Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (36) összesen
Like Tree10Likes

Téma: AboveSubZero

Member
    Thiem vs Berdych
    Berdych
    Odds 1.9 Tét 2/3 B

Ostapenko vs Svitolina
    Szettek száma over 2.5
    Odds 2.3 Tét 2/3 U
    Játékok száma Felett 27.5
    Odds 3.75 Tét 1/3

Martic vs Rybarikova
    Dupla eredmény Petra Martic nyeri az első szettet és elveszti a mérkőzést
    Odds 6.5 Tét 1/3 U

CoCo vs Woz
    Első szett CoCo
    Odds 1.73 Tét 2/3 U

Azarenka vs Halep
    Szettek száma over 2.5
    Odds 2.35 Tét 2/3 U

Muguruzát 1.8ért amikor felkerült raktam, 1.6ért nem kéne.

A Vandeweghe meccset indoklom röviden, a többit a félkegyelmű Zsiga bácsi javasolta az 127.számú mixeldében.

Hasonló meccset várok, mint a woz-kontaveit, ahol az észt úgy játszott mint egy world beater, CoCo ugyanúgy letudja csapni a pályáról a dánt, ha úgy tolja mint az eddigi meccsein, mondjuk vsz ő talán be is tudja fejezni 2őben (másodikra). Egyébként azt a meccset angol kommentárral néztem, aki mondott egy érdekes dolgot, amivel maximálisan egyetértek. Kontaveit nem ott rontotta el, hogy elsőre nem tudta kiszerválni a meccset, mert ez a női mezőny nagy százalékának nem sikerült volna egy wozniacki ellen, -bármennyire is jól játszott addig- bár azért 30-0 után illett volna befejezni. Hanem, hogy semmiféle nyomást nem gyakorolt a dán adogató játékaira, és hagyta tapadni, pedig tényleg lemosta a pályáról és simán összetörhette volna végleg, szinte bárhol a második szettben. De nyerő típusnak születni kell, és kontaveit nagyon nem az, és ezt baromi nehéz lesz neki megtanítani még akkor is ha csak 21 éves még. Lényeg a lényeg, ha CoCo az eddigi formájában játszik, akkor nem lesz elég, hogy wozniacki fejben erős és pluszban még eszméletlenül küzdős játékos is. Amúgy meg ha az amerikai bukja az elsőt szerintem nem fog fordítani, úgyhogy inkább első 1.73ért mint meccs 1.6ért.

Senior Member golszerzo avatara
    Csak Grand Slameken tippelsz vagy most nyaralsz?

Member
    2 óvatos tipp mára

Rybarikova vs. Halep
    Első szett Rybarikova
    Odds 2.9 Tét 2/3U

Kerber vs. Vekic
    Játékok száma over 26.5
    Odds 3.75 Tét 2/3U

Member
    Idézet golszerzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak Grand Slameken tippelsz vagy most nyaralsz?
    Jobban mondva csak füves pályás Grand Slamen, régen jó volt amikor még az AO meg a USO is füves volt, mára csak wimbledon maradt nekem
    Nem amúgy nyaraltam, meg néha besokallok, a sok meccsnézéstől és tartok 1-2 hét szünetet. Én főleg női livera tippelek, néha kicsit értelmetlennek érzem, hogy meccs előtti tippeket írjak be ide, mert kb 2x-3x annyi tippet nyomok liveba. Csak amikor jó szériám van mindig megjön a kedvem a fogadási naplóhoz. Amúgy női livera egy iskola példa a makarova-konta, makarova 3ból 2szer bukta az adogató játékát, amikor az előtte való gameben 0-30ról vagy brék labdáról hozta konta az övét, utána konta sem adogatóként sem fogadóként nem tudta lezárni onnan makarova hozta a másodikat és ezek ilyen 2.3-2.6 3+os oddsok, most ezt így nem utólag akarom beírni hanem csak hogy liveban van az igazi érték, és megtalálni a lélektani fordulópontokat és törvényszerüségeket, azt meg nem igazán tudod beírni egy fogadási naplóba. Mert pl én ezen a meccsen meccs előtt 2-0 kontán voltam funból, mert jó kis napom van, de meccs közben baromi sokat lehet változtatni. Egyébként washingtont nem néztem előtte makarova eléggé formán kívül volt, de ma baromi jól játszik, úgyh a kemény pályás szezonban, lesznek rá jó spotok vsz.
    Utoljára módosítva: WayAboveU által: 2017.08.10 01:17

Member
    Haase vs Schwartzman
    Haase
    Odds 1.67 Tét 3/3U

A törpe argentin nagy küzdő, és az egész tornán eddig szenzációsan játszik, de azt csodálom, hogy lépni tud még. Ha Haaset nem nyomja agyon a teher, hogy masters elődöntőt játszhat nyerni fog. Egymás ellen 4/4 haase

Pliskova vs Wozniacki
    Játékok száma felett 27.5
    Odds 3.45 Tét 2/3U
    Szettek száma over 2.5
    Odds 2.32 Tét 2/3U
    Fogadás szettre Wozniacki 2-1
    Odds 4.9 Tét 1/3U

Svitolina vs Muguruza
    Játékok száma felett 27.5
    Odds 3.65 Tét 2/3U
    Szettek száma over 2.5
    Odds 2.32 Tét 2/3U
    Fogadás szettre 2-1 Muguruza
    Odds 4.25 Tét 1/3U

Kombi Wozniacki+Muguruza
    Odds 3.68 Tét 2/3U

Nagy kasza nap lesz, ha minden igaz
    Zozinho19 likes this.

Member
    XLS anal
    "La Presion es un privilegio" - ez meg wtf
    már értem miért kapott ki sok volt a nyomás
    https://pbs.twimg.com/media/DGo2DvdXYAEk4ks.jpg:large

Senior Member
    wozniackit megtettem, hogy nyeri a us opent 1/3 21es odds. Szépen visszaküzdötte magát az elitbe, nem lesz Serena, 2szer már döntözőtt, kedvenc borítása és grand slame, surranó pályán beeshet.

Member
    Idézet himynameismark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    wozniackit megtettem, hogy nyeri a us opent 1/3 21es odds. Szépen visszaküzdötte magát az elitbe, nem lesz Serena, 2szer már döntözőtt, kedvenc borítása és grand slame, surranó pályán beeshet.
    Wops véletlenül ezt a régi nickemmel nyomtam, pedig terveztem beszélgetést magammal, de ez így már nem jön össze

Member
    Konjuh vs. Cibulkova
    Szettek száma over 2.5
    Odds 2.4 Tét 2/3U

Babost veretném Vincivel, de Timi tavaly nagyot menetelt Cincinnatiban, ezért inkább majd maxolom a a játékok száma overt. 26.5 lesz várhatóan 3.4 körül, de nem rakták még ki

Member
    Babos vs Vinci
    Játékok száma over 26.5
    Odds 3.65 Tét 2/3U
    Fogadás szettre Babos 2-1
    Odds 5.2 Tét 1/3U

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •