Oldal: 3 / 58 ElsőElső 123451353 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (578) összesen
Like Tree60Likes

Téma: Nyerő tenisz tippek

Senior Member
    Új nap új esélyek! 4.nap! Zverev-Isner az adogatások nagy meccse lesz. Zverev 2 szettben elbucsúztatta az esélyesebb Raonicot a kiváló alapvonal játékával. Isner az ugyancsak esélyesebb Cilicet bucsúztatta 3 szettben remek adogatásának köszönhetően. Zverevre nincsenek szavak, amit a német fiatal művel salakon az elmúlt időben. Mindketten remekül adogatnak és ezért szerintem sima overes meccs várható 3 szettben.

Senior Member
    Muguruza-svitolina elődöntő. Eddig hatszor találkoztak és 3-3 állnak. Salakon 2012 ben garoson játszottak Muguzura nyert sima 2-0 ra! A tavalyi garos győztes Muguzura kezd formába lendülni és minden esélye megvan hogy holnap már a döntőben találkozzon Halappal, de azért nem lesz olyan egyszerű Svitolina ellen. Tegnap 2 játszmában verte Pliskovat aki nincs túl jo formában. Szerintem a 21.5 jéték simán meg lesz. Döntő szett se elképzelhetetlen.

Senior Member
    Előrehozott döntő Thiem Djoko között. Négyszer találkoztak eddig egymás ellen és 4-0 Djokonak. 2016 ban garoson találkoztak utoljára ott Djoko sima 3-0 nyert. Djoko kezdi visszanyerni a régi formájat, ezt már Bautista ellen is lehetett látni, Potrot 2 szettben simán verte. Thiem Nadalon gázolt át és minden esélye megvan, hogy döntőbe jusson, de Djoko ha igy játszik mint tegnap meg ma akkor kemény meccsre számithatunk. A világ legjobb fogadó játékosát nehéz lesz megfognia Thiemnek, de ha hozza azt a játékot mint Nadal ellen akkor meglehet. 22,5 fölé raknám a meccset és Thiem győzelme is meglehet.

Senior Member
    Visszatérőben Djoko? Ezen a meccsen nagyon ugy tünt. Félelmetesen játszott 6-1 6-0! Thiemen nem látszott hogy a vilag egyik legjobb salakos játékosa. A meccs elején lehetett már látni hogy Djoko a meccs agresszora.Thiem tenyerese nem volt olyan kemény mint Nadal ellen ott 24 nyerő volt. Thiemet az alapvonalon verte meg, fel sem ment a hálóhoz. Olyan játékot játszott, hogy Thiemnek lehetetlen volt tartania ezt a kegyetlen tempot. Nagyon valószínű, hogy Nadal után elfogyott az erő, lendület. Holnap ismét egy fiatal titán jön Zverev személyében, de ha Djoko igy játszik semmi esélye sincs.

Senior Member
    Elérkeztünk az 5.naphoz egyben a római döntökhöz. Sajnos ez a hét nem a nagy nyerésekről szolt, szinte semmi nem jött amit tippeltem. Na de ez van nyomjuk tovább majd jövöhéten hátha jobb lesz. Nézzük akkor a mai felhozatalt. Elösször a nők jönnek Halep-Svitolina csapnak össze. A meccs nagy esélyese a román lány de az ukránt sem szabad leírni. Halep idei első torna győzelmét szerezte madridban, még Svitolina háromnál tart. Tudjuk hogy Halep nagyon jo salakon ezt rómában is megmutatta hisz csak Pavlyuchenkovával játszott egy három szettes meccset. Svitolina tegnap kicsit rápihenhetett a mai döntőre, mert Muguzura feladta sérülés miatt. Egyszer találkoztak eddig az is kemény pályán ott Halep 2 szettben nyert. 21.5 re lötték be a játékot. Halep nagyon jo formában van és szerintem megnyeri a meccset ezzel idei második salak gyözelmét hozhatja.

Senior Member
    Akkor jöjjön a féfi döntő. Djoko-Zverev. Ahogy tegnap is irtam Djoko magára talált. Reméljük ez igy is marad. Zverev amit idén csinál arra nincsenek szavak. Fantasztikusan játszik. Idén eddig 10 top tizes jatékost vert meg. Eddig egyszer találkoztak egymással igaz csak egy bemutató meccsen akkor Zverev nyert 2 szettben. Idén a fiatal németnek két torna győzelme van, Djokonak egy. Zverev szervái sokkal élesebb és erősebb, mint Thiemé talán ezzel foghatja meg Djokot, de nehéz lesz neki mert a világ legjobb fogadó játékosa ellen nyomja. Raonicot alapvonalról verte meg szerintem itt is ezzel fog probálkozni bár Djoko tegnap Thiemet pont onnan verte szinte egyszer sem futott a hálóhoz. Nagy csata várható. Zverev csak a jó első adogatásokban bizhat, de ha Djoko úgy játszik mint tegnap akkor semmi esélye nincs. 20.5 rakták a játékot szerintem most Zverev még megfoghatja Djokot nincs még csúcs formában és benne van a játékban ezáltal az over.

Senior Member Cesc18 avatara
    Elég bátor húzás overre tenni a Zverev-Djokót, főleg, hogy annak kell szurkolni, hogy a szerb ne játsszon úgy, mint eddig...Még ha tb-ben is húzza be az elsőt Djoko, akkor is simán jöhet utána egy 6-1. Én semmi értéket nem látok az overben, bármennyire is szeretném, hogy Zverev nyerjen vagy legalább egy nagyon izgalmas döntőt lássunk. Amúgy DP-nek ott volt a jó első szervája, de még ahhoz sem volt elég, hogy szorossá tegye a meccset. Meglátjuk mi lesz, de az tuti, hogy az overhez egy visszafogottabb Djoko kell.
    Bitmap likes this.

Senior Member
    Ebben teljesen egyetértek veled. Odairtam, hogy ha Djoko nem lesz olyan formában mint Thiem ellen akkor talán lesz esélye egy szoros meccsre és ezáltal egy overra is. Madridban Thiemet sem gondoltam volan, hogy Nadal ellen overt játszik, ott 20,5 adták egy szoros első szett után (7-6 ) másodikban (6-4) re nyert a spanyol. Minden Zverev első szerváin fog múlni. Köszi a hozzá szólást cesc18!!!!
    Bitmap likes this.

Senior Member Bitmap avatara
    Hely
    Budapest
    “Ez az első Masters döntőm, ami nagyszerű dolog, különösen, hogy salakon vagyunk. Nagyon fizikális meccs volt, folyamatosan hosszú, kemény labdameneteket játszottunk. Örülök annak ahogyan játszom, de szeretnék még jobb lenni és fejleszteni a játékomat” – nyilatkozta Zverev a döntőt követően. Djokovic frissebb, salak, lassú játék, előző meccsen Thiem ellen, 6 db hibát ütött összesen, abból hármat az utolsó két gémben, én láttam az elejétől - végéig a meccset és amit letett ott Djokovic, az nagyon-nagyon szép és jó volt, ha már csak annak 65%-át adja, megnyeri kettőben, lehet egy szorosabb és egy nagyon sima, nálam legalábbis, viszont sok szerencsét, nálam a 2 : 0 Djokovic játszik.

Senior Member
    Köszi Bitmap. Igen benne van a szoros első jatszma, de utána valószinű Zverev fizikálisan nem birja majd. Djoko rutinból behúzhatja ,de ha megy az első szerva akkor talán lesz esélye az overra ha nem akkor sima 2-0.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •