Oldal: 172 / 309 ElsőElső ... 72122162170171172173174182222272 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.711 - 1.720 (3083) összesen
Like Tree2540Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Senior Member Franz51 avatara
    [QUOTE=bjani55;26424]Sziasztok! Ma Olasz bajnoki mérkőzést ajánlok!

"Úgy gondolom Higuain most már belelendül a gólszerzésbe és most is megmutatja tudását!"

Szia Jani!
    Ritkán fűzök megjegyzést mások tippjeihez, most is csak annyit:
    Higuain sérülés miatt nincs a meccskeretbe se! Ettől még reméljük jó lesz a tipped, drukkolok!!

Senior Member bjani55 avatara
    Szia Franz! Köszönöm szépen,hogy szóltál! Mikor a tippet írtam még nem volt olyan információ,hogy sérült! Remélem attól még összekapják magukat és jön a tipp!

Sziasztok! Köszönöm szépen mindenkinek a biztató hozzászólásokat! Azért gondoltam erre a tippre mert az Empoli csak az első mérkőzésén amit ugye otthon játszott akkor szerzet kettő gólt! Utána következő mérkőzéseken idegenben igen otthon viszont nem szerzett gólt!

Biztatóbbnak láttam a vendég (1.5) gól mert mi történik ha a Milan nyer (0:2) mert elképzelhető,hogy a második félidőben hozza ezt az eredményt! Késő este már jobban fogjuk tudni! Üdv,Jani!
    boby10 and Tibbs like this.

Sziasztok! Naggyá tették a kapust vagy a kapus védte ki a szemüket?! Az utolsó tízpercben akár három gólt is szerezhettek volna a Milan játékosok de nem szereztek!

Ilyen ez hiszen olyan játékosoknak akik ilyen csapatban játszanak illő volna a helyzeteket kihasználni!

Ez lett a végeredmény!

Empoli 1:1 Milan

A Milan a kedvenc csapataim közé tartozik és fogtunk is már vele vaskos szorzót ugye boby?!

Most viszont már elgondolkodtam rajta meg kellene tenni,hogy jövő szezonban a "B" játszik!

Ez csak egy ötlet magamba gondoltam!

Most viszont a hétvégét biztosan kihagyom!

Úgy gondoltam kicsit kikapcsolódni és feltöltődni kell most és utána újult erővel fajin tippekkel előrukkolni amivel kifosszuk az SZRT!

Jó hétvégét és zöldülő tippeket kívánok!

Jövő héten újra itt!

Köszönöm szépen mindenkinek a segítő jó szándékot! Üdv,Jani!
    boby10, Franz51 and Tibbs like this.

Senior Member boby10 avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Naggyá tették a kapust vagy a kapus védte ki a szemüket?! Az utolsó tízpercben akár három gólt is szerezhettek volna a Milan játékosok de nem szereztek!

Ilyen ez hiszen olyan játékosoknak akik ilyen csapatban játszanak illő volna a helyzeteket kihasználni!

Ez lett a végeredmény!

Empoli 1:1 Milan

A Milan a kedvenc csapataim közé tartozik és fogtunk is már vele vaskos szorzót ugye boby?!

Most viszont már elgondolkodtam rajta meg kellene tenni,hogy jövő szezonban a "B" játszik!

Ez csak egy ötlet magamba gondoltam!

Most viszont a hétvégét biztosan kihagyom!

Úgy gondoltam kicsit kikapcsolódni és feltöltődni kell most és utána újult erővel fajin tippekkel előrukkolni amivel kifosszuk az SZRT!

Jó hétvégét és zöldülő tippeket kívánok!

Jövő héten újra itt!

Köszönöm szépen mindenkinek a segítő jó szándékot! Üdv,Jani!
    Igen fogtunk Jó pihenést Jani
    Tibbs likes this.

Member Csillusti avatara
    Jó pihit, várunk vissza
    Tibbs likes this.

Junior Member
    Még a Milan meccshez pár gondolatot. Nagyon éreztem (előzetesen) és vártam is a Milan győzelmet (én csak a sima Milan győzelemre fogadtam), mert én is úgy gondoltam, hogy nagyon kell nekik a pont, gondoltam meg tudják nyerni ezt a meccset. Aki látta a közvetítést tudja, hogy ezt a mérkőzést gólokkal kellett volna nyerniük, hatalmas helyzetet tömkelegét hagyták ki, szóval az elképzelés jó volt mindenképpen, "csak" az eredmény nem. A másik meg az Empoli 11-ese, ami vicc volt a köbön, aki látta tudja. A Milános csávó egyszerűen a saját 16-osán belül odapasszolta az ellenfélnek a lasztit..., aztán meg belerúgott egy csöppet a lábába. Hát ilyet, azért ilyet se minden nap lát az ember... Ha nem látom, nem hiszem. Egy jól megalapozott gondolat ment el, abszolút feleslegesen, szóval ilyenkor én is arra gondolok, hogy nincs értelme a sportfogadásnak, mert mire fogadjon az ember, ha nem egy ilyen jó esélyre. De megnézhetjük mit csinált RM, és a Barca is, előtte a BM is ikszelt. Egyébként én is szünetet tartok éppen ezek miatt, nem látom értelmét a fogadásnak, ha már minden elmegy, na mindegy. Ja, és az is látszott, hogy ez az Empoli tegnap nagyon gyenge formát mutatott, nagyobb és folyamatos nyomás alatt simán verte volna bármely átlagos olasz csapat, de hát ez van. Jó pihit, neked, és jó szerencsét a későbbiekben.
    Tibbs likes this.

Junior Member Tibbs avatara
    Várunk a jövő héten Janikám! Addig is pihend ki magad!

Sziasztok! Köszönöm szépen a biztató szavakat és azt is,hogy visszavártok! Pihentem és átgondoltam a bajnokságokat és hamarosan jelentkezem a mai tippel! Üdv,Jani!
    Tibbs likes this.

Member
    Most utalni fogsz, de nem erezeni kell a fogadast, illetve persze lehet, de abbol nem lesz profit hosszutavon, hiszen az irodak marzssal dolgoznak, az eletben nem gyozod le megerzesekkel, plane ilyen high profile merkozeseken. Ebbol elnek a bukik, mindenki tolja orrba szajba az un nagy csapatokat. A bukik meg teliszajjal vigyorognak a penzugyi jelenteskor. Kb 10% koruli profitot ernek el csak a focin. Mindezt egybekent ugy, hogy a marzsok a legnagyobb meccseken mar csak par % korul vannak, tehat sokkal jobbak, mint a sportfogadok kb 98%-a. Arra kellene torekedni, hogy a 'true oddszot' legyozd, de oszinten megmondom az nem ugy megy, hogy hat a milan jobb formaban van akkor tuti legyozi az empolit, aki meg nincs jo formaban.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •