Oldal: 54 / 58 ElsőElső ... 4445253545556 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 531 - 540 (578) összesen
Like Tree60Likes

Téma: Nyerő tenisz tippek

Senior Member
    Idézet hogar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kicsit túl lett fújva ez a téma, sapka1 talán kicsit ingerülten reagált az őt ért kritikákra, de ez is érthető hiszen új fiú bizonyitási vággyal és az eredmények sem jöttek igazán. Ez pedig beinditott egy láncreakciót...
    Viszont a sportfogadásban alapul véve 10 tippet (akár 100-at is) nem túl mérvadó dolog. A tippmestereknek a statjai mindenki számára elérhetőek, innentől kezdve pedig mindenki maga dönt.
    Peace
    Köszönöm szépen! Igy van kicsit ingerült voltam. Nagyon sok tipp nem jött ezzel tisztaban vagyok egyből mindenki letámadott. Ezzel nem sajnáltatni akarom magam meg mentegetőzni. Ez egy ilyen szar hónap volt. A címmel kapcsolatban meg hogy miért ez lett ami, még a tagság előtt ezzel kezdtem el igy nem akartam megváltoztatni. Minden tippet amit felraktam elemezve,átgondoltan tettem. Tény, hogy elég sok tippet raktam fel, de ezek nagyrésze sajnos elment. Most kicsit kevesebbet fogok felrakni, de azokat még jobban átgondoltan fogom elemezni.

Member hahota avatara
    Idézet sapka1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen! Igy van kicsit ingerült voltam. Nagyon sok tipp nem jött ezzel tisztaban vagyok egyből mindenki letámadott. Ezzel nem sajnáltatni akarom magam meg mentegetőzni. Ez egy ilyen szar hónap volt. A címmel kapcsolatban meg hogy miért ez lett ami, még a tagság előtt ezzel kezdtem el igy nem akartam megváltoztatni. Minden tippet amit felraktam elemezve,átgondoltan tettem. Tény, hogy elég sok tippet raktam fel, de ezek nagyrésze sajnos elment. Most kicsit kevesebbet fogok felrakni, de azokat még jobban átgondoltan fogom elemezni.
    hajrá toljad neki ne törődj a varjakkal! majd jönnek a zöld tippek is

Senior Member
    Idézet hahota eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hajrá toljad neki ne törődj a varjakkal! majd jönnek a zöld tippek is
    Köszönöm probálkozom!!!

Senior Member
    07.23. Gstaad döntő!!
    Kontaveit-Bertens!
    A protippre véletlenül első és második kiemeltet irtam tévesen. A második és a harmadik kiemelt játszik egymás ellen. Elnézést mindenkitől, de remélem nem ezen fog múlni.
    Kontaveit egy szettet bukva jutott a döntőbe, még Kiki szettveszteség nélkül, ráadásul Tormo az elődöntőben feladta ellene 6-1 nél.
    Egymás elleni meccsük egy volt tavaly, New Havenben kemény borításon, ahol az észt lány két játszmában nyert.
    Idei eredményekről röviden: Kontaveit
    -Hertogenboschban füvön nyert,
    -Rómában salakon negyeddöntő,
    -Stuttgart szintén,
    -Bielben döntőben vereség.
    Bertens idei meccsei:
    -Nürnberg salak győzelem,
    -Rómában az elődöntőben vereség Halep ellen kétszetben,
    -Madridban egy negyeddöntő.
    Egyébként tavaly ezen a versenyen Kintaveit már a második fordulóban kiesett, még Kiki a döntőben három szettben kikapott Golubictól.
    Az idei formájukat és az itt nyújtott játékukat figyelembevéve, egy szoros, kiegyenlített, három szettes meccset várok. A győztesre nem mernék tenni 50-50!!

Senior Member
    07.27. 2.forduló Hamburg!!
    Khachanov-Beden.
    Khachanov az első fordulóban Mollert búcsúztatta sima két játszmában. Beden Hernandezt 6-1 6-2 re!
    Eddig kétszer találkoztak egymással és 2-0 az orosz vezet. Mindkétszer tavaly salakon Isztanbul és Barcelona, ahol döntőjátszmákban nyert Khachanov.
    Az orosz idei salakos eredményei:
    -Garros negyedik forduló
    -Lyon negyeddöntő
    -Barcelona szintén.
    Hamburgban még nem indult egyszer sem.
    Bedene: -Budapest döntő Pouille ellen ahol kikapott sima két játszmában
    -két challenger versenyt nyert idén.
    2015 ben indult itt és negyeddöntőig jutott.
    Mindketten nagyon könnyedén jutottak a második fordulóba és szerintem sem az orosz sem a britt nincs olyan formában, hogy sima gyözelem legyen. Ha hozzák az első szerváikat, akkor a szokásos egymás elleni három szettes meccs meglehet. 22,5 over benne van az idei formájukat figyelembe véve és az egymás ellen lejátszott két találkozó alapján.

Senior Member
    Idézet sapka1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    07.27. 2.forduló Hamburg!!
    Khachanov-Beden.
    Khachanov az első fordulóban Mollert búcsúztatta sima két játszmában. Beden Hernandezt 6-1 6-2 re!
    Eddig kétszer találkoztak egymással és 2-0 az orosz vezet. Mindkétszer tavaly salakon Isztanbul és Barcelona, ahol döntőjátszmákban nyert Khachanov.
    Az orosz idei salakos eredményei:
    -Garros negyedik forduló
    -Lyon negyeddöntő
    -Barcelona szintén.
    Hamburgban még nem indult egyszer sem.
    Bedene: -Budapest döntő Pouille ellen ahol kikapott sima két játszmában
    -két challenger versenyt nyert idén.
    2015 ben indult itt és negyeddöntőig jutott.
    Mindketten nagyon könnyedén jutottak a második fordulóba és szerintem sem az orosz sem a britt nincs olyan formában, hogy sima gyözelem legyen. Ha hozzák az első szerváikat, akkor a szokásos egymás elleni három szettes meccs meglehet. 22,5 over benne van az idei formájukat figyelembe véve és az egymás ellen lejátszott két találkozó alapján.
    Álom over volt!! Mindegyik ilyen könnyű lenne! Holnapra is készül már az over. Remélem az is hasonlóan egyszerű lesz, mint a mai volt.
    butlins likes this.

Junior Member
    Na persze

Senior Member
    Idézet Totti01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na persze
    Na ez mi totti????

Junior Member
    jönnek a tippek, de a varjak csak a vérre gyűlnek....

Senior Member
    A holnapi overes meccset a Khachanov-Delbonist a pro 20,5 fölé 1,40 adja. Ezt a meccset akartam volna felrakni, de ennyiért nem érték. A zöld fogadási oladal 22,5 fölé 1,80-ért adja most dopták ki az oldalra.(sokkal jobb)
    Két meccsen gondolkodom:
    -Kicker-Kohlschreiber
    -Schwartzman-F. Mayer!!!
    Mindkét meccset kiveséztem holnapra még eldöntöm melyik megy fől. Az egyik 15:00 a másik 17:00kor kezd.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •