Oldal: 165 / 368 ElsőElső ... 65115155163164165166167175215265 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.641 - 1.650 (3671) összesen
Like Tree3205Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Senior Member bjani55 avatara
    Sziasztok! Falkenbergs csapata elszórakozta a mérkőzést! Néztem a z Unibeten és 20 méterről lőtt kapura és 20 méterrel fölé!

Mikor a vendégek megszerezték a vezetést akkor kezdtek jobban játszani de már későn!

Azt kell mondanom a vendégek megérdemelték a győzelmet!

Ez lett a végeredmény!

Falkenbergs 1:2 Landskrona

Így sajnos elment a tipp!
    boby10 likes this.

Sziasztok! Ma Spanyol kupa mérkőzést ajánlok!

UCAM Murcia - Racing Santander mérkőzésre gondoltam!

Az UCAM Murcia jelenleg (5) helyen áll a bajnokságban de nagyon jó a szériája és most a kupa mérkőzésen mutathatja meg a tudását!

A szorzó (2.90) így esélye a győzelemre (34%) viszont korábbi mérkőzéseit (30%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán esélyes a győzelemre hiszen vannak jó befejező csatárai mint Fernandez Luis és Collantes Guerrero Juan Jose és a középpályás sor is igen jó!

A Santander jelenleg (1) helyen áll a bajnokságban és most a kupa mérkőzésen is számolni kell a csapattal!

A szorzó (2.60) így esélye a győzelemre (38%) viszont korábbi mérkőzéseit (33%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben is számolni kell a csapattal mert igen jó gólszerző játékosai vannak mint a csatár Perez Jon Ander és a középpályás Lombardo Enzo és Ruiz Sergio lehetne még sorolni hiszen bőséges és fiatalos a keret!

Egymás ellen most fognak először mérkőzni és mindkettő csapatban ott a motiváció a győzelemre!

Tippemnél a következőeket vettem figyelembe!

Hazai pályaelőnye az mindég él!

Vendégek most jobb formában vannak és ez gólokban is mérhető lesz!

A kupa mérkőzéseken a gólátlag (3.05) hazai győzelem (30%) vendég győzelem (70%) ez igen meggyőző lehet a több gólos mérkőzésre!

Tippem a következő!

20359 V UCAM Murcia - R. Santander Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)2,35

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Tibbs, roboys, jancsi79 and 1 others like this.

Senior Member boby10 avatara
    Megint írtak cikket rólad
    jancsi79 likes this.

Köszi,hogy szóltál épp most olvastam el!
    boby10 likes this.

Sziasztok! Hazai csapat nem tudott gólt szerezni a vendégek pedig kettőt szereztek így sajnos elment a tipp!

Ez lett a végeredmény!

UCAM Murcia 0:2 R. Santander
    boby10 likes this.

Sziasztok! Ma Finn bajnoki mérkőzést ajánlok!

Inter Turku - Vaasa PS mérkőzésre gondoltam!

Az Inter Turku jelenleg (8) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.50) így esélye a győzelemre (40%) viszont korábbi mérkőzéseit (31%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (3-3-6) eredménnyel (13:14) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.25) átlag!

Legjobb gólszerző a csatár Furuholm Timo (7) góllal viszont több játékos is (2-3) gólos!

A Vaasa jelenleg (6) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.87) így esélye a győzelemre (35%) viszont korábbi mérkőzéseit (13%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (5-5-3) eredménnyel (13:16) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.2) átlag!

Legjobb gólszerző a középpályás Strandvall Sebastian (8) góllal viszont Hakola Juha (6) a csatár Douglas Cae (5) góllal járult hozzá csapata sikereihez!

Egymás ellen (4-7-8) eredménnyel állnak!

Hazai csapat vegyes mérkőzéseket játszik és igen sok döntetlent játszik nála jobb helyezésű csapatokkal szemben!

Vendégek most nem olyan jó formában vannak és sorra döntetlent játszanak utolsó öt mérkőzésükből (3) döntetlenre végződött!

Egymás elleni küzdelmük most is végződhet döntetlenre hiszen nagyon egyforma a teljesítményük!

Inter Turku eddig összességében (7) döntetlent a Vaasa pedig (10) döntetlent ért el!

Tippem a következő!

41930 D Inter Turku - Vaasa PS Döntetlen (1X2)2,95

Senior Member Tibbs avatara
    "hmsi111" ötlete és persze Jani értékes játékelemzése alapján ma ezeket tettem meg:

Inter Turku - Vaasa PS, 1X2 Döntetlen 3.05
    Inter Turku - Vaasa PS, Pontos végeredmény Vaasa PS 1:0 7.75
    Inter Turku - Vaasa PS, Pontos végeredmény Döntetlen 1:1 5.50
    Inter Turku - Vaasa PS, Pontos végeredmény Döntetlen 0:0 8.75
    Inter Turku - Vaasa PS, Pontos végeredmény Inter Turku 1:0 7.50

persze csak 100 forintokkal kíváncsi leszek!
    boby10 likes this.

Senior Member
    Idézet Tibbs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "hmsi111" ötlete és persze Jani értékes játékelemzése alapján ma ezeket tettem meg:

Inter Turku - Vaasa PS, 1X2 Döntetlen 3.05
    Inter Turku - Vaasa PS, Pontos végeredmény Vaasa PS 1:0 7.75
    Inter Turku - Vaasa PS, Pontos végeredmény Döntetlen 1:1 5.50
    Inter Turku - Vaasa PS, Pontos végeredmény Döntetlen 0:0 8.75
    Inter Turku - Vaasa PS, Pontos végeredmény Inter Turku 1:0 7.50

persze csak 100 forintokkal kíváncsi leszek!
    Akkor itt egy 0-0 lenne az igazán üdvözítő eredmény
    boby10 likes this.

Sziasztok! Szóval igen sokszor játszottak döntetlent de az régen volt mikor (0.0) vagy (1:1) volt! Mindég azt tartom mérvadónak az idei évet és azt megelőzőt! Ebben viszont volt (2:2) döntetlen és (1:1) döntetlenre végződő! Azért maradtam a sima döntetlennél az is jól fizet ugye?!
    boby10 likes this.

Senior Member boby10 avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma Finn bajnoki mérkőzést ajánlok!

Inter Turku - Vaasa PS mérkőzésre gondoltam!

Az Inter Turku jelenleg (8) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.50) így esélye a győzelemre (40%) viszont korábbi mérkőzéseit (31%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (3-3-6) eredménnyel (13:14) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.25) átlag!

Legjobb gólszerző a csatár Furuholm Timo (7) góllal viszont több játékos is (2-3) gólos!

A Vaasa jelenleg (6) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.87) így esélye a győzelemre (35%) viszont korábbi mérkőzéseit (13%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (5-5-3) eredménnyel (13:16) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.2) átlag!

Legjobb gólszerző a középpályás Strandvall Sebastian (8) góllal viszont Hakola Juha (6) a csatár Douglas Cae (5) góllal járult hozzá csapata sikereihez!

Egymás ellen (4-7-8) eredménnyel állnak!

Hazai csapat vegyes mérkőzéseket játszik és igen sok döntetlent játszik nála jobb helyezésű csapatokkal szemben!

Vendégek most nem olyan jó formában vannak és sorra döntetlent játszanak utolsó öt mérkőzésükből (3) döntetlenre végződött!

Egymás elleni küzdelmük most is végződhet döntetlenre hiszen nagyon egyforma a teljesítményük!

Inter Turku eddig összességében (7) döntetlent a Vaasa pedig (10) döntetlent ért el!

Tippem a következő!

41930 D Inter Turku - Vaasa PS Döntetlen (1X2)2,95

Köszi a tippet Jani Ez szépen jött
    Tibbs likes this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •