Oldal: 153 / 802 ElsőElső ... 53103143151152153154155163203253653 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.521 - 1.530 (8013) összesen
Like Tree6876Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Junior Member brummbar avatara
    Hely
    Budapest
    Köszönöm a mai tippet! :-) Ezt a meccset már amúgy is szénné raktam, nagyon hiszek egy meggyőző Swan győzelemben.

Member
    Idézet brummbar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a mai tippet! :-) Ezt a meccset már amúgy is szénné raktam, nagyon hiszek egy meggyőző Swan győzelemben.
    Köszi a plusz megerősítést egy nagy tétes fogadáshoz a vendégre

Member
    " Vendégcsapat gólszám több, mint 0,5 - Nem "
    Én ezt a helyedbe nem tenném.
    Előbb utóbb a várda is lő gólt.....lehet pont most???

Senior Member boby10 avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma Angol: Championship bajnoki mérkőzést ajánlok!

Birmingham - Swansea mérkőzésre gondoltam!

A Birmingham jelenleg (19) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (3.00) így esélye a győzelemre (33%) viszont korábbi mérkőzéseit (33%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (0-1-0) eredménnyel (2:2) gólaránnyal áll!

A csapatnak vannak jó gólszerző játékosai mint a középpályás Jacques Maghoma és a csatár Solomon-Otabor Viv!

A csapat bőséges kerettel rendelkezik túlnyomóan fiatal (17-27) évesek és az idősebbek is (30-32) évesek!

A Swansea igen jól kezdte a szezont hiszen a cél visszakerülni a Premier League be!

Jelenleg (4) helyen áll (2) nyert mérkőzéssel!

A szorzó (2.60) így esélye a győzelemre (38%) viszont korábbi mérkőzéseit (50%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (1-0-0) eredménnyel (2:1) gólaránnyal áll!

Szintén nagyon jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a csatár McBurnie a középpályás Fulton Jay akik már most is szereztek gólt!

Szintén bőséges a keret és (19-29) évesek az idősebbek pedig (30-33) évesek!

Egymás ellen (2-1-2) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a Birmingham előző szezonban utolsó öt mérkőzéséből négyen már a félidőben megvolt legalább kettő gól de olyan is volt mikor több!

A Swansea előző szezonjának vége nem jól sikerült azért van most itt!

Úgy gondolom hazai pályán illene nyerni és ehhez már az első félidőben gólt kell szerezni!

A vendégek viszont biztos győzelemre hajtanak és ők is gólra mennek már az első perctől kezdve!

A bajnokságban gólátlag (3.08) ebből jutni kell az első félidőre is! Hazai győzelem (38%) vendég győzelem (27%) ami biztató a több gólra ezen a mérkőzésen!

A tippem rizikós de aki mer az nyer!

Ezek figyelembe vételével tippem a következő!

34791 V Birmingham - Swansea Több, mint 1,5 (1. félidő - Gólszám 1,5)2,95

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Sajnos megint egy gól nélküli félidő

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztk! Néztem a mérkőzést az Unibeten! Első félidő Bimingham (8) szöglet és igen sok gólhelyzet volt amiből akár három gól is lehetett volna! Nem lett! A mindenit!

Első félidő eredménye!

Birmingham 0:0 Swensea

Végeredmény!

Birmingham 0:0 Swensea

Hogy gólt sem szereznek ááá!

Így sajnos elment a tipp!
    boby10 likes this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Angol: Championship bajnoki mérkőzést ajánlok!

Leeds - Rotherham mérkőzésre gondoltam!

A Leeds továbbra is jó formában van a kupában is győzelmet aratott és itt a bajnokságban kettő mérkőzés kettő győzelem a mérlege!
    A szorzó (1.44) így esélye a győzelemre (69%) viszont korábbi mérkőzéseit (99%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (1-0-0) eredménnyel (3:1) gólaránnyal áll!
    Kiváló gólszerző játékosai vannak mint a középpályás Klich Mateusz (2) gól és Roofe Kemar (2) gól!
    Nagyon együtt van a csapat bőséges a keret és igen fiatalos de a legjobb évjáratúak teli energiával!

A Rotherham jelenleg (13) helyen áll (1) vereség (5:1) idegenben (1) győzelem (1:0) hazai pályán!

Összesen (1-0-1) eredménnyel (2:5) gólaránnyal áll!
    Szintén fiatal erős csapat és bőséges a keret is!
    Most már igen csak javuló formát mutat a csapat hiszen a kupa találkozót (3:1) arányban nyerte a Wigan ellen!
    Jó gólszerző játékosok vannak a csapatban mint a csatár Proctor Jamie és Smith Michael viszont a középpályások között is ott van Vaulks Will akire szintén számolni kell gólszerzésben!

Bajnokságban gólátlag (3.08) hazai győzelem (38%) vendég győzelem (27%) ami igen meggyőző a több gólos mérkőzésre!

Tippemnél figyelembe vettem a statisztikát és azt is,hogy a Leeds eddigi bajnoki mérkőzései (3:1) (1:4) végződtek és már az első félidőben megvolt a kettő találat!
    Figyelembe vettem a Rotherham javuló formáját és gólképességét!
    Ezek figyelembe vételével és a saját megérzésemmel a következőt ajánlom amiben pici rizikó benne lehet de nem hinném!

Tippem a következő!

34895 V Leeds - Rotherham Több, mint 1,5 (1. félidő - Gólszám 1,5)2,15

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    boby10 and roboys like this.

Junior Member
    Ha megteszem nem jön be ez a tipp; ha nem teszem meg bejön.
    Még gondolkodom rajta. Nem hiszitek el de minden tipp melyet bjani55-öt követve tettem meg elment.
    Lehet, hogy maradok a Puskás - Kisvárda élőnél; aszerint ahogy tegnapelőtt írtam. Hagy nyerjen a bjani55 tippje.
    Az enyém biztosan fog !!!

Junior Member
    Idézet 1000feri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    " Vendégcsapat gólszám több, mint 0,5 - Nem "
    Én ezt a helyedbe nem tenném.
    Előbb utóbb a várda is lő gólt.....lehet pont most???
    Én már tudom az összeállítást; szinte csatár nélkül játszik a várda. Lő majd a jövő héten a DVTK-nak.

Senior Member Tibbs avatara
    Idézet lacipapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha megteszem nem jön be ez a tipp; ha nem teszem meg bejön.
    Még gondolkodom rajta. Nem hiszitek el de minden tipp melyet bjani55-öt követve tettem meg elment.
    Lehet, hogy maradok a Puskás - Kisvárda élőnél; aszerint ahogy tegnapelőtt írtam. Hagy nyerjen a bjani55 tippje.
    Az enyém biztosan fog !!!
    Erre csak azt tudom mondani, hogy kezdetekben teljesen mindegy volt hány meccset tettem meg, 1 TUTI elment
    és a legbosszantóbb, hogy ilyen 1.1-es oddsosok

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Nagyon beleválasztottam majd nem az összes mérkőzésen volt kettő gól csak ezen nem amit választottam!

Félidő eredmény!

Leeds 0:0 Rotherham

Így sajnos elment a tipp!

Taktikát váltok!
    boby10 likes this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •