Oldal: 192 / 607 ElsőElső ... 92142182190191192193194202242292 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.911 - 1.920 (6064) összesen
Like Tree5526Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Spanyol LaLiga 2 bajnoki mérkőzést ajánlok!

Almeria - Deportivo La Coruna mérkőzésre gondoltam!

Almería jelenleg (12) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (3.20) így esélye a győzelemre (31%) viszont korábbi mérkőzéseit (35%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán igen jól szerepel (4-1-1) eredménnyel (10:4) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.3) átlag!

Ezzel a teljesítménnyel (9) helyet érdemelte ki a csapat!

Legjobb gólszerző Álvaro Giménez (4) góllal!

Deportivo La Coruna jelenleg (4) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.50) így esélye a győzelemre (40%) viszont korábbi mérkőzéseit (43%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (2-4-1) eredménnyel (9:7) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.2) átlag!

Legjobb gólszerző a csatár Quique (9) gól Carlos Fernández Luna (6) gól és több játékos is (2-3) góllal járult hozzá csapata sikereihez!

Egymás ellen (7-4-3) eredménnyel állnak de ezek már olyan régi eredmények ami nem mérvadó a mai mérkőzésre!

Tippemnél figyelembe vettem Almería hazai jó formáját ami gólt eredményezhet!

Deportivo La Coruna idegenben is jól teljesít és olyan játékosai vannak mint a korábban említettem Quigue akinek pontos passzok (71%) és (7.51) értékeléssel áll!

A másik Carlos Fernández Luna pontos passzok (74%) (7.49) értékelés!

Meg kell még említenem Saúl García aki igaz gólt még nem szerzett de viszont pontos passz (83%) gólpassz (3) szerelések (11) és értékelés (7.42) ezek igazán jó teljesítmények!

Előző szezonban a LaLiga bajnokságban játszott és most a győzelmével újra versenyben lehet a feljutásért!

Ezek az adatok információk birtokában egy küzdős mérkőzésre van kilátás!

Tippem a következő!

28928 05 Almería - Deportivo Vendég és igen (1X2 + Mindkét csapat szerez gólt)6,00

A tippben van rizikó de úgy gondolom a tét igen nagy és a Deportivo La Coruna csapatában van annyi energia,hogy biztosítsa a lehetőséget a feljutásra győzelmével!

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    roboys, bostonceltics27 and boby10 like this.

Zed
    Zed nem elérhető
    Senior Member
    Kemény odds! Hajrá!

Messiás bjani55 avatara
    Köszönöm szépen Zed drukkolásodat!

Senior Member boby10 avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma Spanyol LaLiga 2 bajnoki mérkőzést ajánlok!

Almeria - Deportivo La Coruna mérkőzésre gondoltam!

Almería jelenleg (12) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (3.20) így esélye a győzelemre (31%) viszont korábbi mérkőzéseit (35%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán igen jól szerepel (4-1-1) eredménnyel (10:4) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.3) átlag!

Ezzel a teljesítménnyel (9) helyet érdemelte ki a csapat!

Legjobb gólszerző Álvaro Giménez (4) góllal!

Deportivo La Coruna jelenleg (4) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.50) így esélye a győzelemre (40%) viszont korábbi mérkőzéseit (43%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (2-4-1) eredménnyel (9:7) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.2) átlag!

Legjobb gólszerző a csatár Quique (9) gól Carlos Fernández Luna (6) gól és több játékos is (2-3) góllal járult hozzá csapata sikereihez!

Egymás ellen (7-4-3) eredménnyel állnak de ezek már olyan régi eredmények ami nem mérvadó a mai mérkőzésre!

Tippemnél figyelembe vettem Almería hazai jó formáját ami gólt eredményezhet!

Deportivo La Coruna idegenben is jól teljesít és olyan játékosai vannak mint a korábban említettem Quigue akinek pontos passzok (71%) és (7.51) értékeléssel áll!

A másik Carlos Fernández Luna pontos passzok (74%) (7.49) értékelés!

Meg kell még említenem Saúl García aki igaz gólt még nem szerzett de viszont pontos passz (83%) gólpassz (3) szerelések (11) és értékelés (7.42) ezek igazán jó teljesítmények!

Előző szezonban a LaLiga bajnokságban játszott és most a győzelmével újra versenyben lehet a feljutásért!

Ezek az adatok információk birtokában egy küzdős mérkőzésre van kilátás!

Tippem a következő!

28928 05 Almería - Deportivo Vendég és igen (1X2 + Mindkét csapat szerez gólt)6,00

A tippben van rizikó de úgy gondolom a tét igen nagy és a Deportivo La Coruna csapatában van annyi energia,hogy biztosítsa a lehetőséget a feljutásra győzelmével!

Bátor tipp Remélem jönni fog

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Későn jöttek a gólok és már nem volt idő több találatra!

Így sajnos elment a tippem!

Ez lett a végeredmény!

Almería 1:1 Deportivo

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Angol FA kupa mérkőzést ajánlok!

Billericay - Chesterfield mérkőzésre gondoltam!

Billericay remek formában van a bajnokságban és most itt a kupában is szeretné érvényesíteni formáját!

A szorzó (2.75) így esélye a győzelemre (36%) viszont korábbi mérkőzéseit (33%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán a bajnokságban (5-3-0) eredménnyel (15:9) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (3.00) átlag! Ezt a formáját a kupamérkőzésre is átmentheti!

Hiszen igen sok (2-4) gólt szerző játékos van a csapatban ebből pedig kiemelkedik a csatár Robinson Jake (12) góllal!

Chesterfield nemtudta otthonában kiharcolni a továbbjutást ezért most itt lesz lehetősége reá!

A szorzó (2.80) így esélye a győzelemre (36%) viszont korábbi mérkőzéseit (25%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (1-5-4) eredménnyel (10:13) gólaránnyal áll ami (2.3) átlag a bajnokságban de a kupában is érvényes lehet ez a forma!

Legjobb gólszerző a kettő csatár Fortune Marc-Antoine (4) gól és Hines Zavon (3) góllal!

Egymás ellen (0-1-0) eredménnyel állak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy hazai csapat otthonában igen jól szerepel és többgólos mérkőzéseket játszik és a hazai csapatnak mindég jobbak az esélyei a győzelemre!

Chesterfield valaha még nem is olyan régen szebb napokat is megélt hiszen előző szezonban a Liga 2 ben játszott!

Nem szabad őket leírni és ebből adódóan úgy gondolom gólra is képes a csapat!

Itt a kupában gólátlag (2.68) hazai győzelem (35%) vendég győzelem (32%) döntetlen (33%) és még akkor a gók lesznek többségben ha döntetlen lesz rendes időben a mérkőzés!

Tippem a következő!

01766 V Billericay Town - Chesterfield Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)1,90

roboys, brummbar and boby10 like this.

Member
    Almeria ezt megelőzően 4x nyert otthon zsinorban,9-2 -s golarànnyal.A Depor osszesen 2x talta el a kaput, karacsonyig nem lőtt volna meg egyet.Ezt nem éreztem kimunkàlt tippnek abszolut, csak nem akartam veszmadar lenni, Jani.Mcsg es H jobban benne volt.

Messiás bjani55 avatara
    Fogós tippet akartam akár meg is lehetett volna! Így utólag már könnyebb látni! De igazad van Highlanders jobb lett volna egy döntetlen!

Majd lesz még ilyen húzós ami jön is meglátod!

Senior Member boby10 avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma Angol FA kupa mérkőzést ajánlok!

Billericay - Chesterfield mérkőzésre gondoltam!

Billericay remek formában van a bajnokságban és most itt a kupában is szeretné érvényesíteni formáját!

A szorzó (2.75) így esélye a győzelemre (36%) viszont korábbi mérkőzéseit (33%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán a bajnokságban (5-3-0) eredménnyel (15:9) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (3.00) átlag! Ezt a formáját a kupamérkőzésre is átmentheti!

Hiszen igen sok (2-4) gólt szerző játékos van a csapatban ebből pedig kiemelkedik a csatár Robinson Jake (12) góllal!

Chesterfield nemtudta otthonában kiharcolni a továbbjutást ezért most itt lesz lehetősége reá!

A szorzó (2.80) így esélye a győzelemre (36%) viszont korábbi mérkőzéseit (25%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (1-5-4) eredménnyel (10:13) gólaránnyal áll ami (2.3) átlag a bajnokságban de a kupában is érvényes lehet ez a forma!

Legjobb gólszerző a kettő csatár Fortune Marc-Antoine (4) gól és Hines Zavon (3) góllal!

Egymás ellen (0-1-0) eredménnyel állak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy hazai csapat otthonában igen jól szerepel és többgólos mérkőzéseket játszik és a hazai csapatnak mindég jobbak az esélyei a győzelemre!

Chesterfield valaha még nem is olyan régen szebb napokat is megélt hiszen előző szezonban a Liga 2 ben játszott!

Nem szabad őket leírni és ebből adódóan úgy gondolom gólra is képes a csapat!

Itt a kupában gólátlag (2.68) hazai győzelem (35%) vendég győzelem (32%) döntetlen (33%) és még akkor a gók lesznek többségben ha döntetlen lesz rendes időben a mérkőzés!

Tippem a következő!

01766 V Billericay Town - Chesterfield Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)1,90

Köszi a tippet Jani

Member
    Ne vitatkozz botokkal. Ma törlik holnap ujra regel majd megunja.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •