Bitmap Tenisz Pálya.

Gondoltam nyitok én is egy naplót, ahol vezetem a fogadásaim, amúgy is vezetem magamnak, de akkor átköltöztetem ide, lesznek itt olyan tippek is amiket megjátszom s olyanok is amiket nem, hanem csak a kényszer vezérel lesznek kötések, single fogadások, leginkább tenisz.

Első kötés amit játszom.:

Polansky P. - Brown D.

Tavaly, negyeddöntőig jutott el Brown ezen a tornán,viszont előtte behuzott egy füves challanger tornát, a Manchesterit, szóval jól ment neki ezen a boritáson a játék, Wimbledonban Kyrgios ellen is eléggé jól tartotta magát, alapesetben necces lehet rá fogadni, viszont a mostani ellenfele a 132. helyen lévő Polansky, 2014 óta nem játszott ezen a fajta boritáson.

Larsson - Kostova 6-2 / 6-3

Kostova inkább ITF szintű versenyeken indult, ott sem sok sikerrel hisz az évben salakon 9 tornán indult ebből 4 esetben sikerült csak túl jutni az első körön, a többi esetben már az első körben kiesett, viszonyitásképp pl. Gálfi Dalma kettő könnyed szettben ( 6 gamet engedett ) verte egy hónapja, Larrson pedig azért mutatott életjeleket pl.: Madridban vagy Bogotában, sokkal de sokkal minőségibb ellenfelek ellen is.

Evans - Ward

Kétszer találkoztak nagyon régen, mind a két alkalommal füves boritáson, most is ezen játszanak, viszont azóta nagyon sok idő telt el, elég csak visszamenni 2016 év végére Ward azóta, nem játszott, ami majdnem egy éve volt, Evans azóta eléggé jó formában játszik, tavaly Wimbledonban pl. Struffot és Dolgopolovot is tudta verni, szerintem kijőhet az, főleg leginkább itt füvön, hogy régóta nem játszott már Ward, illetve benne lehet az is, hogy revansot vegyen rajta Evans a kétszeri vereségért.

Larsson - Haddad Maia

A brazil lány, nagyon jó évet fut, nyert ITF tornát szettveszteség nélkül, Prágában szintén nagyon jól játszott ahol sikerült minőségi ellenfeleket megvernie, Larsson-t nyerettem az első kőrben de nem volt meggyőző.

Eredő.:
    1.78 1.78 x 1 egység

2017.06.08
    Kombi

Saez - Errani

Az első körben kivártam, hogy hogy játszik az olasz, hisz még nem indult ezen a tornán viszont meggyőző volt, az első szettben sikerült az ellenfele összes adogatását elvennie, mostani spanyol ellenfele nincs rossz formában, nyert is ITF tornákat ( igazából ott mindenhol esélyesként, nem volt underdog szóval nem meglepetésszerűen nyerte azokat ) más szint, csinál néha Errani furcsa dolgokat, de azért az ilyen kötelező meccseket azért megoldja, ha nem is megy annyira akkor a rutin.

Kicker - Sandgren

Az argentin egy jó kis salakos játékos, az idei évben is jó formának örvend, elég ha csak megnézzük pár tornán a szereplését pl. Rio De Janeiroban vagy pedig Lyonban ahol pl. Brown-t két szettben verte meg s aztán áldozatul esett Kyrgios is.Sandgren inkább csak ez évben játszik salakon, volt idénről egy Challanger győzelme, azon a tornán is elvárható volt, hogy ő nyeri meg mintsem meglepetés hisz egy alkalommal kellet csak underdog szerepet betöltenie, nem igazán az ő terepe ez én azt mondom, ezen a szorzón inkább mindenféleképpen Kicker felé huzodom.