Oldal: 14 / 802 ElsőElső ... 412131415162464114514 ... UtolsóUtolsó

Csatlakozott
    2012.09.26
    Hozzászólások
    5.844
    Eddig csak naponta elemeztem a mérkőzéseket. Most tettem fel először heti összesítőt. Szerintem majd minden hetet követően teszek fel statisztikát.Üdv,Jani!

2. #132
    2012.09.26
    5.844
    Sziasztok! Nagyon szuper mérkőzés volt sok góllal.
    Ez lett a végeredmény.
    Düsseldorf 3-1 Duisburg
    jancsi79 likes this.

3. #133
    2012.09.26
    5.844
    Sziasztok! Ma egy Norvég bajnoki mérkőzést ajánlok.

Fredrikstad - Ull/Kisa mérkőzésre gondoltam.

Osztályozó helyen áll a Fredrikstad. Nagyon össze kellene szedniük magukat,hogy kilábaljanak onnan. Mérlegük (4-11-10)gólarányuk (27:39) ami mérkőzésenként (2.64) átlag.Pedig vannak igazán jó góllövők a csapatban mint Kapidzic Sanel csatár (9) gólos és Flo Ulrik (6) gólos. A védelmet kellene stabilabbá tenni. Az Ull/Kisa nem megalkuvó csapat ami látszik a mérlegén (11-3-11) gólaránya (44:46) ami mérkőzésenként (3.6) átlag.Nagyon sok jó góllövő játékosa van a csapatnak Odemarksbakken Kristoffer (9) gólos Nesset Ole (5) gólos csatárok és még kettő középpályás Solberg Nicolay (8) Sandberg Niklas (6) gólosak,hogy csak a legjobbakat említsem. Egymás elleni mérkőzéseik rendre több gólosak szoktak lenni me is erre számítok hiszen nagy a motiváció mindkettő csapat számára.

Tippem a következő.

36261 V Fredrikstad - Ullensaker/Kisa Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)1,50

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!

4. #134
    2012.09.26
    5.844
    Sziasztok! Nagyon izgalmas volt a mérkőzés hiszen az utolsó percben alakult ki a végeredmény.
    Ez lett a vége.
    Fredrikstad 1-2 Ull/Kisa

5. #135
    2012.09.26
    5.844
    Sziasztok! Ma egy küzdős mérkőzést ajánlok.

Vegalta Sendai - Kawasaki mérkőzésre gondoltam.

Küzdelmes mérkőzésen de otthonában vereséget szenvedett (2:3) arányban az Urawa csapatától. Most ezen a kupa találkozón lehetősége van javítani.Mert olyan csatárai vannak a csapatnak mint Crislan és Ishihara Naoki akik eddig (8) gólosak.Ma is szükség lesz a góljaikra.A Kawasaki hengerelt az utolsó mérkőzésén (Kawasaki 5-1 C-Osaka).Most is győzelemre játszik hiszen egymás elleni mérkőzéseiken többször ők hagyták el nyertesen a pályát. A csapatban Kobayashi Yu csatár a legjobb gólszerző(15) góllal,de ott van még Abe Hiroyuki középpályás (9) góllal. Úgy gondolom ahol ennyi jó góllövő van erre kell fogadni.