Senior Member boby10 avatara
    2016.06.12
    605
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma igen jól átnéztem a bajnokságokat és találtam egy igen jó mérkőzést az Angol: Championship bajnokságból ezt szeretném ma ajánlani!

QPR - Hull City mérkőzésre gondoltam!

A QPR jelenleg (9) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.95) így esélye a győzelemre (51%) viszont korábbi mérkőzéseit (71%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (5-1-3) eredménnyel (12:9) gólaránnyal áll!

Nagyon együtt van a csapat és olyan csatárai vannak mint Freeman Luke (3) Hemed Tomer (3) és Wells Nahki (3) gólos de a középpályások között is több játékos (2-3) gólos!

Hull City jelenleg (22) kieső helyen áll a bajnokságban! A szorzó (4.33) így esélye a győzelemre (23%) viszont korábbi mérkőzéseit (1%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (2-2-5) eredménnyel (9:15) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Campbell Fraizer (6) góllal és Bowen Jarrod (4) góllal! Ott van még a középpályás Irvine Jackson (3) góllal!

Egymás ellen (1-3-4) eredménnyel állnak!

Tippemnél a következőeket vettem figyelembe!

A QPR nagyon jó formában van és utolsó három mérkőzésén megvolt a három találat és több is!

Győzelmével erősíti helyezését vagy megfoghat egy Play Off helyezést is!

utolsó együtt játszott mérkőzésükön a (Hull City 4:0 QPR) lett az eredmény és most itt a lehetőség a visszavágásra!

Hull City igyekezni kell,hogy elkerülje a kiesést ezért nyerni kellene a csapatnak!

Ezért gondolta a gólokra inkább a tétet tenni mert inkább erre lehet számítani és még ha döntetlen lesz is akkor is több gól lesz mint oly sokszor mikor együtt játszottak!