Oldal: 197 / 607 ElsőElső ... 97147187195196197198199207247297 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.961 - 1.970 (6064) összesen
Like Tree5526Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Senior Member
    Idézet boby10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én mindig ha ide érek időben.
    Idézet 1000feri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bevallom őszintén ....én szelektálok.
    És hogy álltok?

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Kettő gól az egyik az első félidő végén a második félidő vége felé de utána nem lett több!

Így sajnos elment a tipp!

Ez lett a végeredmény!

Doncaster 2:0 Blackpool

Változtatok ezen mától,hogy nyerő tippek legyenek!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Angol: Championship bajnoki mérkőzést ajánlok!

Ipswich - Bristol City mérkőzésre gondoltam!

Ipswich jelenleg (24) utolsó kieső helyen áll a bajnokságban! Tenni kell valamit ellene a csapatnak mert akkor késő lesz innen feljebb kerülni!

A szorzó (3.40) így esélye a győzelemre (29%) viszont korábbi mérkőzéseit (22%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán még nem szerzett győzelmet itt az ideje! Összességében (1-8-9) eredménnyel (15:30) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Edwards Gwion (4) góllal de több játékos is (1-2) góllal járult hozzá csapata sikereihez!

Bristol City jelenleg (16) helyen áll a bajnokságban! Most viszont nem igazán megy a csapatnak hiszen sorozatban (4) mérkőzésüket veszítik el!

A szorzó (2.40) így esélye a győzelemre (42%) viszont korábbi mérkőzéseiket (29%) nyerték meg ilyen szorzóval!

Idegenben jobban megy a csapatnak! Összességében (6-4-8) eredménnyel (20:21) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Weimann Andreas (5) góllal viszont több játékos (2-3) gólos!

Egymás ellen (6-5-5) eredménnyel állnak!

Tippemnél következőeket vettem figyelembe!

Tudatosan választottam ezt a mérkőzést mert statisztikailag nem várható gólözön de én azt mondom most mindkettő csapatnak érdeke a győzelem és ezért hajtani fognak és gólokat szerezni!

Hiszen azok a csapatok akik több mérkőzés óta több gólos mérkőzéseket játszanak azok leengednek itt pedig most fel lángolnak!

Van tétje a mérkőzésnek!

Tippem a következő!

44463 V Ipswich - Bristol City Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)2,05

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    brummbar and boby10 like this.

Junior Member brummbar avatara
    Hely
    Budapest
    Fel a fejjel, a tegnapi nap csúnya volt: a Hoffenheim és a Lyon is kinyírt jó pár szelvényt. (Nekem legalábbis biztosan.)

Messiás bjani55 avatara
    Köszönöm szépen a biztatásodat brummbar! Már kicsit jobban is érzem magam! Estére pedig a nyerő tipp után még jobban!
    boby10 likes this.

Member
    A Lyon? Az hogy, ha nem titok?

Member
    Ez a statisztikai megközelítés nem igazán működik a 2,5+~nàl, Janikàm. Nagyon kevés jön, a fele alatt kb.Nem kéne módosítás? Pl 2 U19 BL kötés, az nagyjából a megszokott 1,8-9 környékén van.

Member
    Nem a statisztikai megközelítés a gond. Olyan meccseket választ aminek kicsit nagyobb a szorzója. Az előző 5 meccs statisztikái alapján itt kb 33% esély van a 2.5-re az egyik oldal szerint egy másik statisztikai oldal szerint 38%. Egy harmadik szerint 1-1 lesz az erredmény. De ez csak a statisztika és mint láttuk a Torino meccset ott sem működött. Én nem vagyok elég bátor hogy 40% alá fogadjak. De sok sikert.

A lyon és Hoffenheim buktát én sem értem. Én megtettem a Hoffenheimet és a Lyon meccset külön szelvényen btts+ 2.5+ra nem egy kasszarobbantás de 1.9-es tippeknek elmentek kötésben.

Messiás bjani55 avatara
    Korábban már alkalmaztam ezt a taktikát Highlanders,hogy kettő mérkőzés együttesen adta (1.9- 2.05) szorzót! Biztosan sokan emlékeznek reá erre az időszakomra de boby az biztos! Elképzelhető hamarosan visszatérek erre már egy ideje gondolkodok rajta!

Többször már írtam,hogy arról nemhiszemel kicsi szorzóval biztosan több nyerő lenne de mindég csábított a nagyobb szorzó és ehhez választottam a mérkőzéseket!

Megfogadva jó tanácsaitokat Highlanders és nemhiszemel vissza térek a kettős mérkőzésekre és majd meglátjuk hogyan alakul!

Köszönöm szépen a tanácsaitokat! Üdv,Jani!
    boby10 likes this.

Member
    Én ritkán fogadok kötésben mert ha az egyik elmegy akkor hiába jön a másik csak abban az esetben ha teljesen biztos vagyok az eredményben az meg elég ritka. Szóval maradhatsz az egyes kötésnél engem ne zavar én is azt játszom. Vagy ha nincs olyan egyes ami tuttinak tűnik akkor keress kötést szerintem legalábbis én úgy szoktam.

Én is köszönöm Jani jópár tippedet használtam és felhivtad a figyelmem pár olyan bajnokságra amit azóta nézegetek szóval csak így tovább

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •