Oldal: 2 / 58 ElsőElső 12341252 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (578) összesen
Like Tree60Likes

Téma: Nyerő tenisz tippek

Senior Member
    Sziasztok jöjjön a 2. nap! A mai egyik meccsem Nishikori-Del Porto találkozó a nap meccse szerintem. Sem a japán sem az argentin nincs túl jó formában! Madridban mind a ketten feladták! Nisihkori Ferrer ellen hangolt, Potro meg Dimitrovval ott döntő szettben nyert! Az első szettben nem találta az ellenszert Dimitrov fonák egyeneseire de utána büntetett és behúzta a meccset! Szerintem bár még nincs fent a játék szám de overra számítok! A sok sérülés meg a kihagyás miatt és hogy nem a kedvencük salak!!!

Senior Member
    Másik meccs Fognini-Zverev A.! Ez a meccs is jónak igérkezik Fognini otthon Murray ellen olyan teniszt mutatott mint madridban Nadal ellen szárnyalt! Murray nincs a régi formájában ezt tegyük hozzá de ez a játék amit mutatott az olasz biztató. A kis Zverev idén két tornát is behúzott a formája parádés bár a nagy szerváinak nem túl jó ez a lassú római salak, de bárhol bàrkire veszélyes lehet. Az irodák Zverevet tartják esélyesnek, de otthon szerintem Fogninit nem lesz könnyű megverni. Over még itt sincs de szerintem ebben a meccsben is benne van a hàrom szett sőt szerintem a tegnap mutatott játéka miatt én Fogninit tartom esélyesebbnek!

Member ChelseaForce avatara
    Hely
    Sepsiszentgyörgy (Erdély)
    Idézet sapka1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sem a japán sem az argentin nincs túl jó formában! Madridban mind a ketten feladták!
    Ezzel azért vitatkoznék, hogy Delpo nincs jó formában ... Mind Dimitrov, mind Edmund ellen igazán elemében volt, a bolgárt egy óriási csatában, a mérkőzés vége felé jobban összpontosítva és tartva a meccs eleji magas színvonalat behúzta a derbit! Valamint Madridban nem fizikális, hanem családi okok miatt nem indult el egyáltalán, hazautazott Argentínába! Előtte egy héttel Estoril volt az, ahol már visszalépett szintén ezen okok miatt! Az igaz, hogy az ő salakos szezonja ezidáig nem volt túl hosszú, de a pályán még nem verték őt meg Miami óta!
    Cesc18 likes this.
    „We'll Keep The Blue Flag Flying High”

Senior Member PetoPisti avatara
    Fognini szerintem megfogja Zverevet ma.

Senior Member
    Szerintem a meccs elején maximum Dimitrovnak volt magas szinvonalú a játéka mert Delpotro nem tudott mit kezdeni a fonákokkal!! Második szettben Dimitrov fejben ahogy idén már sokadszorra elfáradt!

Senior Member
    Sziasztok! A tegnapi meccsek is szépen elmentek Fognini sima 2 szettbe kikapott Zverevtől! Nishikori Potro meccsen is bukó volt tie- break után már biztos voltam hogy meg lesz az over, de nem igy lett, 22 játék után kikapott a japán! Ez nem az én napom volt.

Senior Member
    Akkor jöjjön a 3.nap remélem több sikerrel. Zverev-Raonic meccset néztem ki mára. Szerintem Zverev most Raonictól ki fog kapni nagyon sok verseny van a lábában bár ez Fognini ellen nem látszott, de a kanadai kezd formába jönni. Raonic nem bukott még szettet, sőt Haas és Berdyck még breaklabdát sem tudott összehozni ellene. Raonic ha nehezen is, de behúzza a meccset.

Senior Member
    Másik ami a nap meccse lesz Djoko-Potro! Idén már kétszer találkoztak egymással és mindkétszer a szerb nyert három szettben! Overes meccsre számítok simán benne van a döntő szett. Nishikori ellen a második szett elején 91%-an hozta az első szervából a pontokat itt is nagy szükség lesz rá ha hozni akarja a meccset. Djoko fonákkal fogja támadni Potrot mit ahogy Dimitrov is sikerrel probálkozott az első szettben ellene. 22,5 játék fölé tippelek simán benne van a játékukban!

Senior Member
    Sajnos a Zverev- Raonic meccs is buko! Nem jönnek ugy a nyerők mint az előző héten. Zverev a kiválló alapvonal játékával verte meg Raonicot. Rövidítésekben azért Raonic jobb abban Zverevnek van hova fejlődnie. Az első játékban a mély lapos labdákat Zverev nagyon nehez tudta visszaütni. Nem látszott, hogy Raonic a világ egyik legjobb adógató játékosa. Második szettben 15-20 perc alatt megtörte Raonicot. Megérdemelten jutott az elődöntöbe és játszhat az amerikai Isnerrel, aki fantasztikusan adogatott Cilic ellen és behúzta a meccset.

Senior Member
    Sajnos a Zverev- Raonic meccs is buko! Nem jönnek ugy a nyerők mint az előző héten. Zverev a kiválló alapvonal játékával verte meg Raonicot. Rövidítésekben azért Raonic jobb abban Zverevnek van hova fejlődnie. Az első játékban a mély lapos labdákat Zverev nagyon nehezen tudta visszaütni. Nem látszott, hogy Raonic a világ egyik legjobb adógató játékosa. Második szettben 15-20 perc alatt megtörte Raonicot. Megérdemelten jutott az elődöntöbe és játszhat az amerikai Isnerrel, aki fantasztikusan adogatott Cilic ellen és behúzta a meccset.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •