Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (43) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Spartan fogadási naplója

Member spartan avatara

Post Spartan fogadási naplója

Sziasztok!

Régóta követem az oldalt, s kezdő fogadónak minősülök az online sportfogadás világában. Sokat olvastam a dolog után, s úgy döntöttem kipróbálom magam. Igazából kezdetben mindenféle tippet fogok tenni, de csak a bankom 1%-ával. Leginkább a foci terén mozgok otthonosan, itt még élő fogadásokkal is próbálkozom majd gól-overek terén. De mérkőzések előtti fogadásokra gyakorlatilag több sportágból is sor kerülhet. Meglátjuk, mire jutok. A tippeket külön táblázatban vezetem, aztán idővel letisztul, mi az, amiben eredményes vagyok, illetve mit nem szabad nekem erőltetni. Természetesen a főoldalról is veszek tippeket, amennyiben az iromány meggyőzött az érvelésével.

Tudom, hogy a sportfogadásból elenyésző azok száma, akik folyamatosan nyereséget tudnak termelni, remélem idővel ez is megvalósul esetemben. Meglátjuk!
    Molni82 likes this.

Member spartan avatara
    1. tipp

Kézilabda VB, 2016. 01. 19. 20:45
    Spanyolország - Szlovénia
    Tipp: Szlovénia +5,5 hendikep
    Odds: 1.30

36:26

Profit: -1.0
    Utoljára módosítva: spartan által: 2017.01.20 22:21

Member spartan avatara
    2. tipp (ÉLŐ '45)

Foci, Afrika-kupa, 2016. 01. 19. 17:00
    Algéria - Tunézia
    Tipp: goal line 1.0
    Odds: 1.475

1:2...első nyerő fogadás az oldalon!

Profit: -0,525
    Utoljára módosítva: spartan által: 2017.01.20 22:21

Senior Member Cesc18 avatara
    Sok sikert!

Nicknév a Michigan State Spartans-ból jön?

Senior Member Molni82 avatara
    Idézet spartan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Régóta követem az oldalt, s kezdő fogadónak minősülök az online sportfogadás világában. Sokat olvastam a dolog után, s úgy döntöttem kipróbálom magam. Igazából kezdetben mindenféle tippet fogok tenni, de csak a bankom 1%-ával. Leginkább a foci terén mozgok otthonosan, itt még élő fogadásokkal is próbálkozom majd gól-overek terén. De mérkőzések előtti fogadásokra gyakorlatilag több sportágból is sor kerülhet. Meglátjuk, mire jutok. A tippeket külön táblázatban vezetem, aztán idővel letisztul, mi az, amiben eredményes vagyok, illetve mit nem szabad nekem erőltetni. Természetesen a főoldalról is veszek tippeket, amennyiben az iromány meggyőzött az érvelésével.

Tudom, hogy a sportfogadásból elenyésző azok száma, akik folyamatosan nyereséget tudnak termelni, remélem idővel ez is megvalósul esetemben. Meglátjuk!
    Üdv az oldalon.
    Ha tényleg betartod a saját szabályaid, 1% akkor nagy baj nem érhet.
    Sok zöldet

Member spartan avatara
    Nem, hanem a Blyth Spartans angol sokadosztályú csapatból. Volt szerencsém régebben Blyth-ban eltölteni egy kis időt, s imádtam kimenni a meccsekre. Hagyományos angol mennyei megyei. Aztán gondoltam ezen a néven regisztrálok, s nyitok egy naplót az eddigi anonim szemlélődés után! Köszönöm a jókívánságokat!
    Cesc18 likes this.

Member spartan avatara
    Idézet Molni82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv az oldalon.
    Ha tényleg betartod a saját szabályaid, 1% akkor nagy baj nem érhet.
    Sok zöldet
    Igyekszem türelmesen játszani. Próbálok csak szoló tippekben gondolkodni. Egyébként ez tényleg egy tesztelés egyelőre, ami alapján jó idő múlva le tudom szűrni, hogy milyen sportágak, valamint fogadások terén lehetek nyereséges. Illetve megjátszom mások tippjeit is, ha úgy érzem meggyőzött az érvelése. Ilyen például a Te mai kézis tipped a spanyol-szlovénre!
    Utoljára módosítva: spartan által: 2017.01.19 21:01

Member spartan avatara
    3. tipp (ÉLŐ '17)

Foci, Coppa Italia 2017. 01. 19. 21:00
    AS Roma - Sampdoria
    Tipp: félidő gólok száma 0,5 over
    Odds:
    1,50

1:0

Profit: -0,025
    Utoljára módosítva: spartan által: 2017.01.20 22:23

Member spartan avatara
    4. tipp

Tenisz, Australian Open
    2017. 01. 20. 02:30
    Melzer/Qureshi - Baker/Mektic
    Tipp: Melzer/Qureshi
    Odds:
    1,57

0:2

Profit: -1.025
    Utoljára módosítva: spartan által: 2017.01.20 22:23

Member Sztrelok avatara
    Kedves spartan!

Azt lehet tudni mekkora tőkével kezted el a fogadást illetve mekkora is az az 1 egység? Azért kérdem mert én is "kezdő" fogadó vagyok és kiváncsi lennék ki mennyit invesztál be kezdésnek egy irodába, mi az ami esetlegesen megtérül majd később ha sikeres lesz a befektetés és persze a családi kaszába nem fáj, mert mondjuk lehet, hogy ugyanazt az összeget elkölti valaki élvezeti cikkekre (Ital, cigi stb...) és abból ugye semmi nyereség nem származik max jól érzi magát az ember

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •