Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (38) összesen
Like Tree24Likes

Téma: Bitmap Tenisz Pálya.

Senior Member Bitmap avatara
    Csak Single fogadások, egy egységnyi téttel.

1.

Suarez Navarro - Ostapenko Navarro +1.5 szett 1.49

Ostapenko nyerhet ha a saját játékát játsza végig, viszont nem játszott RG óta, a spanyol Navarro tegnap pedig olyan játékot tett le Makarova ellen hogy öröm volt nézni, nem tudom , hogy ki fog nyerni mert benne van hogy Osta vagy CSN nyer viszont biztosan nem lesz két szettes Ostapenko győzelem, ezért nekem tetszik a +1,5 szett CSN-re, a tegnapi játék kép alapján illetve, hogy Ostapenko nem játszott egy ideje ennek jönnie kell.

2.

Ka.Pliskova - Riske 1.39

Pliskova itt tavaly a döntöig jutott, most is valami hasonló jó szereplést várok tőle, ami kicsit aggaszt, hogy Pliskovának ez az idei első füves meccse és Riske meg azért tud játszani ezen a boritáson ha szükséges, viszont az nyugtató, hogy tegnap nem volt annyira jó Riske már Cornet ellen sem, ide sokkal de sokkal több kellesz és nem biztos, hogy az meg lesz benne.

3.

Schiavone - Peng 2.00

Durva, hogy 2011 volt az amikor legutobb egymás ellen játszottak jó régen, viszont amiért az olaszal tartanék most az az eddigi lejátszott meccsek ezen a boritáson, Mallorcán meglepetésre verte Bouchardot de pl. tegnap Lauren Davist is, Peng-nek ez lesz az első meccse idén, és én azt láttam, hogy Schiavone nem volt rossz, szóval ezen a szorzón bepróbálom.

4.

Pavlyuchenkova - Mertens 2.25

Pavlyuchenkova nagyon rosszul játszott a Mallorcai tornán, össze szedett egy sérülést is Sorribes Tormo elleni meccsen, ott sem kellet már sok hogy kikapjon viszont sikeresen tudott nagy nehezen brékelni a legutolsó pillanatban a második szettben aztán kiadogatta a szettet, aztán a harmadik szettben nem sokat játszottak mert besötétedett és átteték másnapra ami jól jött neki tudta pihentetni a karját / vállát \ viszont, ott sem volt sokkal jobb, ezután rá egy nappal pedig Goerges engedett neki összesen három játékot, nem tudom azóta mi javulhatott , az egyszer biztos, hogy a Mallorcai meccseit láttam és az alapján őt veretni kell, Mertens jó volt az első körben Babost nagyon simán verte bár tudjuk milyen állapotban van....

5.

Marterer 2 - 0 - Zekic 1.45

A fiatal német Marterernek van pár meccse már idén füves boritáson, nemrégen láthattuk játszani, az első meccse a Stuttgarti tornán volt Johnson ellen ahol első szettben adott egy 3 - 6 -ot neki és csak döntő szettben kapott ki, ezután ment a következő német tornára Halle-be ahol Istomin-t és ezután Bublikot is kettő szettben tudta verni, aztán esett ki Thiem ellen és ellene sem vallot szégyent, szóval megvan a játéka és játékban is van ezzel szemben az ellenfele Zekicnek még nincs jegyett meccse füvön, soha az életében, csak salakon játszogat ott is inkább futures szint, idén is nagyon sok salakos meccs van benne, viszont ott sincsennek annyira nagyon kiemelkedő meccsei, amondó vagyok hogy ha Marterer egy Istomin vagy egy Bublik ellen tudott kettő szettben nyerni akkor egy futures szintü játékos ellen aki még soha nem játszott füvön, és ebben a hónapban is még salakon futkározott ellene miért ne ?!
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.06.26 20:19

6.

Tsonga - Querrey 3.5 over 1.50

Nyert már itt két meccset Tsonga bár nagyon nagy meglepetés lett volna ha mind ez nem igy történik, viszont még mindig nincs szerintem olyan jó formában, már Bolelli ellen is rezgett neki a léc a második szettben illetve a harmadikban is sokszor eljutott bréklabdáig Bolelli csak nem sikerült megjátszania, most pedig Querrey jön aki mindkettőjüktől nehezebb falat, 2014-ben adta a sors hogy találkoztak elöször füvön, 5 szettes meccset hozott, Querrey jól adogat, ha egyszer esetleg brékel akkor jöhet simán a szett töle, ha végig jól adogat TB-ben megint simán esélye van hogy szettet hozzon,szóval sanszos nagyon, én megmondom az őszintét hogy 5 szettes meccset várok itt, szóval nekem megéri ez a másfeles szorzó azért hogy a vesztes is nyer egy szettet legalább.

7.

Bedene - Muller 3,5 szett over 1.50

Ez a másik meccs ahol 4-5 szettes meccset várok szintén másfeles a szorzó rá, Bedene nagyon jó formában van, itt a tornán eddig még nem játszott rövid 3 szettes meccset, nagy adogató Karloviccal játszott egy hosszú meccset és Dzumhur ellen is bukott szettet, jó formában van, Hertogenboschban találkozott legutobb Müllerrel kb. 3 hete, ott is három szettes meccs volt, simán fog hozni egy szettet Bedene legalább, akár Fucsovicsnak is meg lett volna az esélye ha tudja értékesiteni a brék labdákat hogy egy szettet nyerjen, viszont ami neki nem sikerült az sikerült Rosolnak, top formában van Muller de sok meccs van már benne, Bedenét vinni fogja a formája, itt is biztos vagyok benne, hogy a vesztes játékos legalább egy szettet el fog hozni.

8.

Konta - Sakkari Konta 2:0 1.36

Nagyon nehéz meccsen van túl Konta, nagyon sokáig úgy látszott, hogy nem fog nyerni Vekic ellen, nagyon sokszor kellet megoldania 0:30-ról viszont sikerült neki, ez is árulkodik arról hogy fontos helyzetekben nagyon jól döntött viszont szerencséjére Vekic hamarabb fáradt el, egy nagyon közeli labdához nem ért már el ami mellette volt onnantól kezdve tudtam hogy meg lesz Kontának a meccs, meg is lett, szerintem ez felszabaditja őt és ettől jó lesz jobb sokkal,nagyon jó igy a sorsolása hogy kiesett Kvitova is, Sakkarinak már ez is nagy szó hogy harmadik fordulóban játszhat, egy ilyen nagy győzelem után szerintem Konta simázni fogja, egyébként Nottinghamben Vekic kiosztott Sakkari számára egy 6-2 6-3at.

9.

Peng - Halep 2,5 over 2.62
    A román hiába nyerte mind kettő meccsét két szettben, nem láttam rajta azt az átütő erőt még nem igazán találta meg ő itt a formáját, Haddad ellen is 5-4 ről úgy hogy már Haddad szervált a meccsért jött vissza 5-7re, viszont nagyon sok kihasználatlan brékpontja is volt a brazilnak ha egy kicsit koncentráltabb simán bajba is kerülhetett volna Halep, az első körben sem láttam annyira nagyon jónak a románt hiába látszólag könnyen nyert, Peng jó szezont fut élvezi a játékot amit játszik semmi vesztenivalója és az első két meccsén is nagyon-nagyon jól játszott Navarro és Vondrousova ellen, egy szettre mindenféleképpen jó lehet, ennyiért meg pláne value....

10.

Mugurzza + Konta 1.55 ( MBG csak 08.-án játszik ).

A tizedik tipp és egyben az utolsó a holnapi meccsekkel kapcsolatban, ez egy kombi aminek ülnie kell szintén, jó kis két meccset szelvény másfeles körüli szorzóval, kicsit több az meg csak jobb, amúgy emlitettem már hogy nagyon szeretem ezeket a max 3 meccsből álló másfeles szorzókat nagyon nagy találati aránnyal tudom öket elkapni, hála az éveknek van egy saját téterősségem is és azt is jól varriálom ezeknél, akkor teszem kevesebbel amikor elmegy, szóval szeretem ezeket, az első az Muguruza lenne, 2015-ben sikerült egyébként neki a döntőig menetelnie, az hogy milyen komolyan veszi ő most ezt a tornát arról az árulkodik, hogy Spanyolország egyetlen női wimbledon bajnokával erösitette meg az edzői stábját, Conchita Martinez ideiglenesen csatlakozott az edzői csapathoz a Wimbledon idejére, az első két meccsén is nagyon jól és nagyon meggyőzően játszott, annyira már nincs ő úgymond a közép pontban ami szerintem jót tesz neki és felszabadultan játszhat, egyszer találkoztam kemény pályán AO-n ahol Mugurzza 6-2 , 6-3-ra tudott ellene nyerni, Cirstea nem mondanám hogy jobb füves játékos mint kemény főleg nem mint Mugurzza szóval valami ilyesmi várható szintén, max egy szorosabb szett és egy könnyed.

A kombi másik fele, Konta lenne, újra...Ebben a meccsben annyira biztos vagyok, hogy még kombiban is beteszem, itt már csak a sima győzelmét viszont fentebb amikor azt irtam, hogy 2-0ra fog nyerni, ott kicsit bővebben irtam le, hogy miért is gondolom ezt,
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.07.09 02:02
    Andersson04 likes this.

11.

Riske - CoCo 1.45

Riske vezeti az egymás ellenit 4-3-ban és meg is nyerte a legutóbbi találkozójukat Dubaiban viszont ezt pont láttam és Vandeweghe hozzá állása teljesen pocsék volt és igy is elég szoros volt, a szerva ami nagy különbség lehet kettejük között természetesen CoCo javára, első körben nagyon koncentráltan játszott és a második mérkőzésén is jó volt, minden mellette szól jelenleg, boritás, koncentráció.

12.

Radwanska - Bacsy 2,5 over 2.37

Bacsinszky vezeti az egymás ellenit 3-0 arányban, és jelenlegi teljesitménye és formája alapján én is azt mondom hogy ő az esélyese ennek a találkozónak nem csak a bukmékerek viszont szerintem Radwanska nem játszik rosszul füvön, a legkedveltebb boritása szóval egy szettre mindenféleképpen jónak kell lennie.

13.

Gulbis - Djokovic Djokovic -2,5 szett 1.7

Indoklas ha hazaerek meccsig, ha nem itt lesz hogy teszem.
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.07.09 02:02

14.

Azarenka - Halep 1.6

Ez lesz a nap legjobb női meccse biztosan izgalmas lesz, kicsit féltettem a román lányt hogy mi lesz vele a következő GS tornán nem-e töri meg kicsit mentálisan az elveszitett RG döntő Ostapenko ellen, viszont eléggé pozitiv jelek vannak, igazából ez Azarenka számára lesz az igazi teszt hisz amióta ő visszatért a tourra még nem játszott top 10-es játékos ellen, az első három meccsén jól játszott, ha nem müködött neki az egyik fajta játékstilus akkor simán változtatott rajta és játszott más fajta stilusban, eddig féltettem Halepet hogy nem igazán találta még meg itt a formáját viszont ez most szerintem sikerült neki Peng ellen, pl. a második szett TB-jében nagyon jó döntéseket hozott amikor szett labdát háritott és csinált belőle meccs pontot, én most azt mondanám hogy ezt Halep megnyeri, ahogy néztem az első két meccsét azt mondtam, hogy nem top formában játszik, viszont még úgy is jobb statisztikákat produkált átlagban mint Azarenka, az első és a második szervája is majdcsak 10%-al jobban sültek, ettől szerintem csak jobb minél több meccs van benne,igazából ez is látszik rajta, most jobb volt mint az első két meccsén, meg amúgy is igazából nem nagyon tudjuk hogy Azarenka mire lesz képes hisz visszatérése óta inkább 50 en kivüliek ellen játszott, ekkora szorzón nekem jó a román.

15.

Vanni - Basic 1.8

Az legutóbbi két találkozásuk alkalmával sikerült kemény pályán és fedetten is nyernie Vanni-nak, viszont most egy olyan tornán vannak amit sikerült már egyszer Basicnak megnyernie 2015-be, szóval eléggé érzi, szerintem most simán itt az ideje,alkalma hogy revansot vegyen a két előző meccsek miatt hisz a formájára jelenleg nem lehet panasz, 3. hóban sikerült egy CH tornát nyernie majdnem szettveszteség nélkül és úgy látszik hogy ezen a tornán is kitart a formája mert jól játszik, ezzel ellentétben Vannic jól kezdte az évet hisz jól játszott AO-n viszont Berdych ellen szenvedett egy ágyék sérülést és fel is kellet adnia azt a meccset onnantól kedzve nem igazán találta a formáját, kétszer egymás után a 350-en kivüli Kartsev tudta verni két szettben illetve már ezen a tornán is bukott szettet a jelenleg 636. helyen lévő Nielsen ellen is, szóval azért irtam hogy itt lehet az ideje a revansnak mert jelenleg két ellentétes utat járnak be, mig Vanni formán kivül van addig Basic jó formában ütőget, majdnem 50-50 a szorzó igy simán a jobb formában lévő Basiccal tartok.

16.

Kerber - Muguruzza 1.73

A legutobbi négy találkozásuk alkalmával mind a négyszer sikerült Muguruzának nyernie, ebből az utolsó kettőt szettveszteség nélkül, az érdekesség az hogy mind a négy meccs, négy különbözö boritáson volt ( salak, fü, keménypálya, fedett ), szóval jó előjelekkel várhatja a spanyol a találkozot illetve biztosan tudja hogy hogyan kell Kerber ellen játszani, azt már irtam, hogy Muguruzza biztosan komolyan veszi a tornát hisz Spanyolország egyetlen női wimbledoni bajnoka csatlakozott az edzői stábhoz ezen torna idejére, Kerber nagyon rossz formának örvend már Eastbourne óta, egy nagyon kicsit emelt a szinten viszont nem hiszem hogy csak erre a meccsre feltudná szivni magát és javitani a szerváján, egyébként még úgy volt torna elött hogy hamstring szindrómában szenved ami nem hátráltatta még a tornán viszont még nem is volt hosszabb , keményebb meccse viszont lehet már ennek semmi jelentőse...., ezzel ellentétben a 2015-ben, döntöig menetelő spanyol nagyon össze kapta magát mind a három meccsét sima kettőben nyerte nagyon koncetráltan és jól játszott az alapvonalról, én még most is azt mondom hogy Kerber még mindig simán sebezető s ki ha nem egy olyan játékos verje meg most aki ennyire koncentráltan játszik s komolyan veszi a tornát is és eddig minden boritáson sikerült már vernie.

17.

Querrey - Anderson 3,5 over 1.48

Jól játszott Querrey viszont háromból két meccsén bukott legalább egy szettet, az első meccsen is simán benne volt Fabbiano ellen is hogy rögtön az első szettet elbukja hisz szervált is érte az olasz, ha ilyen lehetőség adódik Andersonnak ő biztos hogy kifogja használni mind kettőjük játékába benne van simán hogy szettet bukik, elég lehet akár egy break vagy tb-ben úgy ütni, egy hosszú meccset várok, kb olyat mint a Querrey - Tsonga volt.
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.07.11 20:01

Senior Member
    Nagyon komoly elemzés sok sikert!
    Bitmap likes this.

Senior Member
    Bitmap, teljesen egyetertek mind 3 tippedel, amit en neztem melle meg svitolina veri ostopenkot 1,8 ods, kuzentsova veri radwanskat 1,53 ods, federer veri dimitrovot 1,15 ods, makarova/vesnina paros nyer, chan/hingis paros nyer, ezekrol mi a velemenyed ?

Idézet Borg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bitmap, teljesen egyetertek mind 3 tippedel, amit en neztem melle meg svitolina veri ostopenkot 1,8 ods, kuzentsova veri radwanskat 1,53 ods, federer veri dimitrovot 1,15 ods, makarova/vesnina paros nyer, chan/hingis paros nyer, ezekrol mi a velemenyed ?
    A két egyéni teljesen kétesélyű nálam, pl. a Kuznetsovára kinált szorzó kevés is, persze ott van, hogy Kuznetsova nagyon sokszor megverte már Radwanskát, viszont a legutóbbi két találkozásuk is durva volt, pl. WTA Fináléban is nehezen nyert Kuznetsova és én azt mondom hogy Radwanska játéka jobban illik fűre szóval itt több esélye lehet, egyébként egyetlen füves találkozásukat is Radwanska nyerte, nálam necces nagyon inkább az, hogy 3 szett lesz vagy Radwa megtámogatva...

Természetesen a többi favorit jó lehet, fed, makarováék, chanék.

18.

Gjorcheska - Osaka Mari 1.53

A salakot nagyon kedvelő Gjorcheska játszik a fiatalabb Osakával, a macedón lány nagyon él salakon már több mint 300 meccse volt rajta amiből 214-et sikerült is megnyernie, már az évben is nyert kettő vagy három ITF tornát szóval ezen a szinten és ezen a boritáson jól mozog, lehetősége van most egy újabb ITF torna győzelemre hisz ez már a döntő, négy meccset kellet lejátszania hogy most döntőbe játszhasson, ezt mind a négyet sima kettő szettben sikerült megoldania.

A japán ellenfele, aki egyébként Naomi Osaka húga, játszik mindenféle boritáson, leginkább kemény pályán, ezt nyilatkozta is hogy az a boritás ami a legközelebb áll hozzá,neki még olyan nagy sikerei nem voltak hisz nem sikerült még tornát nyernie, ami miatt lehet hogy még egy kicsit görcsösen is léphet ma pályára, egyébként sem valami stabil játékos még, hisz az 1000-en kivüli Mylene is meg tudta verni, illetve már ezen a tornán is rezget neki a léc a 370. Tan ellen, mostani ellenfele jóval tapasztaltabb és ügyesebb lesz, nagyon sok salakos meccs van már benne, minden mellette szól, igy ez a szorzó még el is fogadható.
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.07.09 18:36

Senior Member
    Nem volt egy sétegalopp, de magvan. Köszi a tippet!
    Bitmap likes this.

19.

Konjuh - V.Williams 1.50

Már az előző meccsen is számitott és kijött, hogy Venus jóval tapasztaltabb mint akkori ellenfele Osaka, sikerült őt kettő szettben vernie az 1. pályán, nagyon koncentrált volt és ott volt fejben,az első játszma röviditésében rögtön elveszitette az adogatását, onnantól kezdve viszont zsirnorban nyert 7 pontot. Konjuhban meg van a tehetség, hogy akár nyerjen, viszont az eddigi meccsek képe alapján azt vontam le, hogy nem tud folyamatosan koncentráltan játszani, ez pedig egy olyan tapasztalt játékos, mint Venus aki tényleg tapasztalt GS tornákon meg amúgy is, nem sok jót fog jelenteni számára, egy szettet elhozhat, viszont a meccs az Venusé lesz, az eddigi látottak alapján.

20.

Thiem - Berdych 1.9

Ekkora szorzón nekem megéri a kockázatot, hogy a cseh Berdych fog itt nyerni, forma alapján nem neki kellene nyernie, viszont ez a boritás és torna inkább a szerváinak és az ő alapütéseinek kedvezhet, ( viszont egyetlen egy találkozásuk alkalmával, keményen is sikerült vernie Berdychnek sima háromban ) egyébként már tavaly is a füves szezon részében szerezte a pontjai nagy részét Berdo, és általában itt Wimbledonban is jól szokott szerepelni láthatjuk pl. tavalyi szereplését, inkább vele tartanék ezen a szorzón.

21.

Basic - Galovic Basic 2:1 4.00

Basic nyerte már meg ezt a tornát és nagyon jó formában teniszezik, viszont vannak megingásai ezen a tornán is négyből háromszor bukott szettet, a 640. Ocleppo is eltudott töle lopni egy szettet, szerintem simán van esélye az inkább salakos boritást kedvelő Galovicnak is hogy egy szettet nyerjen, a tornán egymás után szállitja az underdog győzelmeit, teljesen felszabadultan játszhatja ezt a döntőt ami veszélyesé teheti őt ilyen formában, legalábbis egy szett erejéig bizto
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.07.11 20:02
    Zozinho19 and WayAboveU like this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •