Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (38) összesen
Like Tree24Likes

Téma: Bitmap Tenisz Pálya.

Senior Member Bitmap avatara

Bitmap Tenisz Pálya.

Gondoltam nyitok én is egy naplót, ahol vezetem a fogadásaim, amúgy is vezetem magamnak, de akkor átköltöztetem ide, lesznek itt olyan tippek is amiket megjátszom s olyanok is amiket nem, hanem csak a kényszer vezérel lesznek kötések, single fogadások, leginkább tenisz.

Első kötés amit játszom.:

Polansky P. - Brown D.

Tavaly, negyeddöntőig jutott el Brown ezen a tornán,viszont előtte behuzott egy füves challanger tornát, a Manchesterit, szóval jól ment neki ezen a boritáson a játék, Wimbledonban Kyrgios ellen is eléggé jól tartotta magát, alapesetben necces lehet rá fogadni, viszont a mostani ellenfele a 132. helyen lévő Polansky, 2014 óta nem játszott ezen a fajta boritáson.

Larsson - Kostova 6-2 / 6-3

Kostova inkább ITF szintű versenyeken indult, ott sem sok sikerrel hisz az évben salakon 9 tornán indult ebből 4 esetben sikerült csak túl jutni az első körön, a többi esetben már az első körben kiesett, viszonyitásképp pl. Gálfi Dalma kettő könnyed szettben ( 6 gamet engedett ) verte egy hónapja, Larrson pedig azért mutatott életjeleket pl.: Madridban vagy Bogotában, sokkal de sokkal minőségibb ellenfelek ellen is.

Evans - Ward

Kétszer találkoztak nagyon régen, mind a két alkalommal füves boritáson, most is ezen játszanak, viszont azóta nagyon sok idő telt el, elég csak visszamenni 2016 év végére Ward azóta, nem játszott, ami majdnem egy éve volt, Evans azóta eléggé jó formában játszik, tavaly Wimbledonban pl. Struffot és Dolgopolovot is tudta verni, szerintem kijőhet az, főleg leginkább itt füvön, hogy régóta nem játszott már Ward, illetve benne lehet az is, hogy revansot vegyen rajta Evans a kétszeri vereségért.

Eredő.:
    1.20 x 1.14 x 1.30 1.78 x 1 egység
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.06.08 16:57
    varin and PetoPisti like this.

Senior Member varin avatara
    Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam nyitok én is egy naplót, ahol vezetem a fogadásaim, amúgy is vezetem magamnak, de akkor átköltöztetem ide, lesznek itt olyan tippek is amiket megjátszom s olyanok is amiket nem, hanem csak a kényszer vezérel lesznek kötések, single fogadások, leginkább tenisz.

Első kötés amit játszom.:

Polansky P. - Brown D.

Tavaly, negyeddöntőig jutott el Brown ezen a tornán,viszont előtte behuzott egy füves challanger tornát, a Manchesterit, szóval jól ment neki ezen a boritáson a játék, Wimbledonban Kyrgios ellen is eléggé jól tartotta magát, alapesetben necces lehet rá fogadni, viszont a mostani ellenfele a 132. helyen lévő Polansky, 2014 óta nem játszott ezen a fajta boritáson.

Larsson - Kostova

Kostova inkább ITF szintű versenyeken indult, ott sem sok sikerrel hisz az évben salakon 9 tornán indult ebből 4 esetben sikerült csak túl jutni az első körön, a többi esetben már az első körben kiesett, viszonyitásképp pl. Gálfi Dalma kettő könnyed szettben ( 6 gamet engedett ) verte egy hónapja, Larrson pedig azért mutatott életjeleket pl.: Madridban vagy Bogotában, sokkal de sokkal minőségibb ellenfelek ellen is.

Evans - Ward

Kétszer találkoztak nagyon régen, mind a két alkalommal füves boritáson, most is ezen játszanak, viszont azóta nagyon sok idő telt el, elég csak visszamenni 2016 év végére Ward azóta, nem játszott, ami majdnem egy éve volt, Evans azóta eléggé jó formában játszik, tavaly Wimbledonban pl. Struffot és Dolgopolovot is tudta verni, szerintem kijőhet az, főleg leginkább itt füvön, hogy régóta nem játszott már Ward, illetve benne lehet az is, hogy revansot vegyen rajta Evans a kétszeri vereségért.

Eredő.:
    1.20 x 1.14 x 1.30 1.78 x 1 egység
    Hajrá, sok sikert
    Bitmap likes this.

Senior Member Cesc18 avatara
    Hajrá, csapassad neki!
    Bitmap likes this.

Member ChelseaForce avatara
    Hely
    Sepsiszentgyörgy (Erdély)
    Ügyesen, mindig higgadt fejjel!
    Bitmap likes this.
    „We'll Keep The Blue Flag Flying High”

2017.06.08 Single

Larsson - Haddad Maia

A brazil lány, nagyon jó évet fut, nyert ITF tornát szettveszteség nélkül, Prágában szintén nagyon jól játszott ahol sikerült minőségi ellenfeleket megvernie, Larsson-t nyerettem az első kőrben de nem volt meggyőző.

Eredő.:
    1.78 1.78 x 1 egység

2017.06.08
    Kombi

Saez - Errani

Az első körben kivártam, hogy hogy játszik az olasz, hisz még nem indult ezen a tornán viszont meggyőző volt, az első szettben sikerült az ellenfele összes adogatását elvennie, mostani spanyol ellenfele nincs rossz formában, nyert is ITF tornákat ( igazából ott mindenhol esélyesként, nem volt underdog szóval nem meglepetésszerűen nyerte azokat ) más szint, csinál néha Errani furcsa dolgokat, de azért az ilyen kötelező meccseket azért megoldja, ha nem is megy annyira akkor a rutin.

Kicker - Sandgren

Az argentin egy jó kis salakos játékos, az idei évben is jó formának örvend, elég ha csak megnézzük pár tornán a szereplését pl. Rio De Janeiroban vagy pedig Lyonban ahol pl. Brown-t két szettben verte meg s aztán áldozatul esett Kyrgios is.Sandgren inkább csak ez évben játszik salakon, volt idénről egy Challanger győzelme, azon a tornán is elvárható volt, hogy ő nyeri meg mintsem meglepetés hisz egy alkalommal kellet csak underdog szerepet betöltenie, nem igazán az ő terepe ez én azt mondom, ezen a szorzón inkább mindenféleképpen Kicker felé huzodom.

Eredő.:

1.19 x 1.58 1.88 x 1 egység.
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.06.08 16:58

Kicker sajnos beleronditott abba, hogy tökéletes nap legyen.

Member
    Holnap Vesely-re kb. 1.20-1.30 körül adnak Sandgren ellen az elődöntőben, kombi alapnak tökéletes lehet.

Sok sikert!

Senior Member PetoPisti avatara
    Miért szakad meg a naplód Bitmap?

2017.06.25 Single

Riske - Cornet

Háromszor találkoztak egymás ellen mindig más boritáson, 2017 salak Riske nyerte két szettben 6 - 2 / 6- 4-re, az előtt két évvel füvőn találkoztak amit szintén Riske nyert kettő szettben 6 - 0 / 6 -3-ra, aztán pedig kemény pályán is verte szintén sima kettő szettben, szóval három találkozásuk alkalmával mindig sima kettő szettes siker volt Riske részéről legyen az bármilyen boritás, Cornet idén egy meccset játszott ahol nagyon simán kikapott az underdog Broady ellen, mig Riske szépen nyeregette a back to back meccseket, szóval a forma / egymás elleni / boritás minden Riske mellet szól.

Eredő.:

1.42 1.42 x 5 egység.

2017.06.25 Single

Lucic
    - Niculescu

Teljesen két különböző stilusu játékot játszanak ketten, nagyon régen találkoztak egymás ellen 2011-ben ami szerintem már nem mérvadó, Lucic nagyon szépen kezdte az évet sajnos hátráltatta őt egy össze szedett sérülés, és Charleston óta csak két meccset nyert illetve ez az első füves meccse viszont, ami jó hir számára most az , hogy Niculescu az egész évet pocsékul játsza, IW óta egyetlen egy nyert meccse sincs, ami azt jelenti, hogy 11 lejátszott meccsből csak egyet tudott megnyerni azóta, ő sem játszott még füvőn idén, ha az eddigi szezont nézzük, meg a játék stilust, akkor nálam itt simán nyer Lucic.

Eredő.:

1.67 1.67 x 1 egység.

2017.06.25 Kombi

Kvitova - Barty

Egvszer találkoztak korábban, 2012-ben RG-n salakos boritáson, ahol Kvitova sima 6-1 / 6-2-es győzelmével zárult a meccs, én azt várom, hogy újra jobb lesz Kvitova , természetesen most sokkal szorosabb meccset várok hisz mind a ketten nagyon jól játszottak ezen a héten illetve ezen a boritáson, viszont biztos vagyok benne, hogy Bartyn lesz a nagyobb nyomás amit nem fog tudni kezelni, plusz Kvitova minden játékelemben egy kicsit szerintem jobb ami kell ide, meg sokkal tapasztaltabb hogy hogyan döntsön jól ilyen nagy mérkőzéseken, kipihentebb is lehet hisz, Safarova feladta ellene, szervája is jól sül, alapvonalról is veszélyes, én most őt várom ide győztesnek, visszatéréseként nagyon szép lenne ha cimmel ünnepelhetné.

Babos - Mertens 17,5+

Timi eléggé hullámvőlgyben van mostanában,néha mutat azért valamit néha nem, viszont azért szokta tartani magát mindenki ellen, ha gyengébb ellen játszik akkor is " megszokott szenvedni " ha jobb ellen akkor is szokta tartani magát, idén füvön két meccset játszott, papiron egy gyengébb Rus ellen három szettes lett, és papiron tőle erősebb Kr.Pliskova ellen vele is három szettes lett, szóval sok a hullámvőlgy a játékában is, szóval ez nem egy olyan nagy határ, hogy ne hozzák le, előző találkozásuk alkalmával Babos kemény pályán nagyon simán nyert 6 - 2 / 6 -2-re most biztosan nem lesz ennyire sima, de ha megnézzük még az az eredmény is 16 játék volt.. most ide kell 18 ami csak kettővel több....

Eredő.:
    1.33 x 1.24 1.65 x 5 egység
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.06.26 09:22
    DjokeNole likes this.

2017.06.26 Kombi

Chardy - Lajovic

Chardy jól játszott a Stuttgarti és a Queensi tornán is, egyébként az ő tenisze abszólút alkalmas a füves boritásra, mind a kettő tornán Lopez bucsuztatta ami amúgy teljesen várható volt, viszont előtte jó játékosokat vert meg, sokat számit ez a pár meccs füvőn hisz nem olyan könnyü az átálás salakról majd láthatjuk Lajovicnál is akinek még idén nem volt ezen a boritáson meccse, mert ő a salakot favorizálja inkább, egyébként az a legerősebb boritása de legutobb 2015-ben azon is megtudta verni Chardy kettő szettben, szóval az hogy meccsben van illetve a játéka is, ezek mind Chardy mellet szólnak, nem tudom elképzelni, hogy itt más eredmény szülessen mint az ő győzelme.

Bellucci - Anderson

Nem játszott még idén füvőn egyiköjük sem, viszont a salakos Belluccinak biztosan meg fog gyülni a baja a nagy szervás Anderson ellen aki amúgy mióta vissatért sérülésből, jó formának örvend, eléggé jó játékosokat vert meg salakon ami egyébként annyira nem az erőssége volt, itt elég ha egyszer brékel mert az adogatásai sülni fognak.

Eredő.:
    1.25 x 1.25 1.56 x 10 egység
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.06.25 11:28
    DjokeNole likes this.

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •