Oldal: 14 / 802 ElsőElső ... 412131415162464114514 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (8013) összesen
Like Tree6876Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Messiás bjani55 avatara
    Eddig csak naponta elemeztem a mérkőzéseket. Most tettem fel először heti összesítőt. Szerintem majd minden hetet követően teszek fel statisztikát.Üdv,Jani!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Nagyon szuper mérkőzés volt sok góllal.
    Ez lett a végeredmény.
    Düsseldorf 3-1 Duisburg
    jancsi79 likes this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma egy Norvég bajnoki mérkőzést ajánlok.

Fredrikstad - Ull/Kisa mérkőzésre gondoltam.

Osztályozó helyen áll a Fredrikstad. Nagyon össze kellene szedniük magukat,hogy kilábaljanak onnan. Mérlegük (4-11-10)gólarányuk (27:39) ami mérkőzésenként (2.64) átlag.Pedig vannak igazán jó góllövők a csapatban mint Kapidzic Sanel csatár (9) gólos és Flo Ulrik (6) gólos. A védelmet kellene stabilabbá tenni. Az Ull/Kisa nem megalkuvó csapat ami látszik a mérlegén (11-3-11) gólaránya (44:46) ami mérkőzésenként (3.6) átlag.Nagyon sok jó góllövő játékosa van a csapatnak Odemarksbakken Kristoffer (9) gólos Nesset Ole (5) gólos csatárok és még kettő középpályás Solberg Nicolay (8) Sandberg Niklas (6) gólosak,hogy csak a legjobbakat említsem. Egymás elleni mérkőzéseik rendre több gólosak szoktak lenni me is erre számítok hiszen nagy a motiváció mindkettő csapat számára.

Tippem a következő.

36261 V Fredrikstad - Ullensaker/Kisa Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)1,50

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    jancsi79 likes this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Nagyon izgalmas volt a mérkőzés hiszen az utolsó percben alakult ki a végeredmény.
    Ez lett a vége.
    Fredrikstad 1-2 Ull/Kisa

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma egy küzdős mérkőzést ajánlok.

Vegalta Sendai - Kawasaki mérkőzésre gondoltam.

Küzdelmes mérkőzésen de otthonában vereséget szenvedett (2:3) arányban az Urawa csapatától. Most ezen a kupa találkozón lehetősége van javítani.Mert olyan csatárai vannak a csapatnak mint Crislan és Ishihara Naoki akik eddig (8) gólosak.Ma is szükség lesz a góljaikra.A Kawasaki hengerelt az utolsó mérkőzésén (Kawasaki 5-1 C-Osaka).Most is győzelemre játszik hiszen egymás elleni mérkőzéseiken többször ők hagyták el nyertesen a pályát. A csapatban Kobayashi Yu csatár a legjobb gólszerző(15) góllal,de ott van még Abe Hiroyuki középpályás (9) góllal. Úgy gondolom ahol ennyi jó góllövő van erre kell fogadni.

Tippem a következő.

02140 V Vegalta Sendai - Kawasaki Frontale Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)1,60

jancsi79 likes this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! jó kis mérkőzés volt teli gólokkal.
    Ez lett a végeredmény.
    Vegalta Sendai 3-2 Kawasaki
    jancsi79 likes this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma egy jó kis VB mérkőzést ajánlok.

Szíria - Ausztrália mérkőzésre gondoltam.

Szíria harmadik helyen végzett a csoportjában és így van még egy lehetősége kiharcolni a VB való kijutást.
    Mérlege (3-4-3) gólaránya (9:8) ami mérkőzésenként (1.7) átlag.Otthon igen szívós a csapat nehéz őket legyőzni és elég gól dús mérkőzéseket játszanak. Ausztrália szintén harmadik lett a csoportjában. Mérlege (5-4-1) gólaránya (16:11) ami mérkőzésenként (2.7) átlag. A motiváció igen nagy mindkettő csapat számára hiszen itt dől el kimegy a VB re. Úgy gondolom egyik csapat sem hagyja magát és most a gólok lesznek főszerepben.Szerintem meg lesz a három találat.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Nem voltak eléggé motiváltak a csapatok.
    Ez lett a végeredmény.
    Szíria 1-1 Ausztrália

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma egy számításom szerint több gólos mérkőzést ajánlok.

Sittard - Nijmegen mérkőzésre gondoltam.

A Sittard egyenletes teljesítményével ott van a bajnokság második helyén. Nagyon jó a mérlege (5-1-1) gólaránya (21:7) ami mérkőzésenként (4) átlag.nem véletlen a sok gól hiszen olyan csatársora van,hogy csak a legjobbakat említsem mint Cunha Vidigal Andre Filipe (4) Semedo Lisandro (4) és Stokkers Finn gólosak.Meg kell még említenem kettő védőt is Askovski Stefan és Schuurs Perr (3) gólosak. Szóval lehet bízni a sok gólos mérkőzésben. Nijmegen az előző szezonban még az első osztályban játszott.Most a cél a visszakerülés.Jelenleg harmadik helyen állnak a bajnokságban és ezt a mérkőzést nevezhetjük hat pontosnak is mert szükség van a győzelemre a csapatnak ha ott akar lenni az élbolyban.Mérlege (3-3-1) gólaránya (14:11) ami mérkőzésenként (3.5) átlag. Egy középpályás Braken Sven (3) gólos Larsson Jordan csatár (2) gólos,de többen is vannak (1) gólosak. Minden adott ahhoz,hogy jó mérkőzést lássuk több góllal akár néggyel vagy többel.

Tippem a következő.

37925 V F. Sittard - Nijmegen Több, mint 3,5 (Gólszám 3,5)2,30

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! A kiállítás rányomta a bélyegét a mérkőzésre. Vendégek beálltak védekezni a hazai csapat pedig nem tudott gólt lőni.
    Ez lett a végeredmény.
    Sittard 1-2 Nijmegen

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •