Oldal: 15 / 25 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (245) összesen
Like Tree133Likes

Téma: Zozinho19 tippjei

Member
    Ma is lesz A csoportos forduló.
    DEAC-Jászberény: A Debreceni banda szerintem egy erős középcsapat lesz idén, Boriszoval eddig nagyot húztak, (bár én a falcoba nem szerettem). Szerintem itt az lesz a kérdés,hogy valaki/valakik fel tudnak e még nőni a feladathoz mert egyedül azért kevés lesz. A Jászberény szerdán kapott ki sötét zalába, bár nem vallottak szégyent de pontot nem sikerült elhozni.Palánk alatt nem rossz a Alekszandrov-Pantelics duó. Kicsit fásultabb lehet a banda felkészülni se volt annyi idejük erre a mérkőzésre meg hát idegenbe is mennek. Szerintem ez eldöntheti a mérkőzést hazai oldalra, de nagy verésbe most sem futnak bele. Sima hazai is ad 1,45-öt.

Falco-Kaposvár: Szegény Cinegék! Új csapatot kell építeni Szombathelyen. ez nem megy egyik pillanatról a másikra. A sorsolás meg elég erősre sikeredett így kezdésnek. Szerintem két vállalható vereségbe néztek bele a fiúk. De a mutatott játék hagy kívánni valót maga után. Itt a lehetőség hazai pályán mutatni valamit. De ha Szombathelyen "gondok" vannak mit mondjanak kaposváron? A TF-et ugyan megverték. De ellenük egy laza edzés lesz majdnem minden csapatnak. Aztán kaptak otthon egy méretes zakót. Spica meg vagy játszik náluk vagy nem, szegény sérvvel küszködik . Fogadás szempontjából elfogult vagyok, a hazai győzelem nem lehet kérdés, csak az hogy mennyivel. Mindkét csapat kiszámíthatatlan jelenleg. Így maradok a sima hazai sikernél. 1,27

Sopron-Olaj: Sopron jól kezdett, Falcot verték az első körbe mondhatni simán. Aztán egy szorosabb meccsen kaptak ki az eddig 100%-os Pécs otthonába. Sabáli Balázs jól mozgatja a csapatot. Warner-Lemar-Gordon trió jól megy. De a Szolnok ellen háom ember kevés lesz. Kellene a padról is a segítség. Vojvodáék hozzák azt amit várni lehetett tőlük, nyerik a meccseket. Sopronba is esélyesként utaznak és szerintem el is hozzák a pontokat. Nem lesz ez azért sima meccs, amíg tudja a KC megnehezíti a dolgukat. Hazai győzelem kisebb meglepetés lenne. Így maradok a vendég sikernél. 1,26 odds.
    Zozinho19 likes this.

Senior Member Zozinho19 avatara
    Idézet Futballman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma is lesz A csoportos forduló.
    DEAC-Jászberény: A Debreceni banda szerintem egy erős középcsapat lesz idén, Boriszoval eddig nagyot húztak, (bár én a falcoba nem szerettem). Szerintem itt az lesz a kérdés,hogy valaki/valakik fel tudnak e még nőni a feladathoz mert egyedül azért kevés lesz. A Jászberény szerdán kapott ki sötét zalába, bár nem vallottak szégyent de pontot nem sikerült elhozni.Palánk alatt nem rossz a Alekszandrov-Pantelics duó. Kicsit fásultabb lehet a banda felkészülni se volt annyi idejük erre a mérkőzésre meg hát idegenbe is mennek. Szerintem ez eldöntheti a mérkőzést hazai oldalra, de nagy verésbe most sem futnak bele. Sima hazai is ad 1,45-öt.

Falco-Kaposvár: Szegény Cinegék! Új csapatot kell építeni Szombathelyen. ez nem megy egyik pillanatról a másikra. A sorsolás meg elég erősre sikeredett így kezdésnek. Szerintem két vállalható vereségbe néztek bele a fiúk. De a mutatott játék hagy kívánni valót maga után. Itt a lehetőség hazai pályán mutatni valamit. De ha Szombathelyen "gondok" vannak mit mondjanak kaposváron? A TF-et ugyan megverték. De ellenük egy laza edzés lesz majdnem minden csapatnak. Aztán kaptak otthon egy méretes zakót. Spica meg vagy játszik náluk vagy nem, szegény sérvvel küszködik . Fogadás szempontjából elfogult vagyok, a hazai győzelem nem lehet kérdés, csak az hogy mennyivel. Mindkét csapat kiszámíthatatlan jelenleg. Így maradok a sima hazai sikernél. 1,27

Sopron-Olaj: Sopron jól kezdett, Falcot verték az első körbe mondhatni simán. Aztán egy szorosabb meccsen kaptak ki az eddig 100%-os Pécs otthonába. Sabáli Balázs jól mozgatja a csapatot. Warner-Lemar-Gordon trió jól megy. De a Szolnok ellen háom ember kevés lesz. Kellene a padról is a segítség. Vojvodáék hozzák azt amit várni lehetett tőlük, nyerik a meccseket. Sopronba is esélyesként utaznak és szerintem el is hozzák a pontokat. Nem lesz ez azért sima meccs, amíg tudja a KC megnehezíti a dolgukat. Hazai győzelem kisebb meglepetés lenne. Így maradok a vendég sikernél. 1,26 odds.

Jó meglátások.
    Annyi kiegészítést, hogy a DEAC-nál Manigat játéka kérdéses, de elvileg meg kell legyen nekik a Berény így is, bár Egerszegen szépen felálltak és tették szorossá a meccset. Ha esetleg tudják limitálni Boriszovot, és bírják végig a tempót, akkor a meglepetést sem zárnám ki.

Eredmény: 73:80

A szombathelyi és a kaposvári gárda még alakulóban van, nyilván előbbieket várom a bajnokság élmezőnyébe és e mérkőzés győztesének is. Jelentős különbség van a keretek között a vasiak javára, de az is tény, hogy Govens és Perl szintű játékost nem lehet találni minden bokorban.

Eredmény: 79:60

A soproni csapat már most jobbnak tűnik, mint az utóbbi években és a regnáló bajnok ellen minden gárda meg akarja mutatni. Talán a tavalyi mérkőzésük miatt van bennem egy olyan érzés, hogy itt érdemes lehet 3 esélyben a D-tbehúzni (@17,00)! Kár, hogy erre csak a TMP-nél van lehetőség pillanatnyilag, amihez még kell két meccs a kötéskényszer miatt.

Eredmény: 82:81

Megjegyzés: 4 másodperccel a vége előtt kapott büntetőkkel nyert a Sopron. Első bement, a második kihagyásával, pedig lepergett az óra. Erre mondják, hogy ilyen ez a popszakma...
    Utoljára módosítva: Zozinho19 által: 2018.10.14 08:35 Oka: eredmény

Az orosz 1. osztály programjában a mai nap 9 mérkőzés szerepel, ebből 2 kezdődik majd 16 órakor. Az eddig lezárult 1. félidők egyikén sem esett gól, ami messze nem jellemző erre a bajnoki sorozatra, függetlenül attól, hogy általában az orosz labdarúgás nem a gólparádékról híres. Szóval azt gondolom, hogy érdemes a délutáni mérkőzésekre akár kötésben is megtenni, hogy az 1. félidőben több, mint 0,5 gól esik majd. 1,57 és 1,5 szorzók bet365 vannak erre a kimenetelre, ami kötésben már 2,355-re rúg.

Armavir- Baltika 9' 1:0
    Mordovija Szaranszk- Khimki Moszkva 6' 0:1
    Utoljára módosítva: Zozinho19 által: 2018.10.13 16:15 Oka: eredmény

Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az orosz 1. osztály programjában a mai nap 9 mérkőzés szerepel, ebből 2 kezdődik majd 16 órakor. Az eddig lezárult 1. félidők egyikén sem esett gól, ami messze nem jellemző erre a bajnoki sorozatra, függetlenül attól, hogy általában az orosz labdarúgás nem a gólparádékról híres. Szóval azt gondolom, hogy érdemes a délutáni mérkőzésekre akár kötésben is megtenni, hogy az 1. félidőben több, mint 0,5 gól esik majd. 1,57 és 1,5 szorzók bet365 vannak erre a kimenetelre, ami kötésben már 2,355-re rúg.

Armavir- Baltika 9' 1:0
    Mordovija Szaranszk- Khimki Moszkva 6' 0:1
    Imádom az ilyen gyorsan leeső fogadásokat!
    bjani55 and varin like this.

Messiás bjani55 avatara
    Nagyon jól jött a tipped Zozinho!
    Zozinho19 likes this.

Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon jól jött a tipped Zozinho!
    Köszi! Megesik, hogy a statisztika segít a jó tippekhez! Kívánok neked is hasonlóakat!

Azt viszont sajnálom, hogy a Szolnok nem bírta ki fault nélkül az utolsó pár másodpercet.

Jó ebédhez jöhet egy jó meccs?

Az olasz A osztályban délben kezdődik a Sassari-Varese találkozó. Magyar szempontból érthető módon nagy figyelem kíséri ezt a meccset, hiszen a Sassari a Szolnokkal és a Falcoval, míg a Varese az Albával szerepel egy csoportban a FIBA EC-ben. Fehérvári szempontból lesz egy kis pikantériája a meccseknek, mivel pár évvel ezelőtt a Vareseben pattogtató R. Moore az Albánál játszott.
    A mérkőzésről azt gondolom, hogy a hazai pályán játszó Sassari az esélyes, az utóbbi mérkőzéseiken 100 pont közelében termelnek, amire nem hiszem, hogy vendég oldalról lesz elégséges válasz. A közelmúltban ebben a felállásban lejátszott mérkőzéseik igen pontdúsra sikeredtek. Ezek alapján a két tippem is van erre a meccsre:

- hazai csapat pontszáma 86,5 felett, szorzó: 2,20 (TMP)
    - összpontszám: 160,5 felett, szorzó 1,90 (bet365)

Eredmény: 71:60

Megjegyzés: A 3. negyed végéig néztem a meccset.Nagyon gyengén játszottak a csapatok támadásban, jellemzően a 3 pontos vonalon vezették körbe a labdát és próbáltak meg dobóhelyzetet kialakítani, majd rámenni a lepattanókra. Elképesztő mennyiségű dobóhiba volt mindkét oldalon. Azt gondolom, hogy hazai pályán a magyar gárdák jó eséllyel legyőzhetik ezeket a csapatokat.
    Utoljára módosítva: Zozinho19 által: 2018.10.14 17:37 Oka: eredmény

Member
    Üdv. Gyorsan kettő tipp,gondolat.
    Baskonia-Oly: a Baszkok évről évre gyengülnek. De valahol mégis ott van bennük a tűz és a szív és mennek előre. Idén mi adhatna plusz motivációt mint,hogy hazai pályán rendezik a Final fourt? Shenegelia ás Granger elképesztő formába volt az előző meccsen. El is süllyedt a tripla vonalról aminek el kellett. De most jön egy Olympiakosz! David Balatt nem rossz edző, sőt!!Zach LeDay és Szasa Vezenkov a két új szerzemény kinyírták a 2. számú moszkvát. idegenbe se mennek alább és szinte biztos,hogy nem kapnak ki 7-el. ez 1,55 jelenleg.
    Milan-Real: Armani bácsi megunta a sok eladott öltöny mellet a tétlenkedést és egy picivel több zsetonot nyom ebbe a milanoi gárdába. Rájukfért! Remek igazolásokat hoztak tető alá.
    Arturas Gudaitist és Kaleb Tarczewskit sikerült megtartaniuk, csakúgy, mint Curtis Jerrellst, Dairis Bertanst, Mindaugas Kuzminskast és Vladimir Micovot. (15/9-et hozott és ezzel nyerőember volt múlt héten) Hozzájuk jött Della Vallé Mike James és Nemanja Nedovics. És az újdonsült "olasz" Jeff Brooks. a távozók névsora szinte elenyésző ahhoz képest akik jöttek( Andrew Goudelock Jordan Theodore Awadu Abass ( Davide Pascolo ) Szerintem rettentő sok potenciál van ebbe a Milanba.
    A Realról mit írhatnék? No Doncic No party? Jelenleg(!) nem úgy néz ki hisz felépült és teljesen hadrafogható Sergio Llull. Remekül mozgatja a csapatot és a mag egybe maradt. Idén is Play off esélyes ez a csapat! Nálam az dönti el a mérkőzést( a milano szemszögéből az összeset,hogy a két agyas Brooks és nedovics hogy fér el a pályán) nálam ez plusz +7,5 hazai
    Utoljára módosítva: Futballman által: 2018.10.17 19:47
    titanium likes this.

Idézet Futballman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv. Gyorsan kettő tipp,gondolat.
    Baskonia-Oly: a Baszkok évről évre gyengülnek. De valahol mégis ott van bennük a tűz és a szív és mennek előre. Idén mi adhatna plusz motivációt mint,hogy hazai pályán rendezik a Final fourt? Shenegelia ás Granger elképesztő formába volt az előző meccsen. El is süllyedt a tripla vonalról aminek el kellett. De most jön egy Olympiakosz! David Balatt nem rossz edző, sőt!!Zach LeDay és Szasa Vezenkov a két új szerzemény kinyírták a 2. számú moszkvát. idegenbe se mennek alább és szinte biztos,hogy nem kapnak ki 7-el. ez 1,55 jelenleg.
    Milan-Real: Armani bácsi megunta a sok eladott öltöny mellet a tétlenkedést és egy picivel több zsetonot nyom ebbe a milanoi gárdába. Rájukfért! Remek igazolásokat hoztak tető alá.
    Arturas Gudaitist és Kaleb Tarczewskit sikerült megtartaniuk, csakúgy, mint Curtis Jerrellst, Dairis Bertanst, Mindaugas Kuzminskast és Vladimir Micovot. (15/9-et hozott és ezzel nyerőember volt múlt héten) Hozzájuk jött Della Vallé Mike James és Nemanja Nedovics. És az újdonsült "olasz" Jeff Brooks. a távozók névsora szinte elenyésző ahhoz képest akik jöttek( Andrew Goudelock Jordan Theodore Awadu Abass ( Davide Pascolo ) Szerintem rettentő sok potenciál van ebbe a Milanba.
    A Realról mit írhatnék? No Doncic No party? Jelenleg(!) nem úgy néz ki hisz felépült és teljesen hadrafogható Sergio Llull. Remekül mozgatja a csapatot és a mag egybe maradt. Idén is Play off esélyes ez a csapat! Nálam az dönti el a mérkőzést( a milano szemszögéből az összeset,hogy a két agyas Brooks és nedovics hogy fér el a pályán) nálam ez plusz +7,5 hazai

Szia! Szép tippek, jól összerakott elemzések! Gratula!

(Azt viszont nem értem, hogy miért váltogatod a betűtípust! )

Member
    Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia! Szép tippek, jól összerakott elemzések! Gratula!

(Azt viszont nem értem, hogy miért váltogatod a betűtípust! )
    Köszönöm nem váltogatom,gèpről ìrok ott meg automata. Èn amúgy se látok különbséget közöttük:O

Oldal: 15 / 25 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •