Oldal: 201 / 607 ElsőElső ... 101151191199200201202203211251301 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.001 - 2.010 (6064) összesen
Like Tree5526Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Messiás bjani55 avatara
    Szívesen boby! Én is úgy gondoltam és mikor a (37) percben a kapuson is túljutott a labda de az egyik játékos még a gólvonalon kivágta akkor azt mondtam a mindenit! Bíztam benne és meg is lett a második gól Timo Werner jóvoltából!
    boby10 and nemhiszemel like this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Nagyon jól kezdődött a mérkőzés de utána izgalmassá tették de végül jött a tipp!

Ez lett a félidő eredménye!

Lipcse 2:0 Mönchengladbach

Végeredmény is ez maradt!

Összefoglaló 2018.11.26.Hétfő és 2018.12.02.Vasárnap időszakról!

A hét napon nyolc tipp volt mert Szerdán kettő tipp volt!

A nyolc tippből négy vesztes és négy nyerő lett!

Így a hét (50%) sikerült!

A ROI -2.1 lett!

Elég jó hét volt ez lehetett volna jobb is de volt már ettől jobb és rosszabb is!

Lesz még ettől jobb hetünk is!

Köszönöm szépen mindenkinek aki velem tartott és hozzászólásaival bátorított!

Jövőhéten újra itt és remélem igen sok jó tippet tudok ajánlani! Üdv,Jani!
    nemhiszemel and boby10 like this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma dupla mérkőzést ajánlok az Olasz és Angol bajnokságból!

Atalanta - Nápoly mérkőzésre gondoltam!

Az Atalanta jelenleg (11) helyen áll a bajnokságban és győzelmével a (6) helyet foghatná meg!

A szorzó (3.30) így esélye a győzelemre (30%) viszont korábbi mérkőzéseit (18%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Azért ettől jobb csapatnak gondolom őket!

Hazai pályán (3-1-2) eredménnyel (11:3) gólaránnyal áll!

Gólszerzés terén nagyon egyben van a csapat hiszen a középpályás Gomez Alejandro (4) gól és Rigoni Emiliano (3) gólos mellet még igen sok játékos (3) gólos!

A Nápoly komoly harcban van a második helyért mert nagyon úgy néz ki a bajnoki cím már most az elején eldőlni látszik!

A szorzó (2.14) így esélye a győzelemre (47%) viszont korábbi mérkőzéseit (64%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (4-0-2) eredménnyel (11:9) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Mertens Dries (7) gól és a középpályás Insigne Lorenzo (7) góllal viszont több játékos (2-4) gólos!

Egymás ellen (6-3-9) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem hazai csapat igen jó formáját és azt,hogy utolsó öt mérkőzésén (4) győzelem (1) vereség a mérlege viszont minden mérkőzése gól dúsra végződött!

győzelmével jelentősen javulna a helyezése a csapatnak!

Nápoly is remek formában van és amennyiben nyeri a mérkőzést akkor pont előnnyel (2) helyet szerzi meg!

Mindkettő csapat számára igen nagy a motiváció ezért ahol ilyen jó gólszerző játékosok vannak ott több gólos mérkőzésre lehet számítani ahogy többször is megvolt mikor egymással játszottak!

Tippem a következő!

48402 V Atalanta - Napoli Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)1,65

Másik mérkőzés az Angol: Championship bajnoki mérkőzés!

West Brom - Brentford mérkőzésre gondoltam!

A West Brom jelenleg (4) helyen áll és győzelmével dobogós helyezést érne el!
    A szorzó (1.95) így esélye a győzelemre (51%) viszont korábbi mérkőzéseit (58%) nyerte meg ilyen szorzóval!
    Hazai pályán (6-1-2) eredménnyel (26:13) gólaránnyal áll!
    Legjobb gólszerző a kettő csatár Gayle Dwight (9) gól és Rodriguez Jay (9) góllal viszont több középpályás (5-7) gólt szerzet még a védelem is hozzájárult (2-2) góllal csapata sikereihez!

Brentford jelenleg (18) helyen áll a bajnokságban és van mit javítani,hogy feljebb kerüljenek!
    A szorzó (4.00) így esély a győzelemre (25%) viszont korábbi mérkőzéseit (20%) nyerte meg ilyen szorzóval!
    Idegenben (0-4-5) eredménnyel (11:17) gólaránnyal áll!
    Legjobb gólszerző a csatár Maupay Neal (13) góllal viszont (2-6) gólos a csapatban!

Egymás ellen olyan régen találkoztak,hogy ez nem mérvadó a mai mérkőzésen!

Tippemnél a következőeket vettem figyelembe!

West Brom utolsó öt mérkőzéséből (1) döntetlen (1) vereség és (3) győzelem a mérlege!
    A támadó focit helyezek előtérbe hiszen igen sok gólos mérkőzéseket játszik és összességében ők szerezték a legtöbb gólt (41) és (27) kaptak!
    Jó formában vannak és a motiváció is igen nagy!

Brentford győzelmével előrébb lépni és biztonságosabban lenne a kiesés szempontjából!
    Hajtós csapat mert ha vereséget szenvedd akkor is több gólt szerez a mérkőzéseken!
    Összességében (30) gólt szerzett (28) kapott!
    A bajnokságban gólátlag (2.69) hazai győzelem (43%) vendég győzelem (26%) ezt figyelembe véve úgy gondolom kettő ilyen gólos csapatoknál több gólos lesz a mérkőzés!
    Igen biztató és a megérzésem is benne van a tippben!

Tippem a következő!

38453 V West Bromwich - Brentford Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)1,50

Odds összesen: 2,48

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    boby10 and jancsi79 like this.

Member
    Nem érzem a 3:0 oda-visszat továbbra sem, de elgondolkodtattàl az mcsg 2,5+~al minket, csak még töprengünk , hogy melyikre, Janikàm.

Messiás bjani55 avatara
    Nyugodtan mindkettőre Highlanders!

Member
    Megszuletett.A Nápoly meccsen mcsg 2,5+ , a WB simán H , Jani.Igy kicsit kapzsibb.:-)

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Az Angol mérkőzésen későn jöttek a gólok és megálltak kettőnél!

Ez lett a végeredmény!

Atalanta 1:2 Nápoly

West Bromwich 1:1 Brentford

Így sajnos elment a tippem!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Angol bajnoki mérkőzést ajánlok!

Watford - Manchester City mérkőzésre gondoltam!

A Watford jelenleg (10) helyen áll a bajnokságban! Hazai pályán igen jól szerepel (4-0-3) eredménnyel (10:11) gólaránnyal áll! Ezzel a teljesítménnyel (6) helyezést érdemelte ki a csapat!

Jó teljesítmény!

Legjobb gólszerző a középpályás Pereyra Roberto (5) góllal viszont több játékos is (2-3) gólos!

Manchester City jelenleg (1) helyen áll de nincs nyugalom hiszen a Pool üldözi őket!

A szorzó (1.30) így esélye a győzelemre (77%) viszont korábbi mérkőzéseit (78%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (4-2-0) eredménnyel (13:1) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Sterling Raheem (8) góllal és a csatár Agüero Sergio (8) góllal viszont játéka kérdéses!

Azért vannak még nagyon jó gólszerző játékosok akik (4-5) góllal járultak hozzá csapatuk sikereihez!

Egymás ellen (0-2-8) eredménnyel állnak!

Tippemnél a következőeket vettem figyelembe!

Watford erős középcsapat és otthonában szerez gólokat habár a Citynek igen nehéz gólt rúgni de az ilyen csapatok arra hajtanak,hogy szerezzenek gól az élen álló csapatok ellen! Kihasználva azt,hogy a City a bajnokságon kívül a BL ben is érdekelt ezért fáradtabbak lehetnek ez eredményezhet egy gólt a hazai csapat számára!

Összességében (14) mérkőzésen (17) gólt szereztek!

Bízom a Cityben hiszen idegenben nagyon erős de a leterheltség talán ma kimutatkozhat és sérültek is vannak a csapatban!

A bajnokságban a gólátlag (2.76) hazai győzelem (44%) vendég győzelem (34%) ez több mint reményt adhat arra nézve,hogy mindkettő csapat szerez gólt és legalább három gól lesz a mérkőzésen!

Tippet mindenkinek ajánlom igaz van benne rizikó de melyik tippben vagy mérkőzésben nincs!

Tippem a következő!

12465 01 Watford - Manchester City Igen és több, mint 2,5 (Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5)2,05

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    jancsi79 and Franz51 like this.

Member
    Leginkább a BTTS-ben van rizikó mert a City összesen 6 gólt kapott eddig a bajnokságban a Watford meg ha jól tudom az utolsó 5 meccsén 1-et rúgott. Bátor tipp zöldüljön én ezt most nem merem.

Member szakimaki avatara
    "nemhiszemel" egyetértek, én inkább a Gólszám 3,5 Vendég és Több vagy a hendi 1:0 Vendég opciókat favorizálnám erre a meccsre. ;-)

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •