokat és most itt a kupamérkőzésen mutathatja meg tudását!

A szorzó (2.50) így esélye a győzelemre (40%) viszont korábbi mérkőzéseit (31%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán a bajnokságban (2-5-2) eredménnyel áll és ez most a kupamérkőzésre is érvényes lehet!

Legjobb gólszerző a csatár Williams Inaki (5) gól és Muniain Iker (5) góllal!

A Sevilla sem tündököl mostanában!

A szorzó (2.75) így esélye a győzelemre (36%) viszont korábbi mérkőzéseit (27%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben sem ugy megy a csapatnak ahogy kellene!

Legjobb gólszerző a csatár Ben Yedder Wissam (9) gól és Silva Andre (8) góllal!

Egymás ellen (8-2-6) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem Bilbao javuló formáját!

Sevilla utóbbi időben nem túl jó formáját!

Egymás ellen mikor játszanak igenkevés gól lett a mérkőzéseiken!

A Bilbao utolsó öt mérkőzéséből három a félidőben döntetlenre állt!

A Sevilla szintén öt mérkőzéséből három állt döntetlenre a félidőben!

Ma is elképzelhető,hogy a félidőben nem fog eldőlni a mérkőzés!

Tippem a következő!

46978 D
    Ath. Bilbao - Sevilla
    Döntetlen (1. félidő - 1X2)
    1,95

jancsi79 and boby10 like this.

Senior Member
    Sziasztok! A videóbiró nem tartozik a kedvenceim közé! Les miatt nem adta meg a rendes biró a gólt!

Így elment a tippem! A mindenit!

Ez lett a félidő eredménye!

A.Bilbao 0:1 Sevilla

Junior Member
    Basszus, pedig úgy örültem, mikor láttam a livescoreon, a 44. perces Bilbao gólt, de amikor láttam, hogy sokáig tiltva volt a fogadás, akkor már gyanítottam, hogy baj van... Amúgy én alapvetően VAR párti vagyok, de amennyi fogadásomat már elvitte, lehet, hogy felülvizsgálom az álláspontomat

Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! A videóbiró nem tartozik a kedvenceim közé! Les miatt nem adta meg a rendes biró a gólt!

Senior Member Franz51 avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Szia,
    én se kedvelem a videobírót, mert ugyanúgy benne van a hiba, mint a pályán hozott döntésbe. Hány, meg hány eset van, amikor érthetetlenül meg se nézik, vagy ha megnézik rossz döntés születik.
    Jelenleg egyedül a gólvonal technológia tévedhetetlen, a többi emberi döntések következménye!

Senior Member
    Sziasztok! Ma Angol Championship bajnoki mérkőzést ajánlok!

Leeds - Derby mérkőzésre gondoltam!

A Leeds jelenleg (1) helyen áll a bajnokságban de igen magára húzta az üldözőit!

A szorzó (2.05) így esélye a győzelemre (49%) viszont korábbi mérkőzéseit (40%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (8-3-2) eredménnyel (21:10) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Roofe Kemar (13) góllal viszont több játékos (3-7) góllal járult hozzá csapata sikereihez!

A Derby jelenleg (6) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (3.80) így esélye a győzelemre (26%) viszont korábbi mérkőzéseit (41%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (6-2-5) eredménnyel (20:18) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Wilson Harry (9) góllal játéka viszont kérdéses csipősérülés miatt,ott lesz viszont Marriott Jack (7) gólos csatár és több játékos is (2-4) gólos a csapatban!

Egymás ellen (5-3-11) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Leeds hazai jó formáját és mivel kettő bajnoki mérkőzését elveszitette most amennyiben úgy akarják a játékosok bizony nyerni kell ahhoz,hogy megőrizzék az első helyüket!

A Derby szintén győzelemre hajt mert jobb helyezést szeretne agy legalább is megerősitheti jelennlegi Play Off helyét!

Mindkettő csapat igen sok gólos mérkőzést játszik hiszen látszik a gólarányukból!

A bajnokságban gólátlag (2.68) hazai győzelem (41%) vendég győzelem (27%) ez az eredmény biztató lehet egy több gólos mérkőzésre mint oly sokszor megvolt már mikor egymással játszottak!

Tippem a következő!

27894 V
    Leeds - Derby County
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    1,65

roboys and boby10 like this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •