Oldal: 202 / 607 ElsőElső ... 102152192200201202203204212252302 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.011 - 2.020 (6064) összesen
Like Tree5526Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Messiás bjani55 avatara
    Megnéztem alaposan és tudom,hogy a City igen kevés gólt kapott a Watford keveset rúgott az utóbbi időben viszont ezeket leírtam a tippemben! Mindenféle eredmény jöhet ezen a mérkőzésen én erre gondoltam!

Senior Member
    Kedves bjani!
    Most gyüttem rá nemrég, hogy a City-n fog majd begyünni a tipp! ugyé, Remélem úgy is lesz, és nem pont most ikszelnek. Így tovább, ezen jót nevettem, de rájöttem hogy nem olyan nevetséges ez az egész :-) (van egy ilyen tájszólásom aztán ennyi)
    Éedekességképpen mondom, hogy tegnap is olvastam a hatháromat és láttam hogy kézilabdatippek közül az összes bejött, mindhárom, ez nagyon pozitív, viszont a championshipben (angol másodosztály) a West Brom csak 1-1-es döntetlen játszott a nagyon gyenge formában lévő Brentforddal (jelenleg 17 csak), 1-0-ra vezettek és az utolsó pillanatban egyenlített a Brentford, és valaki kapott gól nélkül tippelte a West Brom győzelmét 3,6-szoros szorzón, ennek kellett volna hogy bejöjjön, a 90. percben lett 1-1. Ekkora pechet!!
    Pedig ezt meg kellett volna nyernie a West Brom-nak, az ilyen mérkőzéseket kellene ugye nyerni hazai pályán, egyébként 1,8 volt a hazaira a szorzó.
    Ez egy nagyon érdekes dolog, csak ennyit akartam mondani, és mintha ez is olyan bundagyanús mérkőzés lett volna, a tuti biztos West Brom győzelem.
    Tehát valamiért a tuti mérkőzések ilyen esetekben csak döntetlenre végződnek ezt már sokszor észrevettem, holott aki a kézilabdára fogadott tegnap és hallgatott a tippmesterekre annak 3-ból 3 nyertes tippje volt, aki meg az angol bajnokságot választotta a West Brom győzelmét annak meg pont nem lett nyertes a tippje a 90. percben szerzett gól miatt.
    De remélem a City lő vagy 2 gólt a Watfordnak és jön a handikep.
    Csak ennyit akartam közölni hogy ezt is észrevettem, ezt az összefüggést, hogy a többi csapat szokott néha remizni vagy hogy mondják, a City valószínűleg hozza a kötelezőt.
    Értitek hogy miről beszélek, elég érdekesen működik ez az oldal, ja és attól tartok hogy itt valami probléma van ezzel a dologgal, ezekkel a kifizetésekkel
    Tehát egy biztonsági DNB (döntet esetén a tét visszajár) West Brom győz tipp esetén is a tét visszajárt volna, de akkor legalább nem lett volna vesztes a tip. De az csak 1,22 -es szorzó.
    Azért van különbség egy 1,22-es szorzó és egy 3,6-szoros között ami legalább a 90. percig kitartott ugye. 1,22-ért meg nem éri meg megjátszani egy ilyen mérkőzést vagy mégis? Itt az 1x tipp az 1,22-es szorzó, azt felejtettem el írni, a DNB az 1,35 körüli.
    A City az 1,3 vagy hendikeppel ami vagy bejön vagy nem az meg 1,75 körül van, de az lehet hogy nem jön be, és megint bukta lesz a tip.
    Tehát gyakorlatilag majdnem bejött a West Brom 3,6-szoros szorzón, aztán mégsem, ez az érdekes az egészben, hogy tulajdonképpen sokszor van olyan hogy majdnem begyün
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2018.12.04 16:28

Member
    Ha azt gondolod, hogy a Watford nem lő gólt és City 3,5 V-re raksz, akkor ezt amit írtàl, rosszul jàtszod le.Hagysz benne pénzt.

Senior Member
    Tipp a City-re!
    Poén ez persze, mindenki akit olvastam azt írja hogy ez a mérkőzés 2,5 felett lesz, vagy akár 3,5 felett mert mint tudjuk a City gólátlaga a legmagasabb. De ezt nem értem mert bjani is írta hogy "hogy a City igen kevés gólt kapott a Watford keveset rúgott az utóbbi időben" tehát az azt jelenti hogy nem lesz olyan sok gól.
    És ha kombinálom a West Brom 1-0 aminek lennie kellett volna, elképzelhető, már ilyen összefüggést is tapasztaltam, hogy a Watford-City mérkőzésen lesz kb. olyan 0-1 az eredmény, mert hogy azon kozmetikázzák azt az 1-1-et, amit a West Brom játszott tegnap. Egy gyenge győzelem, ami a Chelsea hétvégi mérkőzésén is volt ami végül valami Loftus Cheek végső góljával lett 2-0. (Nagyon rezgett már ott a léc a 2. félidőben a Chelsea-nak, majdnem gólt kaptak).
    Tehát én megmernék egy olyan eredményt is említeni, hogy Watford - Man City 0-1
    Egyébként jelenleg idegenben 2,3-as a City gólkülönbsége idegenben ami nem olyan magas, 13-1-es gólarány, csak 1 gólt kaptak eddig.
    Akkor ebből azt következtetik a többiek hogy most kapják meg a 2. gólt idegenben talán? Hát miért kapnák meg most, mert arra tippel mindenki hogy City és 2,5 alatt lesz vagy mi
    és lehet hogy már bjani is ezen gondolkozott hogy hogy lehet ezeken túljárni, mert hogy a 2,5 alattot azt nem akarják megadni, mert hogy azért lesz most 2,5 felett, pedig több sérült is van a City-ben, gólvágók stb...
    Akkor viszont lehetséges, hogy a City most fog x-elni, vagy egy adok kapok lesz belőle akár egy 2-3 a City-nek
    Ha most x-el a City akkor bejött a következtetés, az 1-1
    Ja, és hogy soha az életben nem fogják ezt kitalálni hogy akkor hogy lesz a mérkőzésen, mert nem lehet kitalálni. Lehet hogy tényleg most egy több gólos mérkőzés lesz, de azért csak a Man City-vel játszik egy no name Warford, de a City a legerősebb csapat a Premier Ligában és a védelme is nagyon erős, nem csak a támadójátékuk.
    Tehát lehet hogy lemossa a City a pályáról a Watfordot és helyzetük sem lesz, hát mert senkik azok, egy City-hez képest. Ha az Arsenal ellen menne most (most az Arsenal játszana a City helyett), akkor talán olyan 2-2 biztos volna ez a mérkőzés
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2018.12.04 17:16

Member
    Huha ez nagyon komoly komment.

Senior Member
    Még ez maradt ki, hogy hétvégén a Manchester United is csak 2-2-őt játszott, a tabella alapján ott is győzniük kellett volna a Southampton ellen, mert sereghajtók között a Southampton, azért egy Man Unitednek illett volna azt megnyerni, azért sokkal jobb játékosok vannak a Manchesterben.

A másik meg az hogy a Watford sok gólos mérkőzéseket játszik hazai pályán mostanság, 3-4 gólok vannak, ezért is lehet a gólok száma felett mint 2,5 de ez is teljesen kiszámíthatatlan (0-3, 3-0, 0-4, 1:2, 2:1) az összes felett van, ezért lehet hogy pont most már alatt lesz és megszakad a ez a sorozat hazai pályán ki tudja, nem lehet kitalálni hogy lesz

Senior Member
    Watford - Man City egyik tipp: 0-1, másik tipp meg 2-3 a Cityre!!
    És akkor a kézilabda tip nem fog most bejönni, mert hogy City-n bejött a tipp, és akkor a másikon nem lesz meg, mert 3 kézilabda tipp bejött 3-ból 3.
    Mert begyün a Cityre, akkor a másikra nem gyün be, ilyen egyszerű ez, csak nem értjük hogy miért van ez így, ez egy törvény gyakorlatilag :-)

Messiás bjani55 avatara
    Szerintem pont arra játszom,hogy a Watford szerez gólt!
    Franz51 likes this.

Senior Member Franz51 avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem pont arra játszom,hogy a Watford szerez gólt!
    Szia Jani!
    Gratulálok, megrúgták. Nekem duplán jól jött, mert a 78. percben fogadtam élőben a hazai gólra 3,25 oddson!
    bjani55 likes this.

Member
    Zöldült a tipp a 85. percben! 1:2
    bjani55 likes this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •