5.324
    Sziasztok! Ma Angol: Championship bajnoki mérkőzést ajánlok!

Bristol City - Sheffield Utd mérkőzésre gondoltam!

A Bristol City jelenleg (7) helyen áll és sorozatban harmadik győzelmét éri el!

A szorzó (2.75) így esélye a győzelemre (36%) viszont korábbi mérkőzéseit (27%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (1-1-1) eredménnyel (5:4) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (3.00) átlag!

Legjobb gólszerző a csatár Weimann Andreas (5) góllal!

Sheffield Utd jelenleg (3) helyen áll a bajnokságban és sorozatban (4) győzelmét éri el!

Idegenben (2-0-1) eredménnyel (5:4) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (3.00) átlag!

Legjobb gólszerző a csatár Sharp Billy (3) góllal viszont igen sok játékos (1-2) járult hozzá csapata sikereihez!

Egymás ellen (3-1-8) eredménnyel állnak!

Tippemnél a következőeket vettem figyelembe!

Hazai csapat otthonában igen erős és már harmadik mérkőzését nyeri egymásután!

Vendégek négy mérkőzés óta veretlenek és igen gólos mérkőzéseket játszanak minden mérkőzésükön megvolt a három de akár több gól is!

Hazai csapatnak utolsó mérkőzésén már az első félidőben megvolt a kettő találat!

Vendégeknél mind a négy mérkőzésen megvolt az első félidőben a kettő gól!

Az adatok és információk birtokában és a megérzésem is benne van erre az eredményre számítok!

Tippem a következő!

27894 V Bristol City - Sheffield Utd. Több, mint 1,5 (1. félidő - Gólszám 1,5)2,65

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Tibbs likes this.

2. #1662
    2012.09.26
    5.324
    Sziasztok! Sajnos nagyon elnéztem ezt a mérkőzést!

5.324
    Sziasztok! Ma Olasz bajnoki mérkőzést ajánlok!

Juventus - Sassuolo mérkőzésre gondoltam!

Juventus veretlenül vezeti a bajnokságot! A szorzó (1.20) így esélye a győzelemre (83%) viszont korábbi mérkőzéseit (97%) nyerte meg ilyen szorzóval!
    Hazai pályán (1-0-0) eredménnyel (2:0) gólaránnyal áll!
    Legjobb gólszerző Mandzukic Mario (2) és remélhetőleg Ronaldo Cristiano is megtalálja a góllövő cipőjét!

Sassuolo jelenleg (3) helyen áll a bajnokságban! Kiváló teljesítmény a csapattól!
    Idegenben (0-1-0) eredménnyel (2:2) gólaránnyal áll!
    Legjobb gólszerző a csatár Berardi Domenico (2) és a középpályás Boateng Kevin-Prince (2) góllal!

Egymás ellen (8-1-1) eredménnyel állnak!

Hazai csapat fölényes gólos mérkőzéseket játszik illetve nyeri is azokat!
    Vendégek is igen gólos mérkőzéseket játszanak és mindég igyekeznek a nagy csapatokkal szemben az első pillanattól kezdve gólt szerezni!
    Mindkettő csapatnak már többször megvolt a kettő gól a z első félidőben!

Bajnokságban gólátlag (2.79) hazai győzelem (54%) vendég győzelem (25%) ez igen biztató a többgólos mérkőzésre ami már az első félidőben is több gól lehetséges!