Oldal: 153 / 802 ElsőElső ... 53103143151152153154155163203253653 ... UtolsóUtolsó

Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    10
    Köszönöm a mai tippet! :-) Ezt a meccset már amúgy is szénné raktam, nagyon hiszek egy meggyőző Swan győzelemben.

77
    " Vendégcsapat gólszám több, mint 0,5 - Nem "
    Én ezt a helyedbe nem tenném.
    Előbb utóbb a várda is lő gólt.....lehet pont most???

4. #1524
    Senior Member boby10 avatara
    2016.06.12
    630
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma Angol: Championship bajnoki mérkőzést ajánlok!

Birmingham - Swansea mérkőzésre gondoltam!

A Birmingham jelenleg (19) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (3.00) így esélye a győzelemre (33%) viszont korábbi mérkőzéseit (33%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (0-1-0) eredménnyel (2:2) gólaránnyal áll!

A csapatnak vannak jó gólszerző játékosai mint a középpályás Jacques Maghoma és a csatár Solomon-Otabor Viv!

A csapat bőséges kerettel rendelkezik túlnyomóan fiatal (17-27) évesek és az idősebbek is (30-32) évesek!

A Swansea igen jól kezdte a szezont hiszen a cél visszakerülni a Premier League be!

Jelenleg (4) helyen áll (2) nyert mérkőzéssel!

A szorzó (2.60) így esélye a győzelemre (38%) viszont korábbi mérkőzéseit (50%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (1-0-0) eredménnyel (2:1) gólaránnyal áll!

Szintén nagyon jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a csatár McBurnie a középpályás Fulton Jay akik már most is szereztek gólt!

Szintén bőséges a keret és (19-29) évesek az idősebbek pedig (30-33) évesek!

Egymás ellen (2-1-2) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a Birmingham előző szezonban utolsó öt mérkőzéséből négyen már a félidőben megvolt legalább kettő gól de olyan is volt mikor több!

A Swansea előző szezonjának vége nem jól sikerült azért van most itt!

Úgy gondolom hazai pályán illene nyerni és ehhez már az első félidőben gólt kell szerezni!

A vendégek viszont biztos győzelemre hajtanak és ők is gólra mennek már az első perctől kezdve!

A bajnokságban gólátlag (3.08) ebből jutni kell az első félidőre is! Hazai győzelem (38%) vendég győzelem (27%) ami biztató a több gólra ezen a mérkőzésen!