Oldal: 174 / 323 ElsőElső ... 74124164172173174175176184224274 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.731 - 1.740 (3226) összesen
Like Tree2689Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Junior Member Tibbs avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szívesen boby! Most különösen örülök mert nem potyára jártam utána a tippnek! Tudod mindég szívesen és örömmel adom a tippeket!
    akkor ott találkozunk Kisszauron
    Utoljára módosítva: Tibbs által: 2018.10.03 10:32

Junior Member Kisszauron avatara
    Hely
    Mordor
    Okay!!elotte meg beugrom a pancsooo arenaba de onnan egybol indulok is,varlak bankokban a repteren
    Tibbs likes this.

Senior Member bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Bajnokok ligája mérkőzést ajánlok!

Napoli - Liverpool mérkőzésre gondoltam!

Jó formában van a Nápoly attól függetlenül,hogy vereséget szenvedett a bajnoki mérkőzésen az első helyezett Juventustól! Ez viszont Bl mérkőzés és ez egészen más!

A szorzó (3.30) így esélye a győzelemre (30%) viszont korábbi mérkőzéseit (67%) nyerte meg ilyen szorzóval! Jó teljesítmény!

Hazai pályán számolni kell a csapattal mert ugye ahol olyan játékosok vannak mint a középpályás Insigne Lorenzo (5) gólos vagy a csatár Milik Arkadiusz (3) gólos és lehetne még sorolni!

Liverpool igen jó formában van hiszen négy bajnoki győzelem után egy döntetlennel hangolt a mai mérkőzésre!

A szorzó (2.30) így esélye a győzelemre (43%) viszont korábbi mérkőzéseit (47%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben is igen aktív a csapat és remek játékosai vannak akik a gólokért felelősek!

Mint a csatár Mane Sadio (4) gól Salah Mohamed (3) gól és ott van még Firmino Roberto (2) gólos de lehetne még sorolni a jobbnál jobb játékosokat!

Egymás ellen (0-1-2) eredménnyel állnak de ezek már igen régi mérkőzés az egy kivételével szemben ez egy barátságos mérkőzés volt a nyár közepén!

Ma ez a mérkőzés egészen más stílus!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a Nápoly utolsó három mérkőzésén kettőben megvolt a kettő gól az első félidőben!

Liverpool szintén hozta kettő mérkőzésén a félidői kettő gólt!

Most az adatok és a statisztika alapján és természetesen a megérzésem is benne van hozni fogják ezt az eredményt!

Tippem a következő!

06103 V Napoli - Liverpool Több, mint 1,5 (1. félidő - Gólszám 1,5)2,40

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    boby10, siatcarasan and Tibbs like this.

Sziasztok! Igen rossz mérkőzést választottam! Többet vártam mindkettő csapattól!

Így sajnos elment a tippem!

Ez lett a félidő eredménye!

Napoli 0:0 Liverpool

Végeredmény!

Napoli 1:0 Liverpool
    boby10 likes this.

Sziasztok! Ma Európa liga mérkőzést ajánlok!

Chelsea - Mol Vidi FC mérkőzésre gondoltam!

A Chelsea igen jó formában van! A szorzó (1.08) így esélye a győzelemre (93%) viszont korábbi mérkőzéseit (99%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán ebben a szezonban nem szenvedett vereséget!

Olyan kiváló játékosai vannak akik pillanatok alatt eldönthetik a mérkőzést góljaikkal mint Hazard Eden (6) gól vagy Pedro (3) gól igaz játéka kérdéses vállsérülés miatt de akkor is vannak olyan játékosok akik igen gólképesek!

Mol Vidi a bajnokságban sem hozza igazi formáját és a kupamérkőzésen is otthonában vereséget szenvedett!

Ráadásul sérülés is van a csapatban a kapus Kovácsik Ádám játéka is kérdéses és Huszti piros lap miatt nem játszik!

Nem lesz egyszerű mérkőzés de azért a Chelsea sokkal jobb formában van és bizonyosan nyerni fog több góllal de már az első félidőben is elkezdi a gólgyártást!

Tippem a következő!

53569 V Chelsea - Vidi Több, mint 1,5 (1. félidő - Gólszám 1,5)1,75

jancsi79, roboys, Tibbs and 1 others like this.

Zed
    Zed nem elérhető
    Senior Member
    Hát b@szki! Bár nem játszottam meg, biztos voltam benne, h jön a tipp! Nagy helyzetek alapján a félidő 3-0 is lehetett volna!

Senior Member Zozinho19 avatara
    Idézet Zed eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát b@szki! Bár nem játszottam meg, biztos voltam benne, h jön a tipp! Nagy helyzetek alapján a félidő 3-0 is lehetett volna!
    Pontosítva: 3-1, a nagy helyzetek alapján...

Sziasztok! Küzdős és akár ugye több gólos is lehetett volna már az első félidő! De nem lett! Aki látta a mérkőzést az tudja!

Így sajnos,hogy nem szereztek gólt elment a tippem!

Ez lett a félidő eredménye!

Chelsea 0:0 Mol Vidi

Végeredmény!

Chelsea 1:0 Mol Vidi

Ma már lesznek bajnoki mérkőzések!
    boby10 likes this.

Sziasztok! Ma Olasz bajnoki mérkőzést ajánlok!

Torino - Frosinone mérkőzésre gondoltam!

A Torino kezd formába lendülni és már az utolsó mérkőzését idegenben megnyerte! Jelenleg (12) helyen áll a bajnokságban és amennyiben előrébb akar lépni akkor hozni kell a mérkőzést!

A szorzó (1.40) így esélye a győzelemre (71%) viszont korábbi mérkőzéseit (60%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (1-0-2) eredménnyel (2:4) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.00) átlag!

Legjobb gólszerző a csatár Belotti Andrea (2) gól és a középpályás Meite Soualiho (2) góllal!

Remélhetően most már belejönnek a gólszerzésbe hiszen Belotti előző szezonban (10) gólig jutott!

Frosinone igen cudarul áll a bajnokságban hiszen jelenleg (19) kieső helyen áll!

Idegenben (0-0-3) eredménnyel (0:9) gólaránnyal áll!

Legnagyobb gondjuk a gólszerzéssel van hiszen csatáruk Ciano Camillo (1) gólt ért el idáig és (18) gólt kaptak!

Egymás ellen (3-1-2) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a hazai csapat lendületbejövését és a vendégek igen rossz szériáját!

Mindkettő csapatnak szüksége van a győzelemre ezért hajtani fognak és több gólos mérkőzés várok mint ahogy már többször is meg volt mikor egymással játszottak!

Tippem a következő!

33925 V Torino - Frosinone Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)1,80

boby10, roboys and Tibbs like this.

Senior Member boby10 avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma Olasz bajnoki mérkőzést ajánlok!

Torino - Frosinone mérkőzésre gondoltam!

A Torino kezd formába lendülni és már az utolsó mérkőzését idegenben megnyerte! Jelenleg (12) helyen áll a bajnokságban és amennyiben előrébb akar lépni akkor hozni kell a mérkőzést!

A szorzó (1.40) így esélye a győzelemre (71%) viszont korábbi mérkőzéseit (60%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (1-0-2) eredménnyel (2:4) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.00) átlag!

Legjobb gólszerző a csatár Belotti Andrea (2) gól és a középpályás Meite Soualiho (2) góllal!

Remélhetően most már belejönnek a gólszerzésbe hiszen Belotti előző szezonban (10) gólig jutott!

Frosinone igen cudarul áll a bajnokságban hiszen jelenleg (19) kieső helyen áll!

Idegenben (0-0-3) eredménnyel (0:9) gólaránnyal áll!

Legnagyobb gondjuk a gólszerzéssel van hiszen csatáruk Ciano Camillo (1) gólt ért el idáig és (18) gólt kaptak!

Egymás ellen (3-1-2) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a hazai csapat lendületbejövését és a vendégek igen rossz szériáját!

Mindkettő csapatnak szüksége van a győzelemre ezért hajtani fognak és több gólos mérkőzés várok mint ahogy már többször is meg volt mikor egymással játszottak!

Tippem a következő!

33925 V Torino - Frosinone Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)1,80

Köszi a tippet Jani

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •