Oldal: 104 / 179 ElsőElső ... 45494102103104105106114154 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.031 - 1.040 (1783) összesen
Like Tree1374Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Senior Member Franz51 avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma Dán bajnoki mérkőzést ajánlok.

F. Amager - Thisted mérkőzésre gondoltam.

Az F. Amager jelenleg (8) helyen áll a bajnokságban (39) ponttal. Hazai pályán (6-2-7) eredménnyel (12:18) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.00) átlag. A Thisted jelenleg (7) helyen áll (39) ponttal attól függetlenül,hogy utolsó öt mérkőzésén nyeretlen maradt. A szorzó (4.20) így esélye a győzelemre (24%) viszont korábbi mérkőzéseit (33%) nyerte meg ilyen szorzóval. Idegenben (6-5-5) eredménnyel (26:27) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (3.3) átlag. Egymás ellen (1-1-2) eredménnyel állnak. A kettő csapatnak annyira egyforma a teljesítménye és most már egy pont is elég mindkettő csapat számára és nem lesz gond a bent maradással.

Tippem a következő.

35056 D Fremad Amager - Thisted Döntetlen (1X2)3,20

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Szép volt Jani!
    Én is megjátszottam, a 90. percben ki akartam venni, de a 89. percben jött az 1:0, majd újra 0:0 és utána már nem lehetett kivenni a pénzt. Szerencsére a kiállítás ellenére maradt az X, így a teljes nyeremény jött.
    Kösz!

Senior Member
    Sziasztok! Ez már úgy kellet nekem mint egy hete nem evett embernek a kirántott hús!

Ez lett a végeredmény.

F. Amager 0-0 Thisted
    jancsi79, Zozinho19 and boby10 like this.

Senior Member
    Szia Franz! köszönöm szépen! Én is izgultam a kiállítás után de megőrizték az eredmény! Jól jött!

Zed
    Zed nem elérhető
    Senior Member
    Gratula! Szép volt!

Senior Member
    Köszönöm szépen Zed!

Senior Member
    Sziasztok! Ma Német bajnoki mérkőzést ajánlok.

Wolfsburg - Kiel mérkőzésre gondoltam.

A Wolfsburg zárófordulón igen szép győzelmet (Wolfsburg 4:1 Köln) szerzett még is osztályozót kell játszani mert a Freiburg is nyerni tudott. A szorzó (1.90) így esélye a győzelemre (53%) viszont korábbi mérkőzéseit (38%) nyerte meg ilyen szorzóval. Hazai pályán (3-8-6) eredménnyel (23:25) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.8) átlag. Legjobb gólszerző Didavi Daniel (9) góllal viszont sérülés miatt játéka kérdéses mint ahogy igen sok játékosnak. Ott lesz viszont Origi Divock csatár (6) és Malli Yunus középpályás (5) gólos. A Kiel csapatánál sokáig úgy nézet ki,hogy egyeneságon feljutnak de közben volt egy hullámvölgy és a harmadik helyen végeztek így meg kell küzdeni a feljutásért. Utolsó mérkőzésén nagyszerű győzelmet ért el (6:2) verte a Braunschweig csapatát. Nem is lehet rajta csodálkozni hiszen olyan játékosai vannak mint a csatárok Ducksch Marvin (18) Drexler Dominick (12) góllal és a középpályás Schindler Kingsley (12) góllal állnak. Fiatalok teli energiával hiszen (24-27 évesek) ami a legjobb kor. Egymás ellen (2009) játszottak barátságos mérkőzésen akkor a Wolfsburg nyert (1:2) arányban. Hol van már az az idő kérem?! Ma többféle eredmény is előfordulhat de ez biztos,hogy több gólos mérkőzés lesz hiszen a vendégeknél kiváló csatársor a hazai csapatnál pedig a védelem igen sérült. Meglesz a három találat és ez a szorzó úgy gondolom ajándék erre a mérkőzésre.

Tippem a következő.

01919 V Wolfsburg - Holstein Kiel Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)2,05

boby10 and Franz51 like this.

Senior Member
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma Német bajnoki mérkőzést ajánlok.

Wolfsburg - Kiel mérkőzésre gondoltam.

A Wolfsburg zárófordulón igen szép győzelmet (Wolfsburg 4:1 Köln) szerzett még is osztályozót kell játszani mert a Freiburg is nyerni tudott. A szorzó (1.90) így esélye a győzelemre (53%) viszont korábbi mérkőzéseit (38%) nyerte meg ilyen szorzóval. Hazai pályán (3-8-6) eredménnyel (23:25) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.8) átlag. Legjobb gólszerző Didavi Daniel (9) góllal viszont sérülés miatt játéka kérdéses mint ahogy igen sok játékosnak. Ott lesz viszont Origi Divock csatár (6) és Malli Yunus középpályás (5) gólos. A Kiel csapatánál sokáig úgy nézet ki,hogy egyeneságon feljutnak de közben volt egy hullámvölgy és a harmadik helyen végeztek így meg kell küzdeni a feljutásért. Utolsó mérkőzésén nagyszerű győzelmet ért el (6:2) verte a Braunschweig csapatát. Nem is lehet rajta csodálkozni hiszen olyan játékosai vannak mint a csatárok Ducksch Marvin (18) Drexler Dominick (12) góllal és a középpályás Schindler Kingsley (12) góllal állnak. Fiatalok teli energiával hiszen (24-27 évesek) ami a legjobb kor. Egymás ellen (2009) játszottak barátságos mérkőzésen akkor a Wolfsburg nyert (1:2) arányban. Hol van már az az idő kérem?! Ma többféle eredmény is előfordulhat de ez biztos,hogy több gólos mérkőzés lesz hiszen a vendégeknél kiváló csatársor a hazai csapatnál pedig a védelem igen sérült. Meglesz a három találat és ez a szorzó úgy gondolom ajándék erre a mérkőzésre.

Tippem a következő.

01919 V Wolfsburg - Holstein Kiel Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)2,05

Köszi a mai tippet is)

Senior Member
    Szívesen boby!
    boby10 likes this.

Senior Member
    Sziasztok! Jó kis mérkőzésen jött a tipp.

Ez lett a végeredmény.

Wolfsburg 3:1 Kiel
    boby10 likes this.

Senior Member
    Sziasztok! Ma Francia bajnoki mérkőzést ajánlok.

AC Ajaccio - Le Havre mérkőzésre gondoltam.

Az Ajaccio Utolsó öt mérkőzésén (1) győzelem (2) döntetlen (2) vereséget ért el és így a harmadik helyen végzett a bajnokságban. A szorzó (2.20) így esélye a győzelemre (45%) viszont korábbi mérkőzéseit (58%) nyerte meg ilyen szorzóval. Hazai pályán (14-2-3) eredménnyel (36:18) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.8) átlag. Legjobb gólszerző Nouri Riad (13) és Gimbert Ghislain (12) góllal. Figyelembe kell venni,hogy mostanában eléggé szeszélyesek hiszen többször is biztos győzelmet engedtek el és döntetlen lett belőle. Le Havre remek sorozatával öt mérkőzés öt győzelem így a negyedik helyen végzett. A szorzó (3.40) így esélye a győzelemre (29%) viszont korábbi mérkőzéseiket (35%) nyerte meg ilyen szorzóval. Idegenben (6-4-9) eredménnyel (24:22) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.42) átlag. Legjobb gólszerző Mateta Jean-Philippe (17) góllal viszont igen sok játékos van akik (3-6) gólosak. Figyelembe kell venni a csapat igen jó teljesítményét hiszen utolsó tíz mérkőzésükből (1) döntetlen (2) vereség (7) győzelem a mérlege. Egymás ellen (5-2-8) eredménnyel állnak. Küzdős mérkőzésre van kilátás és úgy gondolom a hazai pálya előnyét a vendégek jobb teljesítménye korrigálni tudja és ebből akár döntetlen is lehet.

Tippem a következő.

17873 D Ajaccio - Le Havre Döntetlen (1X2)2,90

boby10 likes this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •