Oldal: 219 / 787 ElsőElső ... 119169209217218219220221229269319719 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.181 - 2.190 (7867) összesen
Like Tree6832Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Messiás bjani55 avatara
    Idézet boby10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Újra bent vagy a hírekbe Jani
    Köszi,hogy szóltál!
    boby10 likes this.

Zed
    Zed nem elérhető
    Senior Member
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Az özön gólból egy eset a félidőben!

Így sajnos elment a tippem! A mindenit!

Ez lett a félidő eredménye!

Tranmere 0:1 Tottenham

Végeredmény pedig!

Tranmere 0:7 Tottenham
    Szia Jani! A 75. percben ránéztem, 0-6, gondoltam, simán jött a tipped, aztán ránéztem a statra, nem hittem el! Kalappal mára!

Messiás bjani55 avatara
    Idézet Zed eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Jani! A 75. percben ránéztem, 0-6, gondoltam, simán jött a tipped, aztán ránéztem a statra, nem hittem el! Kalappal mára!
    Szia Zed! Köszönöm szépen jó kívánságodat!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! A Zaragoza csak bevarta a lasztit így oda lett a döntetlen!

Ez lett a félidő eredménye!

Gijon 1:2 Zaragoza!

Épp egy kicsin múlt!
    boby10 likes this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Angol Fa kupa mérkőzést ajánlok!

Preston - Doncaster mérkőzésre gondoltam!

A Preston az utóbbi mérkőzéseit nagyon elszúrta hiszen már négy mérkőzés óta nyeretlen!

A szorzó (1.95) így esélye a győzelemre (51%) viszont korábbi mérkőzéseit ( 50%) nyerte meg ilyen szorzóval! Jó arány!

Hazai pályán azért harcosabb hiszen (5-5-3) eredménnyel (28:21) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Robinson Callum (8) gól és a középpályás Browne Alan (8) góllal és több játékos is (3-5) góllal járult hozzá csapata sikereihez!

Doncaster igen jó formában van hiszen utolsó kettő mérkőzését fölényesen nyerte!

A szorzó (4.00) így esélye a győzelemre (25%) viszont korábbi mérkőzéseit (40%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben is igen harcos hiszen több mérkőzését is nyerte idegenben!

Legjobb gólszerző a csatár Marquis John (15) gól és Wilks Mallik (7) góllal viszont több játékos (1-3) góllal járult hozzá csapata győzelmeihez!

Egymás ellen (3-5-2) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a Preston Championship ben játszik és feledtetni kell az utóbbi rossz szériát és a kiváló gólszerző játékosoknak köszönhetően hazai pályán akár több gólt is szerezhetnek!

Doncaster szintén jó formában van és ez azért kupa mérkőzés és megakarják mutatni kiváló formályukat és itt is vannak ám igazi jó gólszerző játékosok!

Ebből adódóan úgy gondolom bőséges gólos mérkőzés várható hiszen a kupa küzdelmekben a gólátlag (2.97) hazai győzelem (39%) vendég győzelem (40%) ez több mint biztató a több gólos mérkőzésre!

Tippem a következő!

45894 V Preston - Doncaster Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)1,70

Jó tippeléstés nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    jancsi79, boby10 and Franz51 like this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Sikeresen jött a tipp!

Ez lett a végeredmény!

Preston 1:3 Doncaster

Összefoglaló 2018.12.31.Hétfő és 2019.01.06.Vasárnap időszakról!

A hét tippből négy nyeretlen és három nyerő lett! Nem sokon múlott a nyeretlennél sem,hogy nyerő legyen de ez most így sikerült!

Így a hét (42%) sikerült!

A ROI -22 lett!

Volt már jobb hetünk is és lesz is még!

Köszönöm szépen mindenkinek aki velem tartott vagy figyelemmel kisérte tippjeimet! Üdv,Jani!
    boby10 likes this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma ismét Angol Fa kupa mérkőzést ajánlok!

Wolves - Liverpool mérkőzésre gondoltam!

A Wolves igen vegyes eredményű mérkőzéseket játszik mostanában! A szorzó (4.33) így esélye a győzelemre (23%) viszont korábbi mérkőzéseit (60%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán szeszélyes hiszen (4-2-5) eredménnyel (12:15) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Jimenez Raul (6) góllal viszont több játékos (1-3) góllal járult hozzá csapata sikereihez!

A Liverpool egy nyolc mérkőzéses győzelmi sorozatott szakitott meg azzal,hogy vereséget szenvedett a Citytől!

A szorzó (1.85) így esélye a győzelemre (54%) viszont korábbi mérkőzéseit (50%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben igen harcos és most feledtetni akarja a bajnoki vereségét!

Legjobb gólszerző továbbra is Salah Mohamed (13) góllal és igen sok játékos (3-8) góllal vette ki részét csapata sikereiből!

Egymás ellen (2-2-6) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a Wolves hazai pályán jóvá akarja tenni az utolsó vereségét és hajtani fog ami gólt fog érni!

A Liverpool szintén a csorba kiköszörűlésén fog dolgozni és azért csak jobb csapat!

Legutóbb mikor egymás ellen játszottak bajnoki mérkőzést ilyen felállásban (0:2) lett a vége de ez kupamérkőzés itt egészámn más a taktika!

A kupa mérkőzéseken a gólátlag (2.99) hazai győzelem (39%) vendég győzelem (40%) ez több mint biztató a több gólos mérkőzésre!

Bármilyen eredmény előfordulhat de a három gól az biztosan meglesz!

Tippem a következő!

46546 V Wolverhampton - Liverpool Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)1,70

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    roboys, boby10 and Franz51 like this.

Senior Member boby10 avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma ismét Angol Fa kupa mérkőzést ajánlok!

Wolves - Liverpool mérkőzésre gondoltam!

A Wolves igen vegyes eredményű mérkőzéseket játszik mostanában! A szorzó (4.33) így esélye a győzelemre (23%) viszont korábbi mérkőzéseit (60%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán szeszélyes hiszen (4-2-5) eredménnyel (12:15) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Jimenez Raul (6) góllal viszont több játékos (1-3) góllal járult hozzá csapata sikereihez!

A Liverpool egy nyolc mérkőzéses győzelmi sorozatott szakitott meg azzal,hogy vereséget szenvedett a Citytől!

A szorzó (1.85) így esélye a győzelemre (54%) viszont korábbi mérkőzéseit (50%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben igen harcos és most feledtetni akarja a bajnoki vereségét!

Legjobb gólszerző továbbra is Salah Mohamed (13) góllal és igen sok játékos (3-8) góllal vette ki részét csapata sikereiből!

Egymás ellen (2-2-6) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a Wolves hazai pályán jóvá akarja tenni az utolsó vereségét és hajtani fog ami gólt fog érni!

A Liverpool szintén a csorba kiköszörűlésén fog dolgozni és azért csak jobb csapat!

Legutóbb mikor egymás ellen játszottak bajnoki mérkőzést ilyen felállásban (0:2) lett a vége de ez kupamérkőzés itt egészámn más a taktika!

A kupa mérkőzéseken a gólátlag (2.99) hazai győzelem (39%) vendég győzelem (40%) ez több mint biztató a több gólos mérkőzésre!

Bármilyen eredmény előfordulhat de a három gól az biztosan meglesz!

Tippem a következő!

46546 V Wolverhampton - Liverpool Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)1,70

Köszi a tippet Jani

Messiás bjani55 avatara
    Idézet boby10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a tippet Jani
    Szívesen boby!
    boby10 likes this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Görög kupa mérkőzést ajánlok!

Ergotelisz - OFI Kréta mérkőzésre gondoltam!

Az Ergotelisz vegyes mérkőzéseket játszik akár kupa akár bajnoki mérkőzéseken!

A szorzó (3.70) így esélye a győzelemre (27%) viszont korábbi mérkőzéseit (17%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán itt a kupamérkőzéseken (1-0-1) eredménnyel (4:4) gólaránnyal áll!

Nagyon jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a csatár Joe Efford (3) a középpályás Ilias Tselios (2) gól és több (1-2) gólos játékos!

Az OFI eléggé vegyes mérkőzéseken van túl de az utolsó mérkőzésen azért már magukhoz tértek és fölényesen nyerték a mérkőzésüket idegenben!

A szorzó (2.00) így esélye a győzelemre (50%) viszont korábbi mérkőzéseiket (73%) nyerték meg ilyen szorzóval!

Idegenben itt a kupamérkőzéseken (1-1-0) eredménnyel (3:0) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Neira Juan (3) góllal viszont több játékos (1-2) gólos a csapatban!

Egymás ellen (1-2-8) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem az Ergotelisz hazaipályán nem lebecsülendő csapat hiszen utolsó öt mérkőzéséből kettőt megnyert!

Az OFI pedig igen harcos idegenben!

Mikor egymással mérkőztek az utóbbi években minden alkalommal megvolt a minimun három gól!

A kupamérkőzéseken a gólátlag (3.00) hazai győzelem (31%) vendég győzelem (50%) ez reményt ad a több gólos mérkőzésre hiszen több mint biztató!

Tippem a következő!

40073 V Ergotelisz - OFI Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)2,30

boby10 likes this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •