Oldal: 17 / 21 ElsőElső ... 71516171819 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólások
    671
    Darts PDC VB
    Joyce- Norris- ki dob több 180-at: Norris, @1,6 Eredmény:5:8

Az előző körben nehezen nyert Norris a fiatal ír ellenfele ellen, viszont a tömeget jól dobta. A legértékesebb szektort 10-szer is szétdobta. Ha ebből nem enged, akkor ezen a meccsen is jobb lesz ebben a mutatóban, mint az ellenfele.
    Utoljára módosítva: Zozinho19 által: 2018.12.26 07:23 Oka: eredmény

2. #162
    2013.08.10
    671
    A pénteki Lewis- Chisnall darts mérkőzésen a ki dob több 180-at : Lewis, szorzó 2,50 (bet365, Unibet)

Eredmény: 5:8

A VB-n lejátszott meccseiken Lewis szettenkénti 180-as dobásainak átlaga közelít a 2-höz, míg Chizzyé alig több, mint 1. Ráadásul a wales-i játékos olyan szitukban is rámegy, amikor más már elengedné a leget a francba, míg a rutinos angol hajlamos arra, hogy leváltson 19-re, mikor lehetősége lenne a 180-at megdobni. Szerintem bőven megéri ebben a szegmensben Lewisra tenni! Érdekesség, hogy a hazai irodánál erre a kimenetre átfordultak az oddsok a nyitáshoz képest.
    Utoljára módosítva: Zozinho19 által: 2019.01.01 11:46 Oka: eredmény

3. #163
    2013.08.10
    671
    KHL: Dinamo Minszk- SZKA Szentpétervár- 1. harmad 1,5 gól felett, szorzó 2,00

A mai nap 7. meccse, eddig 6 mérkőzésen csak egyszer jött a nyitó felvonásban a 2 gól. OK, hogy nem a leggólerősebb liga, de ennél több gól jön statisztikailag. Némi aprót megér, de igyekezni kell vele, mert 10 perc múlva kezdődik a meccs!

Eredmény: 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
    Utoljára módosítva: Zozinho19 által: 2019.01.17 13:44 Oka: eredmény