Okay!!elotte meg beugrom a pancsooo arenaba de onnan egybol indulok is,varlak bankokban a repteren

2012.09.26
    2.425
    Sziasztok! Ma Bajnokok ligája mérkőzést ajánlok!

Napoli - Liverpool mérkőzésre gondoltam!

Jó formában van a Nápoly attól függetlenül,hogy vereséget szenvedett a bajnoki mérkőzésen az első helyezett Juventustól! Ez viszont Bl mérkőzés és ez egészen más!

A szorzó (3.30) így esélye a győzelemre (30%) viszont korábbi mérkőzéseit (67%) nyerte meg ilyen szorzóval! Jó teljesítmény!

Hazai pályán számolni kell a csapattal mert ugye ahol olyan játékosok vannak mint a középpályás Insigne Lorenzo (5) gólos vagy a csatár Milik Arkadiusz (3) gólos és lehetne még sorolni!

Liverpool igen jó formában van hiszen négy bajnoki győzelem után egy döntetlennel hangolt a mai mérkőzésre!

A szorzó (2.30) így esélye a győzelemre (43%) viszont korábbi mérkőzéseit (47%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben is igen aktív a csapat és remek játékosai vannak akik a gólokért felelősek!

Mint a csatár Mane Sadio (4) gól Salah Mohamed (3) gól és ott van még Firmino Roberto (2) gólos de lehetne még sorolni a jobbnál jobb játékosokat!

Egymás ellen (0-1-2) eredménnyel állnak de ezek már igen régi mérkőzés az egy kivételével szemben ez egy barátságos mérkőzés volt a nyár közepén!

Ma ez a mérkőzés egészen más stílus!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a Nápoly utolsó három mérkőzésén kettőben megvolt a kettő gól az első félidőben!

Liverpool szintén hozta kettő mérkőzésén a félidői kettő gólt!

Most az adatok és a statisztika alapján és természetesen a megérzésem is benne van hozni fogják ezt az eredményt!

Tippem a következő!

06103 V Napoli - Liverpool Több, mint 1,5 (1. félidő - Gólszám 1,5)2,40

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    boby10, siatcarasan and Tibbs like this.

4. #1734
    2012.09.26
    2.425
    Sziasztok! Igen rossz mérkőzést választottam! Többet vártam mindkettő csapattól!