Oldal: 2 / 58 ElsőElső 12341252 ... UtolsóUtolsó

Csatlakozott
    2014.08.15
    Hozzászólások
    440
    Sziasztok jöjjön a 2. nap! A mai egyik meccsem Nishikori-Del Porto találkozó a nap meccse szerintem. Sem a japán sem az argentin nincs túl jó formában! Madridban mind a ketten feladták! Nisihkori Ferrer ellen hangolt, Potro meg Dimitrovval ott döntő szettben nyert! Az első szettben nem találta az ellenszert Dimitrov fonák egyeneseire de utána büntetett és behúzta a meccset! Szerintem bár még nincs fent a játék szám de overra számítok! A sok sérülés meg a kihagyás miatt és hogy nem a kedvencük salak!!!

2. #12
    2014.08.15
    440
    Másik meccs Fognini-Zverev A.! Ez a meccs is jónak igérkezik Fognini otthon Murray ellen olyan teniszt mutatott mint madridban Nadal ellen szárnyalt! Murray nincs a régi formájában ezt tegyük hozzá de ez a játék amit mutatott az olasz biztató. A kis Zverev idén két tornát is behúzott a formája parádés bár a nagy szerváinak nem túl jó ez a lassú római salak, de bárhol bàrkire veszélyes lehet. Az irodák Zverevet tartják esélyesnek, de otthon szerintem Fogninit nem lesz könnyű megverni. Over még itt sincs de szerintem ebben a meccsben is benne van a hàrom szett sőt szerintem a tegnap mutatott játéka miatt én Fogninit tartom esélyesebbnek!