Oldal: 176 / 179 ElsőElső ... 76126166174175176177178 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.751 - 1.760 (1783) összesen
Like Tree1374Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Senior Member
    Sziasztok! Ma Svéd bajnoki mérkőzést ajánlok!

Örgryte - Degerfors mérkőzésre gondoltam!

Az Örgryte jelenleg (6) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.80) így esélye a győzelemre (56%) viszont korábbi mérkőzéseit (86%) nyerte meg ilyen szorzóval! Jó kis teljesítmény!

Hazai pályán (6-2-4) eredménnyel (23:15) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (3.1) átlag!

Ahol olyan gólszerző játékosok vannak mint a középpályás Montiel Diego (9) gól és a csatárok Ludwigson Gustav (8) gól Paulson Daniel (6) gólos és ott vannak még a (2-5) gólt szerző játékosok ott adott a több gólos mérkőzés!

Degerfors jelenleg (7) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (4.50) így esélye a győzelemre (22%) viszont korábbi mérkőzéseit (27%) nyerte meg ilyen szorzóval! Szerintem kicsit eltúlozták a szorzót a bukmékerek!

Idegenben (5-3-4) eredménnyel (17:21) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (3.1) átlag van egy kicsi negatívja!

Legjobb gólszerző Bjorndahl Erik (11) góllal viszont több játékos is (2-4) góllal járult hozzá a csapata sikereihez!

Egymás ellen (8-1-3) eredménnyel állnak!

Látszik,hogy nem megalkuvóak és győzelemre hajtanak a csapatok!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy ez bizony hatpontos mérkőzés hiszen aki nyer az meglép a másik elől!

Teljesen azonos az eredményeik és itt a gólok lesznek főszerepben!

Mindkettő csapatban igen kiváló gólszerző játékosok vannak akik a védelemmel szemben is gólokat tudnak szerezni!

Bajnokságban gólátlag (2.85) hazai győzelem (40%) vendég győzelem (34%) ez biztató lehet egy több gólos mérkőzésre!

Tippem a következő!

56053 V Örgryte - Degerfors Több, mint 3,5 (Gólszám 3,5)2,50

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    roboys and boby10 like this.

Senior Member
    Sziasztok! Nem úgy jöttek a gólok ahogy számítottam!

Így sajnos elment a tipp!

Ez lett a végeredmény!

Örgryte 2:0 Degerfors

Senior Member
    Sziasztok! Ma Orosz kupa mérkőzést ajánlok!

Tyumen - CSZKA Moszkva mérkőzésre gondoltam!

Tyumen igen szeszélyes mérkőzéseket játszik viszont hazai pályán számolni kell vele!

A szorzó (2.50) így esélye a győzelemre (40%) viszont korábbi mérkőzéseit (46%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Nagyon jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a csatár Votinov Maksim (6) gólos viszont több játékos is (1-2) góllal járult hozzá csapata győzelmeihez!

CSZKA Moszkva kettős terhelés alatt van Bl bajnokság és ugye még itt van a kupa mérkőzés is időnként!

A szorzó (2.75) így esélye a győzelemre (36%) viszont korábbi mérkőzéseit (11%) nyerte meg ilyen szorzóval!

igen jó gólszerző játékosok vannak a csapatban mint a csatár Chalov Fedor (7) gólos de több játékos is (2) gólos és számolni kell a Real Madrid ellen gólt szerzett Vlasic Nikola góljaival is!

Egymás ellen (0-0-1) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy hazai csapat otthonában igen jól szerepel hiszen több gólos győzelmeket ér el!

A vendégek ugyan mit részesítenek előnyben?!

Szerintem a Bl jobban kell a csapatnak de azért itt is megmutatják tudásukat és még ha nem is úgy ment eddig a játék nekik azért igen sok mérkőzésük végződött több gólosra!

Ma is hasonlóan több gólos kimenetelre számítok!

Tippem a következő!

14755 V Tyumeny - CSZKA Moszkva Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)2,10

roboys, boby10 and Tibbs like this.

Senior Member
    Sziasztok! Hol vannak már azok az Orosz mérkőzések ahol (3-4) sőt sokszor öt gól is volt a mérkőzéseken!

Nem tudnak gólt szerezni vagy már így is jó a csapatoknak?!

E lett a végeredmény!

Tyumeny 0:0 CSZKA Moszkva

Így sajnos oda lett a tippem a mindenit!
    boby10 likes this.

Senior Member
    Sziasztok! Ma Nemzetek kupája mérkőzést ajánlok!

Oroszország - Svédország mérkőzésre gondoltam!

Első helyen várja mai mérkőzését az Orosz válogatott!

Mai esetleges győzelmével meg is erősíthetné a helyezését és nem lenne gond a továbbjutással!

Hazai pályán igen erősek hiszen igen jó csatárai vannak akikre a gólszerzés vár mint Artem Dzyuba vagy a középpályás Denis Cheryshev (jelenleg a Valencia csapatát erősíti!)

Svédországnak ez az utolsó lehetősége,hogy versenyben maradhasson a továbbjutásért!

Amennyiben vereséget szenved akkor bizony oda a továbbjutás!

A szorzó (3.75) így esélye a győzelemre (27%) viszont korábbi mérkőzéseit (60%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben nem úgy megy a csapatnak pedig vannak igen jó játékosok akik felelősek a gólszerzésért mint a csatár Isaac Thelin (Leverkusen) csapatában játszik!

Ott van még a középpályás Viktor Claesson akinek szintén számolni lehet a góljaival!

Egymás ellen (2-1-1) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a hazai csapat igen jó formáját és gólképességét!

Vendégek versenyben maradását ahhoz viszont nyerni de főleg gólokat szerezni kell amire most is van lehetőségük hiszen Törökország ellen is vezettek de a véghajrában veszítették el a mérkőzést!

Most a gólok lesznek főszerepben!

Tippem a következő!

43460 V Oroszország - Svédország Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)2,05

jancsi79, roboys, boby10 and 1 others like this.

Senior Member
    Sziasztok! Nagy kár,hogy helyzetekre ne lehet fogadni hiszen abból igen sok volt de a gól elmaradt!

Így sajnos a tippem is elment!

Ennyi helyzet és gól egy sem hihetetlen!

Ez lett a végeredmény!

Oroszország 0:0 Svédország
    boby10 likes this.

Senior Member
    Sziasztok! Ma szintén egy Nemzetek ligája mérkőzést ajánlok!

Belgium - Svájc mérkőzésre gondoltam!

Belgium jelenleg (2) helyen áll a csoportban de csak a gólarány miatt!

Szerintem ennek a csoportnak ők a nagy esélyesei!

Utolsó tíz mérkőzésükön (9) győzelem és csak a VB a Franciáktól (1:0) elveszített egy mérkőzésük van!

Ahol olyan játékosok vannak mint Romelu Lukaku (2) gólt szerzett eddig itt az első mérkőzésen és Eden Hazard (1) gól!

Lehetne még sorolni de itt még megemlíteném Dries Mertens és a középpályás Mousa Dembélé játékát!

Svájc Fölényesen nyerte első mérkőzését (6:0) Izland ellen!

Igen jó játékosokból áll a válogatott mint a középpályás Steven Zuber és Denis Zakaria és ott van még a csatár Haris Seferović ezek a játékosok pillanatok alatt tudnak gólt szerezni!

Egymás ellen (1-0-0) eredménnyel állnak!

Ahol ilyen képességű játékosok vannak ott igen sok gólra lehet számítani remélhetőleg!

Tippem a következő!

45748 V Belgium - Svájc Több, mint 1,5 (1. félidő - Gólszám 1,5)2,30

Franz51, Tibbs, roboys and 2 others like this.

Senior Member
    Sziasztok! A második félidőre maradtak a gólok így sajnos elment a tippem!

Ez lett a félidő eredménye!

Belgium 0:0 Svájc

Végeredmény!

Belgium 2:1 Svájc

Senior Member
    Sziasztok! Ma Angol liga 1 bajnoki mérkőzést ajánlok!

Gillingham - Southend mérkőzésre gondoltam!

A Gillingham jelenleg (19) helyen áll a bajnokságban és igen csak igyekeznie kell mert közel van a kieső helyhez! Igaz egy mérkőzéssel kevesebbet játszott a többieknél és amennyiben ma nyeri a mérkőzését akkor biztonságos távolba kerül!

A szorzó (3.10) így esélye a győzelemre (32%) viszont korábbi mérkőzéseit (43%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (1-1-3) eredménnyel (7:11) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (3.6) átlag negatívan!

Legjobb gólszerző a csatár Eaves Tom (6) góllal viszont több játékos is (1-2) gólos!

A Southend jelenleg (11) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.20) így esély a győzelmére (45%) viszont korábbi mérkőzéseit (50%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (3-1-2) eredménnyel (7:8) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.5) átlag enyhén negatívan!

Legjobb gólszerző a csatár Hopper Tom (6) góllal viszont több játékos (3-4) gólos!

Egymás ellen (8-6-4) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem hazai csapat győzelmi akarását a jobb helyezés érdekében!

Vendégek igen jó formáját hiszen egy hármas győzelmi sorozatból kettőt idegenben nyertek!

Egymással játszva mindég több gólos mérkőzésük volt!

Bajnokságban gólátlag (2.61) hazai győzelem (32%) vendég győzelem (36%) ez igen meggyőző egy több gólos mérkőzésre!

Tippem a következő!

12170 V Gillingham - Southend Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)1,80

roboys likes this.

Senior Member
    Sziasztok! Hazai csapat nem tudott gólt szerezni a vendégek pedig megelégedtek kettő góllal!

Így sajnos elment a tippem!

Hihetetlen,hogy régebben igen sok gól lett a mérkőzéseken most meg ÁÁÁ!

Ez lett a végeredmény!

Gillingham 0:2 Southend

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •